Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » środa, 26 marca 2014, 17:53

bartek6949 pisze:Czyli to, że wykopałem 1/3 tego co normalnie a w bilansie tego za bardzo nie ma to znaczy, że jest błąd i urobek wróci na swoje miejsce??
Nie ma błędu w tym sensie, czasami jest problem z manualną wypłatą bo portfel nie chce zwrócić podatku. Bilans jest mniejszy bo został zamrożony portfel SMC, pomimo aktualnej wersji portfela trafiliśmy na fork, cały czas próbuję zsynchronizować portfel, żeby ustalić ile bloków jest poprawnych, a ile nie.

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: bartek6949 » środa, 26 marca 2014, 18:08

Jeszcze 24 miałem około 0.01btc z 1,4 mh, wczoraj było 0.003, dzisiaj trochę lepiej ale 0.005 raczej nie będzie, bardzo to dziwne.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » środa, 26 marca 2014, 22:28

bartek6949 pisze:Jeszcze 24 miałem około 0.01btc z 1,4 mh, wczoraj było 0.003, dzisiaj trochę lepiej ale 0.005 raczej nie będzie, bardzo to dziwne.
Wszystko zależy od dnia, jakie trudności, ceny. Po za tym tak jak napisałem wczoraj był fork SMC (dalej jest), waluta ta była kopana przez 1/3 dnia.

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: altcoin » środa, 26 marca 2014, 22:54

Ja miełem najśmieszniej z SMC - diffa brałem z forka a kopałem na prawidłowym poolu. (różnica w diffach to 10x wyszła)

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: bartek6949 » poniedziałek, 31 marca 2014, 16:55

Gdzie wszyscy pouciekali?? Coś nic się nie dzieje ostatnio a warto było by dodawać chyba wszystkie coiny które wchodza na mintpal albo cryptsy. Bo te giełdy są chyba zaufane.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: Bemx2k » poniedziałek, 31 marca 2014, 18:33

Szkoda , to byl/jest ambitny rodzimy projekt ale widac czegos zabraklo , wiem ze w tym temacie trudno sie rozkrecic
zeby kopalnia przynosila jakies tam minimalne zyski potrzebne by bylo minimum 300-400MH/s
BTC>ETH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: majkel_94 » poniedziałek, 31 marca 2014, 19:15

Dobry projekt byłby taki, że jest program uruchamiany na koparce, jak CGWatcher.

Na serwerze jest całe liczenie opłacalności, program pobiera po API dane o opłacalności.

W programie w profilach każdej monety dajesz parametry kopalni tego coina, normalnej, nie multipoola.
Program sam przełącza na najbardziej opłacalny ze zdefiniowanych (jak ktoś nie chce kopać krzak-coina na krzak-giełdzie to nie podaje danych kopalni i jest on nieaktywny) :P

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: kefir135 » poniedziałek, 31 marca 2014, 22:01

Panowie, będzie coś się działo ?
Kiedy wybór monet, kiedy wypłaty w BTC, kiedy jakieś reklamy / więcej górników ?

pozdrowienia

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: powered » wtorek, 1 kwietnia 2014, 00:17

@majkel_94 ale wtedy górnicy korzystaliby tylko z API a w konfigu podaliby sobie inne obce kopalnie.

Górników przyciągnąłby możliwość wyboru monety ale oczywiście pośród tych najnowszych monet. Widać że brak nowych monet = wykruszanie górników.

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: altcoin » wtorek, 1 kwietnia 2014, 10:33

Jest taki program - AltRabbit. Pobiera dane z http://altcoin.pl
- kopanie dowolnej monety widocznej na altcoin.pl - ma największą na świecie ich bazę (ze zmiennością co ok. 1 min a nie jak coinchoose czy coinwarz raz na dzień)
- kopanie na dowolnych poolach
- automatyczne przełączanie na najlepszą
- obsługa do 32 komputerów z dowolnego miejsca na ziemi
- obsługa do 8 kart w każdej koparce
- dodawanie nowych monet nawet nie notowanych na altcoin.pl (strona ma dostęp do wszystkich giełd nie tylko widocznych na niej) pod warunkiem zainstalowania portfela z którego pobierany jest diff
- obsługa GPU i ASIC
- (opłacalne) kopanie monet zarówno z małym jak i dużym (LTC) diffem - te osoby, które kopały LTC na multipoolach dokładnie wiedzą, że dostały figę a nie LTC
- obsługa monet, które nawet jeszcze nie są notowane na żadnej giełdzie - wystarczy diff z portfela (w testach)
- integracja z excellem - w arkuszu możliwe jest zapisanie dowolnych formuł sterujących koparkami (w testach)
- obsługa dowolnego skryptu, który obsługuje CGMiner (salsa, nscrypt, jane , itd... - w testach)
- wykrywanie forków (w testach)
- w listopadzie i grudniu koparki nim sterowane zwracały się w miesiąc!

Program jest płatny - pytanie ile jesteście skłonni zapłacić

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 443
Rejestracja: 12 lipca 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: alex69 » wtorek, 1 kwietnia 2014, 11:18

altcoin@ super sprawa, no nareszcie ktoś pomyślał o biednych, polskich górnikach!!
a przewidujecie wersje pudełkową? rozdałbym po rodzinie

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: bartek6949 » wtorek, 1 kwietnia 2014, 16:00

Czemu kopiemy coś takiego NET/XPM Cryptsy jak ja nie mogę tego wymienić na xpm nie wiem czy już nie ma czy co ale nie mam takiej możliwości, a na dole widać net/btc ponad 2 razy mniej opłacalny.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » wtorek, 1 kwietnia 2014, 16:34

Kopalnia cały czas jest rozwijana, jednak jest kiepsko z czasem bo robimy to po godzinach pracy. @bartek - poprawione. Po za tym powoli przenosimy się do nowej serwerowni bo obecna nie może już nam za wiele zaoferować. O wszystkim będę informował na bieżąco, rozumiem że wiele osób uciekło z powodu wolnego rozwoju, ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu, a maniany odwalać nie będziemy. Jestem pewny, że jeszcze miło was zaskoczymy, pozdrawiam.

Rozmowny
Posty: 143
Rejestracja: 13 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: Traconis » wtorek, 1 kwietnia 2014, 17:41

co sie stalo z reszta kopaczy? zwijamy interes? 20mhs!?!?!?

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: bartek6949 » wtorek, 1 kwietnia 2014, 21:03

bez nowych monet robi się nieciekawie i jednak bez auto sell trzeba często sprzedawać na mintpalu. Opłacalność coraz mniejsza była i do tego trzeba sprzedawać ręcznie często z stratą. Teraz jest już 13mh.

svd
Orator
Posty: 975
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: svd » wtorek, 1 kwietnia 2014, 22:40

ja wycofalem sporo mh z kopalni...

po prostu wylaczylem koparki

Rozmowny
Posty: 143
Rejestracja: 13 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: Traconis » środa, 2 kwietnia 2014, 22:46

przykro mi - projekt zajebisty i nawet dzialal - ale cos sie musialo zje.. w algorytmie - np dzisiejsze kopanie ICN - pol dnia cena 0.00007 ale na crypto uparcie pokazuje 0.000083, dodatkowo jakies szczatkowe porownania z poloniex i innymi syfnymi gieldami - brak jakiegos algorytmu zeby kalkulowal oplacalnosc korzystanai z 5 roznych exchange (prowizje etc.)
Ja sie na razie wycofuje gdyz przez ostatnie 2 tygodnie ciezko bylo zarobic na prad i musialem sie ratowac wynajmujac rigi

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » czwartek, 3 kwietnia 2014, 12:24

Z powodu zmiany serwerowni oraz dużych zmian w kodzie kopalni, niezbędna jest przerwa techniczna. W chwili obecnej chcemy skupić się na wprowadzaniu nowych funkcjonalności i przeniesieniu całości na nowe serwery. W żadnym wypadku nie oznacza to końca projektu, był, jest i będzie dalej rozwijany. Kopanie zostanie wyłączone 4 marca rano, natomiast dostęp do strony zostanie zablokowany 6 marca po południu, proszę do tego czasu wypłacić wszystkie środki z portfeli. Na końcu chcielibyśmy podziękować wszystkim za testowanie kopalni, dało nam to możliwość sprawdzenia naszych rozwiązań oraz podwoiło naszą wiedzę z zakresu krypto walut oraz ich wydobycia. O wznowieniu działania kopalni poinformujemy wszystkich za pomocą poczty e-mail.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: lenny » czwartek, 3 kwietnia 2014, 21:23

1. Temat otwieram z powrotem na prośbę użytkowników waszego serwisu, bo zachodzi tutaj bardzo duży problem - zamykacie stronę za 3 dni, czy to aby nie za mało, aby zdążyć wszystko wybrać? Dlatego też temat pozostanie otwarty, aby Wasi użytkownicy mogli w nim pisać w razie gdyby nie zdążyli wybrać wszystkiego, wtedy będziecie im winni ich pieniądze.

2. Ponadto: Mamy kwiecień a nie marzec. Czy to aby nie pomyłka? Na stronie też jak byk w j. polskim jak i w angielskim. Czy moglibyście wyjaśnić?


Wiem, że temat został zamknięty przez administratora forum na życzenie właścicieli serwisu, jednak prosił bym o nie zamykanie tego tematu, dopóki te problemy nie zostaną rozwiązane, wolę - w interesie użytkowników - dmuchać na zimne.
Jeśli się mylę, to proszę administratora forum o ponownie zamknięcie tematu i skasowanie tego postu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » czwartek, 3 kwietnia 2014, 21:33

Temat został zamknięty na moją prośbę, żeby zapobiec zbędnej dyskusji.

1. Mogę to przesunąć w czasie - nie ma problemu, tylko będzie mi to przeszkadzało w pracy - czas do 10 kwietnia.
2. Pomyłka, dzięki - poprawione.

Przypominam również, że niewypłacone środki użytkowników pozostaną na ich kontach po wznowieniu działania, nie mam zamiaru sobie ich przywłaszczać.
Progi wypłaty zjechane do minimum - zostawiłem tylko wartość pobieraną na podatek sieci bo wyjdzie tak, że ja zapłacę za wszystkie wypłaty.

Jeszcze jedna sprawa, bardzo mnie denerwuje niesłuszne oskarżanie kogoś tak jak zrobił to @altcoin w nowym wątku, po pierwsze nigdy nikogo nie okradliśmy, a po drugie kopalnia się nie zawija jak to zostało określone, proszę najpierw przeczytać to co napisałem, ewentualnie napisać do mnie. Bo to, że poświęcamy swój wolny czas i pieniądze nie mają na chwile obecną z tego nic - powinno zostać uszanowane, ale widzę, że najlepiej tylko wymagać i oskarżać.

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości