Koparka / Cloud mining

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka / Cloud mining

Postautor: kAArter » środa, 13 grudnia 2017, 17:43

Witam.
Od jakiegoś czasu rozmyślam nad koparką za ~10/12 tysięcy natomiast jestem w tym jeszcze zbyt zielony i nurtuje mnie kilka kwesti za pomoc będę bardzo wdzięczny.
Otóż w planie miałem postawienie takiej koparki i trzymanie urobku ale nie mam pojęcia jak to aktualnie wszystko wygląda.

1.Czy z takimi pieniędzmi w ogóle warto inwestować w 1 koparkę
2.Czy jest to opłacalne ? ( od razu mówię nie oczekuje złotego strzału tylko czy faktycznie ta koparka zwróci mi się nie za 10 lat )
3.Koparka vs Cloud mining ( nie mam pojęcia jak cloud mining funkcjonuje a raczej czy jest coś zaufanego wartego przez was do polecenia przykładowo z wkładem 1kUSD )

Jeżeli ktoś kopie powiedzmy na koparce w podobnym przedziale cenowym i jest w stanie podzielić się informacją jaki mniej więcej zysk generuje miesięcznie lub żeby nie było natarcia z mojej strony że chcę komuś do portfela zaglądać jakoś inaczej to przedstawić będę wdzieczny.Jak przpomni mi sie reszta pytan to edytuje :P Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka / Cloud mining

Postautor: KryptoBanita » środa, 13 grudnia 2017, 17:56

Cloud mining to zwykłe naciągactwo.

Możesz pozaglądać do portfela: 6x RX 470 kosztowało mnie kilka miesięcy temu 11k PLN - trzeba było kupować walutę, a nie koparkę :mrgreen:
Ja kopię głównie dla skutków ubocznych - ciepła, bo ogrzewam mieszkanie.

Przy obecnych cenach ETH zarobek dzienny to $14.02 - https://whattomine.com

Wróć do „Ogólnie o miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości