zostalem oszukany przez czlowieka ktory podawal sie za brocera

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zostalem oszukany przez czlowieka ktory podawal sie za brocera

Postautor: misiek1978 » czwartek, 20 października 2022, 13:11

Witam wlasnie po raz 1 zalogowalem sie do Polskie Forum zostalem okradziony wpalcilem pieniadze na bitcoina a facet podajacy sie za brocera prawdopodobnie mnie okradl stracilem wszystkie oszczednosci .Moze ktos z was pomoze mi jak odzyskac te pieniadze bo niby pokazuje ze mam 2 portfele ale chyba to nic nie da .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zostalem oszukany przez czlowieka ktory podawal sie za brocera

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 20 października 2022, 13:28

@misiek1978 A dlaczego NAJPIERW nie zajrzałeś na to forum ZANIM przelałeś komuś obcemu pieniądze?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zostalem oszukany przez czlowieka ktory podawal sie za brocera

Postautor: blink » czwartek, 20 października 2022, 13:36

misiek1978 pisze: czwartek, 20 października 2022, 13:11Witam wlasnie po raz 1 zalogowalem sie do Polskie Forum zostalem okradziony wpalcilem pieniadze na bitcoina a facet podajacy sie za brocera prawdopodobnie mnie okradl stracilem wszystkie oszczednosci .Moze ktos z was pomoze mi jak odzyskac te pieniadze bo niby pokazuje ze mam 2 portfele ale chyba to nic nie da .


Raczej po ptakach. Zgłoś na policję i pewnie będzie trzeba pogodzić się ze stratą.

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości