włam do give-me-coins.com

Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 26 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: wwa

włam do give-me-coins.com

Postautor: mgrudzien » środa, 22 stycznia 2014, 09:52



miałem tam jakieś resztki :cry:
Kolejny argument za p2pool....
BTC 1C3UrNMPm2Fq7ZJrgBRdENMibsamXkDp8g
LTC LhF26xLn7eGj2tNyPkR3AYXyfnrakpDFxr
DASH XpULqJAwdqyB8ikKvHQx9MJMok9VVmZGYw
filmowanie dronem

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: włam do give-me-coins.com

Postautor: Matchek » piątek, 31 stycznia 2014, 19:59

Ostatnio zmieniony sobota, 1 lutego 2014, 22:05 przez Matchek, łącznie zmieniany 6 razy.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: włam do give-me-coins.com

Postautor: lenny » piątek, 31 stycznia 2014, 21:18

Lol, tak wlasnie koncza centralne poole. P2Pool jest jedynym rozsadnym rozwiazaniem na dzien dzisiejszy.
Moje nody tutaj: https://forum.bitcoin.pl/lenny-t12275.html Zapraszam do ustawiania jako glowny albo backup pool, nody dostepne 24/7.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 376
Rejestracja: 12 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: włam do give-me-coins.com

Postautor: MarcusDe » piątek, 31 stycznia 2014, 23:09

Coś ten włam kiepski, w sumie tylko na WWW ludziom znikły LTC i adresy a nie w rzeczywistości z portfela, wszystko szybko naprawione, a nawet jak komuś coś znikło to pool oddał, nawet w podanym linku jest to napisane. Wiem, bo sam tam kopię i nie straciłem ani grosza. Poza tym poola z takimi fjuczerami i niezawodnością ze świecą szukać.

PROSZĘ NIE ROBIĆ ANTY-REKLAMY, bo nie tędy droga. Jak chcecie zarobić na prowizji w swoich nodach uruchamianych na domowych komputerach w osiedlówkach między graniem w counter-strike i przeglądaniem demotywatorów i fejsbooka to zróbcie choć ładny nowy interfejs, bo ten co widzę wszędzie ten sam (copy-pasta do bólu) i wygląda jak html pisany przed erą gimbusów :-D

Tyle mojego flejmu z wieczora :-P

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: włam do give-me-coins.com

Postautor: Matchek » piątek, 31 stycznia 2014, 23:44

Nie wiem jak lennego serwer(y) ale mój stoi w klimatyzowanej serwerowni z podtrzymaniem zasilania, na serwerze HP DL380 G5 (widywałem lepsze platformy do grania).

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: włam do give-me-coins.com

Postautor: lenny » sobota, 1 lutego 2014, 01:16

@MarcusDe:

My te nody trzymamy nie po co aby zarobić na tym, że ktoś swoją kartę graficzną czy dwie podłączy do naszych nodów, tylko po to, aby tacy jak Ty pojęli kiedyś, że p2pool to jedyne rozsądne rozwiązanie dla miningu. Nie zależy mi na nędznych resztkach zarobionych na Fee, zrozum to. Mam maszyny do miningu w serwerowni, które w dwa dni zarabiają tyle, ile pensja w Polsce, więc proszę nie wysilaj się, aby zgadywać, po co piszę o p2poolu. I nie szufladkuj mnie proszę jako jakiegoś dzieciaka, który gra w counter strike'a i odpala na swoim kompie pythona, aby się pochwalić na forum, ciekawe jak bardzo Ty się od tego opisu różnisz?

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości