Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:01

Witam,

mam przyjemność przedstawić wszystkim naszą multi kopalnie, obsługującą na chwile obecną 28 walut.

http://crypto-mining.com/

Atuty kopalni:
- scrypt multiport,
- bardzo szybka zmiana waluty (czas zmiany portu to poniżej 1 sekundy),
- automatyczne dostosowanie trudności udziałów do mocy koparki (VARDIFF),
- obsługa protokołu stratum,
- powiadomienia e-mail w przypadku bezczynności kopaczy,
- automatyczne i ręczne wypłaty zgromadzonych środków,
- JSON API,
- w pełni autorskie oprogramowanie,
- brak podatków,
- AntiDDoS.

Czytałem na tym forum różne opinie na temat kopania polegającego na ciągłej zmianie walut. Dla przykładu w miesiącu listopadzie dysponując trzema koparkami o łącznej mocy 5,3 MH/s wykopaliśmy 3,96 BTC. Kopiąc BTC zysk nie przekroczyłby 0,07 BTC, a LTC 1,35 BTC. Więc liczby mówią same za siebie.

Oczywiście to nie koniec, kopalnia będzie cały czas rozwijana. Już teraz mamy pomysły jak ją usprawnić i zwiększyć zyski kopaczy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do rejestracji i dyskusji :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 540
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: papaxpapa » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:15

Witam
Potestuje jak sie spradza przez 24 h i poinformuje kolegów co i jak
Serdecznie pozdrawiam
Papus
Giełda ::: https://www.cryptsy.com/users/register?refid=8747
Giełda ::: https://vircurex.com/welcome/index?refe ... =659-35853

Kupię stare monety ---oferty na priv
1NjN2dcvunAACrzcBpUGxoEw8Gpb7VAneP

Dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 18 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: bielski » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:29

chętnie bym się dołączył co by wesprzeć polski projekt ale nie mogę doczekać się maila aktywującego konto ;)

Orator
Posty: 960
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: tomko222 » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:31

Przewidujecie wprowadzenie możliwości automatycznej wymiany tego co się ukopało na BTC i wypłatę już w BTC? Coś w stylu poola middlecoin. Wiem że mogę użyć autosell z cryptsy ale mi (i przypuszczam że nie tylko mi) się po prostu nie chce ustawiać tylu adresów :P

Dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 18 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: bielski » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:34

to ja dla każdej waluty muszę zakładać portfel ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:36

bielski pisze:chętnie bym się dołączył co by wesprzeć polski projekt ale nie mogę doczekać się maila aktywującego konto ;)
Proszę o kontakt na pw (proszę podać login i hasło) - działa na 100% bo już mamy kilku aktywnych użytkowników.

Dodam jeszcze, że kopalnia jest po 3 miesięcznych testach, ale jeśli wystąpią jakieś problemy proszę o kontakt przez support lub tutaj na forum.

Ważną rzeczą jest również, że tak szybką zmianę walut umożliwia protokół stratum z funkcją reconnect - nie wszystkie programy obsługują tą funkcję, więcej informacji tutaj: http://crypto-mining.com/help

Automatyczny diff jest liczony przez 10 min od połączenia (po tym czasie jest ustawiany dla workera), domyślny to 60.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to wszystko jest dostępne do wglądu w znalezionych blokach, nie ma mowy o jakiś nieczystych zagrywkach z naszej strony!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:39

bielski pisze:to ja dla każdej waluty muszę zakładać portfel ?
Nie wystarczy konto u nas. Portfele są obsługiwane przez naszą kopalnie, następnie to co się zarobi trzeba wypłacić, albo na własne portfele albo na jakiś kantor.
tomko222 pisze:Przewidujecie wprowadzenie możliwości automatycznej wymiany tego co się ukopało na BTC i wypłatę już w BTC? Coś w stylu poola middlecoin. Wiem że mogę użyć autosell z cryptsy ale mi (i przypuszczam że nie tylko mi) się po prostu nie chce ustawiać tylu adresów :P
Na chwile obecną nie ma takiej opcji... ale jest to bardzo ciekawe. Przemyślimy temat i będziemy działać :)

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: topnetdeal » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:50

bielski pisze:chętnie bym się dołączył co by wesprzeć polski projekt ale nie mogę doczekać się maila aktywującego konto ;)
Mail dochodzi natychmiast, tylko trafia do foldera ze scamem.

Dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 18 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: bielski » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:51

faktycznie, otrzymałem link aktywacyjny jak i odp z priv do spamu :/

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: altcoin » niedziela, 5 stycznia 2014, 18:55

Z jakiej ceny liczycie opłacalność?
np. z Cryptsy można z 3: buy order, sell order i last price.
Czy dla ltc (Cryptsy) bierzecie którąś z tych cen czy sami fixujecie na podstawie zleceń?
Co jaki okres ściągacie api np. z Cryptsy?

To bardzo ważne kwestie, dzięki którym można zarobić albo 90% albo 300% tego ile bez zmieniania walut

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » niedziela, 5 stycznia 2014, 19:03

altcoin pisze:Z jakiej ceny liczycie opłacalność?
np. z Cryptsy można z 3: buy order, sell order i last price.
Czy dla ltc (Cryptsy) bierzecie którąś z tych cen czy sami fixujecie na podstawie zleceń?
Co jaki okres ściągacie api np. z Cryptsy?

To bardzo ważne kwestie, dzięki którym można zarobić albo 90% albo 300% tego ile bez zmieniania walut

Ceny są uaktualniane co 30 sek. Brana jest pod uwagę najwyższa cena zakupu, nie sprzedaży. Jaki widać obsługiwane są 3 kantory, sprawdzamy w którym jest najlepsza cena i na tej podstawie ją wyliczam.

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: altcoin » niedziela, 5 stycznia 2014, 19:09

Rozumiem, że doszedłeś już że Cryptsy ma buga i dla szybko zmieniających się walut np. ltc branie tych cen jest błędne? - trzeba robić własny fixing.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » niedziela, 5 stycznia 2014, 19:20

altcoin pisze:Rozumiem, że doszedłeś już że Cryptsy ma buga i dla szybko zmieniających się walut np. ltc branie tych cen jest błędne? - trzeba robić własny fixing.
Tak, nie korzystamy z API tylko pobieramy dane bezpośrednio ze strony.

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: altcoin » niedziela, 5 stycznia 2014, 19:30

Oj, to jeszcze gorzej.
Lepiej użyć api i na podstawie zleceń dokonać własnego fixingu. W tabelach Cryptsy niestety często są nieaktualne zlecenia. Trzeba tylko ściągnoć jsona i dojść w jaki sposób Cryptsy fixuje zlecenia :)

To niezmienia jednak faktu, że zmieniając waluty zarabia się dużo, dużo więcej.

Jaką max. moc podłączaliście do serwera?
Serwer jest Wasz?

Projekt na pewno fajny i potrzebny.
Może przydadzą się Wam moje uwagi:
1) Ja bym wywalił zdublowane waluty np: CNC/BTC i CNC/LTC (tak samo dla LTC i XPM) - zawsze lepiej wychodzi się na BTC lub LTC (jeżeli nie ma bezpośredniej pary BTC) - sam używam tylko waluty z bazą BTC, a jak jej nie ma to z LTC i w ostateczności XPM
2) Lepiej brać jest nie najwyższe cany, ale w pierwszej kolejności z BTCe, potem jak brak tam waluty to z Cryptsy i analogicznie z pozostałych - BTCe i Cryptsy mają "najgłębszy rynek" po prostu.
3) Na początku lepiej zainteresować się "niszowymi walutami", bo wiadomo, że najważniejszy jest hashrate kopalni żeby to miało sens, czyli nie warto będzie u Was kopać LTC, bo w innych kopalniach zarobi się szybciej i po lepszej cenie sprzeda.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » niedziela, 5 stycznia 2014, 19:45

Pobieramy json ze strony, jest na pewno dużo bardziej aktualny niż to co jest w api. Serwer jest nasz, największa moc jaką kopaliśmy to trochę ponad 6 MH/s, ale serwer ma bardzo duże zapasy łącza i mocy, cały czas obserwujemy sytuację więc spokojnie :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » niedziela, 5 stycznia 2014, 19:49

altcoin pisze:Oj, to jeszcze gorzej.
Lepiej użyć api i na podstawie zleceń dokonać własnego fixingu. W tabelach Cryptsy niestety często są nieaktualne zlecenia. Trzeba tylko ściągnoć jsona i dojść w jaki sposób Cryptsy fixuje zlecenia :)

To niezmienia jednak faktu, że zmieniając waluty zarabia się dużo, dużo więcej.

Jaką max. moc podłączaliście do serwera?
Serwer jest Wasz?

Projekt na pewno fajny i potrzebny.
Może przydadzą się Wam moje uwagi:
1) Ja bym wywalił zdublowane waluty np: CNC/BTC i CNC/LTC (tak samo dla LTC i XPM) - zawsze lepiej wychodzi się na BTC lub LTC (jeżeli nie ma bezpośredniej pary BTC) - sam używam tylko waluty z bazą BTC, a jak jej nie ma to z LTC i w ostateczności XPM
2) Lepiej brać jest nie najwyższe cany, ale w pierwszej kolejności z BTCe, potem jak brak tam waluty to z Cryptsy i analogicznie z pozostałych - BTCe i Cryptsy mają "najgłębszy rynek" po prostu.
3) Na początku lepiej zainteresować się "niszowymi walutami", bo wiadomo, że najważniejszy jest hashrate kopalni żeby to miało sens, czyli nie warto będzie u Was kopać LTC, bo w innych kopalniach zarobi się szybciej i po lepszej cenie sprzeda.
Dzięki za uwagi wezmę je na pewno pod uwagę. Waluty takie jak LTC są bo może akurat ktoś będzie chciał je kopać, zdaje sobie sprawę z tego co mówisz :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: menesis » niedziela, 5 stycznia 2014, 23:43

1. Dlaczego zaimplementowaliście akurat te waluty? A gdzie doge np.?
2. Czy technicznie możliwe jest, abym miał wybór której waluty napewno nie chcę kopać? Czy cała moc nas wszystkich musi się przełączać na najbardziej opłacalną walutę? Pytam bo wpadłem na pomysł (może to gruba fantazja) abym mógł wybrać np. 10 kryptowalut spośród których kopałbym najbardziej opłacalną.

Mam nadzieję, że moje pytania są jasne.

Ps Generalnie kopalnia ma, jak sądzę, na naszym "rynku" ogromny potencjał. Zobaczymy jak będzie później, ale na razie podoba mnie się to:)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 5 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: crypto-mining » niedziela, 5 stycznia 2014, 23:50

menesis pisze:1. Dlaczego zaimplementowaliście akurat te waluty? A gdzie doge np.?
2. Czy technicznie możliwe jest, abym miał wybór której waluty napewno nie chcę kopać? Czy cała moc nas wszystkich musi się przełączać na najbardziej opłacalną walutę? Pytam bo wpadłem na pomysł (może to gruba fantazja) abym mógł wybrać np. 10 kryptowalut spośród których kopałbym najbardziej opłacalną.

Mam nadzieję, że moje pytania są jasne.

Ps Generalnie kopalnia ma, jak sądzę, na naszym "rynku" ogromny potencjał. Zobaczymy jak będzie później, ale na razie podoba mnie się to:)
Dog nie będzie w multi bo ma losowy reward. Mogę go dodać, ale do multi nie trafi.
Co do drugiego to jest to o czym pisałem wyżej :) Jeden z naszych pomysłów, właśnie pracujemy nad tym, żeby każdy ustalał sobie waluty jakie chce mieć w multi.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 15 lutego 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 3City

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: gorlik » niedziela, 5 stycznia 2014, 23:59

Jakie macie fee przy auto wypłatach?

A tak na serio to zastanawia mnie co da mi kopanie kilku różnych walut jeżeli ich cena podskoczy na chwilę w górę i spadnie, ciekawe jak wyjdzie w praktyce to kopanie i przelewanie na cryptsy z autosell ... tylko trzeba poczekać aż uzbieracie trochę mocy bo z 22MH/s to nie poszalejemy z blokami :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 stycznia 2014, 00:53 przez gorlik, łącznie zmieniany 1 raz.

svd
Orator
Posty: 975
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Crypto-Mining - multi kopalnia - zwiększ swoje zyski

Postautor: svd » poniedziałek, 6 stycznia 2014, 00:51

dolozylem swoje skromne 600kh :>

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości