Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » wtorek, 25 marca 2014, 17:27

Stworzyłem grupę The Legendary Free Miners, która jest w tej chwili na 7 pozycji w rankingu. Korzystając z tego linku ::: http://DisFish.triplemining.com ::: można się do niej zapisać. Wydobywajmy wspólnie, to się opłaca. Zapraszam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Na czym polega triplemining?

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 08:45

Oto krótkie wyjaśnienie :

TripleMining http://DisFish.triplemining.com to niezwykła kopalnia, która pozwala każdemu zbudować swoją małą "mini kopalnię" poprzez zapraszanie przyjaciół do wspólnego wydobycia.

Struktura wypłat jest przejrzysta i pozwala zarobić do 3 X WIĘCEJ niż w jakiejkolwiek innej kopalni.
Zapraszając przyjaciół do wydobycia uzyskujemy dodatkowe wypłaty za wspólny wysiłek.

Dodatkowo możemy liczyć na cotygodniowy bonus w postaci "jackpotu", który może przypaść każdemu, niezależnie od wielkości jego urobku i siły kopania.

KOPALNIA NIE POBIERA ŻADNEGO WYNAGRODZENIA!

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 2 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: Poozon » środa, 26 marca 2014, 08:55

Skoro kopalnia nie pobiera wynagrodzenia i inne kopalnie nie pobierają wynagrodzenia (są takie) to w jaki sposób chcesz zarobić 3 razy więcej niż gdzie indziej ? Jakcpot'y to skąd ? Z prywatnej kieszeni właściciela kopalni ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 09:30

To wszystko jest dokładnie wytłumaczone na stronach Triplemining, wystarczy tam wejść na Help. Oczywiście jeśli znasz angielski. Jeśli nie, to chętnie to dla Ciebie przetłumaczę. pozdrawiam.

Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: Turturek » środa, 26 marca 2014, 09:49

To może nie tłumacz tylko wytłumacz swoimi słowami w jaki sposób rozmnożyć BTC żeby nie zrobić piramidy finansowej.

Jest kopalnia A w której masz 1% mocy i otrzymasz dokładnie 1% z nagrody z każdego bloku. I jest Twoja kopalnia która oferuje 3x większe zyski. Jakie jest źródło tych zysków?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 10:08

Ok, wytłumaczę to najprościej jak potrafię. Krótko, po robociarsku. Nie jest to moja kopalnia ani nie jestem z nią w jakikolwiek sposób związany (poza wydobyciem). Natrafiłem na nią przypadkiem. Przypadła mi do gustu, bo to kopalnia średniej wielkości. Kilkuset górników, około 23 TH/s mocy. Zacząłem kopać i odczułem, że opłaca się bardziej niż w innych miejscach (a próbowałem już wiele kopalń bitcoin). W sumie tym programem triplemining się nie przejmowałem i kopałem sam. Minipool "THE LEGENDARY FREE MINERS" założyłem w zasadzie dla jaj, ale przyłączyły się jeszcze dwie osoby i jest nam raźniej :) Chcesz się przyłączyć i sprawdzić jak się kopie na TRIPLEMINING, to zapraszam. Najlepiej sprawdzić samemu, po co mm Ci sadzić androny. Pokopiesz, zobaczysz. Jak będziesz zadowolony to poślesz mi zgrzewkę browca i git :) Przypominam link, który pozwala się do nas przyłączyć : http://DisFish.triplemining.com

Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: Turturek » środa, 26 marca 2014, 10:12

Nadal nie wyjaśniłeś skąd te trzykrotne zarobki mają się wziąć, a to jest istotne z punktu widzenia trwałości kopalni.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 10:17

Pisałem o tym w którymś poprzednim poście. Wystarczy wejść na Triplemining i obejrzeć sobie "help". Tam jest wszystko wyklarowane. Oczywiście, jeśli znasz angielski. Ale możesz to wrzucić na google-translate i gotowe. Jeśli to nadal Cie nie satysfakcjonuje, to mogę zrobić polskie tłumaczenie, ale to trochę potrwa :(

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 10:19

A co do trwałości, to kopalnia działa od 28 czerwca 2011 :) , więc chyba raczej trwała, nieprawdaż?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: lucky777 » środa, 26 marca 2014, 10:23

To ja wytłumaczę.
DisFish.triplemining.com to jest reflink. Rejestrując się w kopalni dostajesz 99% urobku. 1% w zależności od tego czy zarejestrowałeś się z polecenia czy nie trafia do kopalni i jest rozdawane jako jackop lub trafia do DisFish.
Jeśli więc nie chcesz się bawić w polecanie to jest to zwykła kopalnia z 1% fee.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 10:29

Lucky, ślicznie to wytłumaczyłeś teoretycznie, zapominając o jednym drobnym fakcie. Ja tam kopię praktycznie, a nie teoretycznie i zauważam, że zarabiam więcej niż do tej pory gdzie indziej. I to jest dla mnie największa motywacja. Najpierw spróbuj, a potem oceniaj. Możesz kopać sam, jeśli nie chcesz działać w grupie. Po prostu to wypróbuj, a potem chętnie podzielę się z Tobą wrażeniami :)

Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: Turturek » środa, 26 marca 2014, 10:33

@DisFish, to przedstaw jakieś wyliczenia. Stwierdzenie, że "coś widzę" skoro matematyka twierdzi inaczej jest mało przekonujące. A od polecającego wymaga się konkretów.

@lucky777, ja wiem, ale liczyłem że założyciel wątku uczciwie odpowie na proste pytanie. Jeżeli sam coś polecam to staram się dokładnie opisać wszystkie zalety i wady, aby osoby rejestrujące się nie miały pretensji o wprowadzanie w błąd.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 10:44

Masz absolutną rację Turturek. Zapomnij teraz na chwilę tym zbieraniu grupowym, bo ono jest dla mnie głównie dobrą zabawą, jak już gdzieś wcześniej wspomniałem. Ja po prostu dokonałem następujących obliczeń. Dysponując mocą koparek = X zarabiałem w innych kopalniach kwoty = Y1, Y2, Y3, etc. W triplemining dysponując mocą = X zarabiam kwotę = Y4. Otóż stosunek X do Y wyszedł mi najkorzystniejszy dla kopalni triplemining :) . Przewyższył około 3-7% inne kopalnie, w których wcześniej wydobywałem. I głównie dlatego polecam triplemining. I wcale się nie zastanawiam skąd to się bierze. Po prostu tak jest i to mi wystarcza. Jeśli kopiesz, to wiesz, że kopalnia kopalni nierówna. I czort jeden wie w sumie dlaczego, więc nie podejmuję się tego tłumaczyć :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: lucky777 » środa, 26 marca 2014, 10:46

DisFish pisze: zauważam, że zarabiam więcej niż do tej pory gdzie indziej
Przypadek. W styczniu i lutym dość często wpadały bloki (w styczniu aż 5) przez to mogłeś zarabiać więcej niż w innych kopalniach. Obecnie od ponad miesiąca kopalnia nie znalazła żadnego bloku.
Średnio musi wyjść porównywalnie do innych kopalni.
I wcale się nie zastanawiam skąd to się bierze
Czasami warto się zastanowić

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 10:48

Lucky, tym większa jest moja radość, że trafiłem na miejsce i czas, w którym mam farta :) Pozdrawiam!

Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: Turturek » środa, 26 marca 2014, 10:49

Które kopalnie były gorsze? jak wygląda sprawa merged minning? Czy 1% jest obowiązkowo zabierany czy nie? Naprawdę muszę każdą istotną informację z Ciebie wyciągać na siłę?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 10:57

Turturek, kopiąc samemu będziesz miał swoje upragnione 100%, spoko. Mniejsze dochody miałem w BTCGuild, Slushu i Polmine. Nie jestem jasnowidzem, nie wiem jak będzie w przyszłości. Jedno wiem na mur, Lucky, wolę raz na jakiś czas odebrać konkretną sumkę, niż codziennie zbierać grosiki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 28
Rejestracja: 25 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: DisFish » środa, 26 marca 2014, 11:00

A tak wogóle to najlepiej chłopaki wziąć to na logikę. Jaki szaleniec trzymałby ponad 0.5TH/s gdzieś, gdzie się nie opłaca? :lol:

Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: Turturek » środa, 26 marca 2014, 11:03

Urobek rozliczany jest proporcjonalnie, PPS, inny? Co z merged miningiem?

Co do tego 100% to nie jest oczywiste, bo logując się z reflinka muszę oddać Tobie 1% (chyba że jest tam opcja rezygnowania z systemu prowizji).


ps. nie każdy umie liczyć, to i może trzymać w najdziwniejszych miejscach.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam do wspólnego kopania BitCoin na triplemining

Postautor: lucky777 » środa, 26 marca 2014, 11:05

DisFish pisze: kopiąc samemu będziesz miał swoje upragnione 100%,
Nie prawda.
99% of the block goes to the workers.
1% of the block is partly distributed amongst the minipool owners (miners with at least one friend mining with them).
If you don't have a minipool owner, that part of the fee goes to the jackpot. That's right, we keep NOTHING!
DisFish pisze:wolę raz na jakiś czas odebrać konkretną sumkę, niż codziennie zbierać grosiki.
Kto co lubi i potrzebuje ale to, że w firmie nie dostanę wypłaty przez 3 miesiące nie spowoduje, że zacznę zarabiać 3x więcej. W skali roku nadal zarabiam tyle samo.

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości