Authirization

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Authirization

Postautor: Rafsm » niedziela, 12 listopada 2023, 11:32

Witam
Mam problem a mianowicie z autoryzacją dwueatopową w Binance.
Jakiś czas temu założyłem konto na binance z weryfikacją dwuetapową poprzez apkę Authorization (od Google bodajże)
Problem pojawił się jak zmieniłem telefon i chciałem się zalogować do binance na nowym telefonie.
Nie mogę bo ściągnięta apka Authorization na nowym telefonie nie jest "połączona" z binance. Automat sugeruje żeby wygenerować kod QR na starym urządzeniu i połączyć nowe Authorization na nowym telefonie z binance. Problem w tym że stary telefon padł i nie mogę go uruchomić i w żaden sposób wygenerować ten kod QR. Nie bardzo wiem co w takiej sytuacji mam zrobić. Proszę o pomoc.

upp
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 9 sierpnia 2022
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Authirization

Postautor: upp » niedziela, 12 listopada 2023, 12:19

Przy tworzeniu autoryzacji była informacja o zapisaniu sobie dodatkowego kodu na takie sytuacje. Jeżeli nie masz tego kodu, albo nie odzyskasz dostępu do starego telefonu to zapewne możesz się pożegnać z kontem. Przy tworzeniu autoryzacji była informacja, żeby sobie zapisać kod i że jest to bardzo ważne na wypadek sytuacji takich jak twoja.

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Authirization

Postautor: multan » niedziela, 12 listopada 2023, 16:51

dlaczego pożegnać z kontem? jeżeli przeszedł weryfikację, jest w stanie udowodnić swoja tożsamość to przez support można odzyskać dostęp.
Ale szybciej będzie jedna spróbować uruchomić stary telefon, dostać się do Binance, założyć nowe 2FA i tym razem zapisać wszystkie klucze zabezpieczające.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Authirization

Postautor: belinea1 » poniedziałek, 13 listopada 2023, 11:19

Pożegnać się z oKYCowanym kontem? Dobre sobie. Jak zapomnisz hasła do banku to też tracisz dostęp na zawsze?

@Rafsm musisz nagrać filmik w którym pokazujesz swój dokument tożsamości i prosisz słownie o zresetowanie weryfikacji dwuetapowej. Być może będzie potrzebna data założenia konta i adres IP z którego zostało to dokonane (te informacje są w e-mailu od Binance który dostałeś przy rejestracji konta).

https://www.binance.com/en/support/faq/ ... 40ee5e0bd7

Wyobrażam sobie, że ze względów bezpieczeństwa cały proces będzie maksymalnie czasochłonny i uciążliwy. Reset 2FA to bardzo poważna sprawa.

upp
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 9 sierpnia 2022
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Authirization

Postautor: upp » poniedziałek, 13 listopada 2023, 17:17

Kontakt z supportem pewnie pomoże, ale nikt nie twierdzi, że to będzie łatwy i przyjemny proces. Pamiętam, że Binance bardzo mocno podkreślał, żeby dodatkowy kod sobie zapisać na wypadek utraty dostępu do telefonu.

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości