Potrzebna porada!

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Potrzebna porada!

Postautor: pawelloo12 » czwartek, 15 czerwca 2017, 21:12

Witam was serdecznie .

Jestem tutaj nowy , i piszę w sprawie chęci kopania bitcoinów sam nie mam zbyt dużo doświadczenia natomiast ostatnio dość mocno się zainteresowałem tematem . Mam możliwość pobierania bardzo tanio energii elektrycznej przez najblizsze 2 lata i stąd moje pytanie czy zarobię coś i w jaki sposób to wykorzystać . Czy zainwestować w karty graficzne czy tzw koparki np. zastanawiałem się nad Antminer S7 ~4.73TH/s @ .25W/GH 28nm ASIC Bitcoin Miner.
Piszę ponieważ mam możliwość pobierania energii za free i chciałbym to wykorzystać i być może jest ktoś mi w stanie pomóc i doradzić czy jest wgl jakaś opcja ?
Wiem że jestem noobkiem w tej dziedzinie i dlatego piszę do was mam nadzieje że ktoś coś ciekawego zaproponuje . chcialbym dodac ze nie chce zaczynac z czyms mega drogim do max 2000zł

Z góry dziękuje za uwage smile.gif.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2130
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Potrzebna porada!

Postautor: slasta » czwartek, 29 czerwca 2017, 11:47

Proponuje abyś doczytał czym jest trudność wydobycia, a jak już się z tym terminem zapoznasz to pobaw się kalkulatorami do wyliczenia wartości urobku wybranej przez ciebie koparki.
Proponuje też poczytać też na temat innych kryptowalut bo Bitcoin to nie jedyna taka waluta.

Wróć do „Ogólnie o miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości