Wypłata małej kwoty z NiceHash

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata małej kwoty z NiceHash

Postautor: malpitrzon » poniedziałek, 1 listopada 2021, 12:07

Jeszcze zanim zbudowałem koparkę to uczyłem się/bawiłem na NiceHash. Mam tam nakopane 0.00019318 BTC a wypłata jest od 0.001 BTC. Z racji że nie kopię już tam to myślałem, że ta kwota przepadła. Dzisiaj natomiast zacząłem tam przeglądać i z tego co rozumiem to wymienić mogę dowolną kwotę BTC na innego coina, który ma niższy próg wypłaty. Chcę przetransportować to do postaci ETH na Binance. Jak to najlepiej zrobić? Na przykład wymienić BTC na LTC, przesłać wtedy na Binance i tam wymienić LTC na ETH?

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata małej kwoty z NiceHash

Postautor: malpitrzon » wtorek, 2 listopada 2021, 17:34

Przysiadłem dziś do tego tematu. Przekonwertowałem BTC do XLMa bo od małych kwot można wypłacać i małe fee:
https://www.nicehash.com/support/genera ... rvice/fees
Za 0.00019318 BTC ($12.313187) dostałem 32.578661 XLM ($12.1418715). Następnie w 2-ch przelewach puściłem to na Binance. Dotarło tam 32.568661 XLM (dwa razy fee 0.005). Całkiem spoko, że można wyjść z NiceHash bez potrzeby kopania 0.001 BTC.

Po stronie Binance chciałem to przekonwertować od razu na ETH ale trzeba mieć minimum 80 XLM. Trochę dziwne bo w FAQ napisali "The minimum trade amount is generally an equivalent value of 10 USDT worth of coins.". Szukałem jakiejś tabelki gdzie będzie podane minimum dla każdego coina ale nie znalazłem. To nie jest problem bo niedawno rozwiązałem wszystkie quizy na Coinbase i dostałem różne krypto o łącznej wartości $40 więc zaraz to zamienię na XLM i wyślę na Binance ale jak ktoś trafi na tabelkę z minimami do konwersji to dajcie znać.

Wróć do „Ogólnie o miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości