Antminer S7 - status ASIC

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer S7 - status ASIC

Postautor: dooomino » wtorek, 12 grudnia 2017, 09:20

Moze ktoś dać instrukcje co znaczy ilość "o" w "status ASIC" dziś rano zauważyłem, że pierwsza płyta haszujacą w moim antminerze odbiega od pozostałych .

Screen :
Obrazek

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer S7 - status ASIC

Postautor: dooomino » wtorek, 12 grudnia 2017, 10:03

W Polsce ktoś naprawia takie rzeczy czy jedynie co mogę z tym zrobić to wyrzucić do kosza ? Jakiś miesiąc temu miałem przez chwilę ten problem ale pobawiłem się częstotliwością, znalazłem "złoty środek" i pracowało bez żadnych błędów do dziś.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer S7 - status ASIC

Postautor: Robsonek » wtorek, 12 grudnia 2017, 10:04

@dooomino, mogę Ci potwierdzić na 100% że w ciągu miesiąca-dwóch koparka nie będzie widzieć płyty w ogóle. Na swoim przykładzie mogę potwierdzić że miałem tak u siebie na D3, podobnie brakowało kilku "o" potem wywalała się cała na "xxx" aktualnie nie widać w koparce i jest do oddania do naprawy.

Jak Ci padnie płyta ewentualnie już możesz działać - podrzuciłem Ci na PW jednego magika polecanego, z tego co widziałem naprawił kilka płyt S9 także trzeba chwalić gościa :)

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer S7 - status ASIC

Postautor: Robsonek » wtorek, 12 grudnia 2017, 11:11

@widget, jest to osoba prywatna właśnie dlatego nie chciałbym podawać na forum danych bez zgody.

Wróć do „Ogólnie o miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość