MSP Limited - Scammerzy oszuści

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: masło » środa, 10 sierpnia 2022, 10:13

Piszę ku przestrodze. Niestety ja dałem załatwić się jak dziecko.
Broker MSP Limited, ich strona to: www.msp-lmtd.net, człowiek kontaktujący się ze mną w ich imieniu przedstawiał się jako Adam Sobczyk. Kontaktował się ze mną z pod numeru telefonu +48573502631, a ostatnio +443300013410 Straciłem prawie 10k EUR
Mam nadzieję, że mój post uchroni kogoś przed utratą ciężko zarobionych pieniędzy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 sierpnia 2022, 14:00 przez masło, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: robkurczak » środa, 10 sierpnia 2022, 19:08

Witam. Do mnie też dzwoni. Wpłaciłem 250 $ którymi podobno gra na giełdzie. Po trzech dniach zarobił 50. Nie moge ich wypłacić w ciagu dwoch tyg bo strace 120. Można dowiedzieć się coś więcej jak on działa?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: Pitek » środa, 10 sierpnia 2022, 19:24

Witam możesz przybliżyć swoją sytuację z SMP limited bo chyba jestem w podobnej

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: Pitek » środa, 10 sierpnia 2022, 20:15

W podobnej sytuacji na giełdzie przybyło parę dolarów teraz założony portfel na binance wpłata konwersja na krypto i wysyłka na spot. W celu potwierdzenia tożsamości przychodzi e-mail i potrzebna kolejna wpłata po czym kolejny e-mail o zmianie kursu BTC i proszą o kolejną wpłatę twierdząc że to drugi poziom weryfikacji. Potem pieniążki wrócą na binance i oni oczywiście pomogą żeby trafiły na moje konto. Utopione prawda? Już nigdy nie zobaczę swoich pieniędzy?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: masło » czwartek, 11 sierpnia 2022, 10:20

Odpowiedź na szybko - nie wpłacajcie im już ani grosza bo wszystko stracicie tak jak ja.
Po południu będę miał więcej czasu to opiszę w jakim mechaniźmie oszukują - kontaktowałem się z binance.com oraz Szwajcarskim FINMA - gdzie jak twierdzą są zarejestrowani - w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca.
Dzisiaj składam zawiadomienie na policji. Apeluję do wszystkich poszkodowanych o składanie zawiadomień na policji - może jak będzie więcej poszkodowanych to się tym bardziej na poważnie zajmą. Chociaż szanse na odzyskanie pieniędzy są minimalne. Ale trzeba zrobić wszystko, żeby tym skur.ysynom jak najbardziej utrudnić okradanie ludzi.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: crezo » czwartek, 11 sierpnia 2022, 10:56

Szkoda że trafiliście tutaj dopiero po szkodzie :)
Jest sporo tego typu scamów już opisanych wcześniej na forum.
masło pisze: czwartek, 11 sierpnia 2022, 10:20będę miał więcej czasu to opiszę w jakim mechaniźmie oszukują
Nie ma co opisywać, poczytajcie kilka ostatnich wątków w dziale Bezpieczeństwo

Pierwszy lepszy z brzegu: viewtopic.php?f=128&t=36969

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3074
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 11 sierpnia 2022, 11:21

Powiedzcie mi robaczki, jakim cudem tym patałachom udało się telefoniczne was przekonać do takich inwestycji? Gdzieś numery zostawialiście, sami dzwoniliście? Próbuję zrozumieć co wami kierowało przy tych decyzjach :shock:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: masło » czwartek, 11 sierpnia 2022, 11:23

Nie zgodzę się z tobą co do tego, że nie ma co opisywać dokładnie jak to działa. Niestety ofiarami oszustów najczęściej padają osoby nie znające się na giełdzie ani na kryptowalutach tak jak ja. Sytuacja makroekonomiczna się pogarsza, inflacja się rozkręca, dlatego nieświadomi zagrożeń, zwykli zjadacze chleba szukają sposobów na zabezpieczenie pieniędzy przed inflacją. Niestety większość opinii znalezionych przeze mnie w internecie na temat MSP Limited było bardzo pozytywnych. Liczę na to, że po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy brokera wyskoczy ten wątek i pomoże ustrzec się naszych błędów innym osobom. Tym bardziej, że MSP Limited "wyspecjalizowało" się w "rynku polskim". Na domiar złego czują się bezkarni, cały czas działają. Gnida, która mnie oszukała cały czas odbiera ode mnie telefon ciągle wmawiając mi, że czarne jest białe i o zgrozo próbuje mnie nadal namówić na kontynuację "inwestowania"

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: masło » czwartek, 11 sierpnia 2022, 11:26

Daruj sobie takie komentarze. Ja też przez całe życie dziwiłem się jak ludzie dają się tak oszukiwać. A teraz sam siedzę uszczuplony o 10k euro nie wierząc, że dałem się tak podejść. Więc jeżeli nie masz do powiedzenia niczego sensownego na temat tego konkretnego oszusta to nie zaśmiecaj wątku.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: crezo » czwartek, 11 sierpnia 2022, 11:45

mudol pisze: czwartek, 11 sierpnia 2022, 11:21Gdzieś numery zostawialiście, sami dzwoniliście?
Numery ludzie zostawiają na każdym kroku w internecie, przykładowo -nie wiem czy dalej to działa - kiedyś można było nawet na Facebooku udostępnić publicznie numer, więc osoby 40+ zakładając konta nadal mogą to robić.
Abstrahując od FB to zamówienia internetowe w sklepach robionych na kolanie w których są co chwile wycieki danych, wymagają numerów telefonów.

Ludzie dają te numery jak na tacy.


Co do tego co nimi kieruje; pewnie łatwa kasa, jeśli taki przykładowo Marian lat 50, który całe życie pracuje fizycznie, pensja w okolicach 4k max słyszy w mediach że inflacja się zwiększa, pieniądze tracą na wartości i nagle ktoś oferuje mu możliwość zarobku na oszczędnościach rzędu 5x,10x itp to nie każdy ale 1/100 się skusi. I tu masz pierwsze typy ofiar.

Drugie, nie dotyczą już wątku ale też często ostatnio się słyszy - starsza kobitka, samotna, dostaje wiadomości od adoratora, utrzymuje z nim bliskie kontakty ale tylko online. Adorator po pewnym czasie nagle znalazł się w tragicznych okolicznościach i potrzebuje na przeszczep nerki... reszte możesz sobie dopowiedzieć.

Jeśli ziarno trafi na podatny grunt, szybko kiełkuje. Wszystko kwestią psychy tych ludzi.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy uszuści

Postautor: masło » czwartek, 11 sierpnia 2022, 12:51

Pitek pisze: środa, 10 sierpnia 2022, 19:24 Witam możesz przybliżyć swoją sytuację z SMP limited bo chyba jestem w podobnej
Dnia 27 lipca 2022 zainteresowany banerem reklamowym na jednej ze stron internetowych ( nie pamiętam dokładnie już jakiej stronie) odwiedziłem stronę internetową brokera MSP Limited – www.msp-lmtd.net, po zapoznaniu się z informacjami zamieszczonymi na stronie, odnośnie możliwości inwestycji w różnorakie instrumenty giełdowe oraz z informacją, że siedziba firmy jest w Prime Tower Hardstrasse 201 8005 Zürich Switzerland, postanowiłem zarejestrować się i założyć u nich konto celem inwestycji. Po założeniu konta skontaktowała się ze mną telefonicznie przedstawiciel w/w brokera, poinformował mnie, że, żeby rozpocząć inwestycje muszę przelać na ich konto minimum 250 USD, żeby niewielką kwotą inwestować i zobaczyć jak to wszystko działa. Instruował mnie jak to wszystko zrobić – płatność wykonałem za pośrednictwem strony intel-academy.com Następnie zostałem poinformowany, że będzie się już ze mną kontaktował, specjalnie do mnie przydzielony – konsultant/opiekun, który będzie mi dalej pomagał.
Po niedługim czasie, jeszcze tego samego dnia zadzwonił on do mnie z numeru +48573502631, przedstawił się jako Adam Sobczyk i poinformował mnie, że on dalej będzie się mną opiekował.
Zaproponował również, żebym celem sprawniejszej komunikacji zainstalował sobie komunikator signal – po niewczasie zorientowałem się, że numer telefonu w komunikatorze signal z którego się ze mną kontaktuje to +48796988022.
Za jego namową zainstalowałem aplikację Meta Trader 5 – jest to chyba najbardziej popularna platforma umożliwiająca handel różnymi instrumentami finansowymi. Wersja instalacyjna została pobrana ze strony brokera www.msp-lmtd.net – teraz, niestety za późno, porównując ją do platform innych brokerów, jak choćby do platformy brokera xtb jestem pewien, że platforma Meta Trader 5 oferowana przez MSP Limited była tak skonfigurowana, żeby wykazywać duże zyski z podejmowanych decyzji inwestycyjnych i tym samym zachęcać nieświadome ofiary do przelewania kolejnych środków na konta oszustów.
Zapłacone przeze mnie 250 USD rzeczywiście pojawiło się na koncie założonym przeze mnie na stronie www.msp-lmtd.net jak i było dostępne w zainstalowanej przeze mnie platformie MT5.
Na początek zaproponował mi żebyśmy inwestowali w kontrakty CFD na surowce, żebym zobaczył jak przy małym ryzyku można generować spore zyski z zainwestowanych pieniędzy.
Rzeczywiście, po kilku dniach takich inwestycji potencjalne zyski sięgały już ok. 70% Wszystko wyglądało bardzo wiarygodnie. Pan Adam poinformował mnie również, że oni jako broker nie mają żadnych opłat za prowadzenie rachunku, a jedyną opłatą jaką poniosę za ich usługi jest 5% od potencjalnych zysków. Zaproponował również, żeby trochę zwiększyć ilość inwestowanych pieniędzy, bo dla niego jako brokera 5% od zysków inwestowanych wówczas przeze mnie 250 USD to nie są żadne pieniądze. Powiedział, że dalszy proces wpłacania/inwestowania pieniędzy u nich przebiega tak, że powinienem sobie założyć konto na giełdzie kryptowalut binance.com. Tam wpłacam kwotę, którą chcę zainwestować, kupuję za nią równowartość w bitcoinach i przelewam z binance.com dalej do MSP Limited, a oni konwertują to do USD i udostępniają mi do inwestowania. Poinformował mnie również, że jeżeli przeleję równowartość 3800 EUR to jako nowy klient dostanę dodatkowo 1250 USD na ich konto w MSP Limited, które oczywiście nie będą moje, ale powiększą pulę moich środków dostępnych do inwestowania w w/w kontrakty terminowe, a jak wiadomo kontrakty terminowe są obarczone dźwignią, stąd potrzebny jest odpowiedni depozyt bo to czyni inwestycję znacznie bezpieczniejszą. Wszystko co mówił wydawało mi się logiczne i wiarygodnie. Przelew na 3800 EUR wykonałem 04/08/2022 Tą samą metodą namówił mnie na przelanie 5200 EUR dnia następnego – czyli 05/08/2022
Kontaktował się ze mną przez kilka dni wiele razy dziennie telefonicznie i za pośrednictwem komunikatora signal, doradzał w co inwestować. Szło nam tak dobrze, że w kilka dni na moim koncie w MSP Limited było już równowartość ponad 18000 EUR w dolarach amerykańskich.
Wtedy Pan Adam zaproponował mi, żebym zarobione środki przelał sobie z powrotem via binance.com do swojego banku. Żebym zapoznał się z tym jak wygląda u nich wypłata środków i ewentualnie dalej podejmę decyzję ile chce za ich pośrednictwem inwestować. Oczywiście dokładnie i życzliwie instruował mnie co i gdzie zrobić, kliknąć, przeprowadził mnie przez cały proces.
Jak się można domyślić w/w środki nie dotarły na moje konto w binance.
Dostałem natomiast e-mail, rzekomo od binance, następującej treści:
Dear Binance User,

        Please meet the requirements for the liquidation of your deposit. Everything is said in the PDF file sent to you. 

       If you have any questions, please contact us.
     Binance Team
Treść załącznika PDF natomiast była taka:

Deposit Amount of EUR 18,576.82. You should have a minimum amount of 7,538.31 EUR in your Binance account for the liquidation of your withdrawal from your Binance account to your Bank account on your wallet address of:
324363B5osWM3hcRjbu95Goch5r*******
This is not a payment but a transfer to your crypto account for the turnover of your crypto wallet.
By covering this Liquidation, you will receive your balance from www.binance.com to your Bank account that you have linked to your account.

To już mnie baaardzo zaniepokoiło. Szczególnie, że wiadomość przyszła z adresu: binance_sd@hotmail.com
Sprawdziłem adres w bazie binance.com – oczywiście nie należy do binance.
Skontaktowałem się konsultantem binance, po przejściu procedury udowadniającej im, że najprawdopodobniej zostałem ofiarą tzw. scaminngu poprosiłem o weryfikację poprzednich przelewów do MSP Limited przechodzących przez moje konto w binance – równowartość 3800 EUR oraz 5200 EUR oraz o ewentualne zablokowanie środków do czasu wyjaśnienia sprawy – niestety zostałem poinformowany, że te przelewy zostały wykonane na anonimowy adres blockchain poza binance i oni nie są w stanie już nic zrobić. Zalecili zgłoszenie przestępstwa na policję.
Kontaktowałem się również z FINMA – szwajcarskim odpowiednikiem polskiego KNF – który w przeciwieństwie do KNF (w którym też zgłosiłem sprawę) odpowiedział mi, informując mnie że MSP Limited nie ma ich autoryzacji i licencji na działalność, że podejmą kroki aby wyjaśnić tą kwestię, ale nie mogą mnie dalej o tym informować. I żeby przestępstwo zgłosić polskie policji.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: Pitek » czwartek, 11 sierpnia 2022, 14:36

Czyli to samo wpłata depozytu 997pln na stronie widać 250usd niewielkie inwestycje w złoto gaz i ropę w programie meta trader 5 wszystko widać wszystko jest. Namową do pierwszej większej inwestycji w krypto wpłata 3058euro na binance potem zasysanie pieniążków na MSP w meta trader też był je widać, 850 USD rzekomego zysku odesłanie do binance, tam konwersja na BTC i wypłata na portfel spot. Następnie e-mail identyczny jak twój aby się uwiarygodnić i wpłacić 3085euro ponieważ środki zaczęły pracować i warte są już ponad 15tys euro. Wpłata i następny e-mail że jest tego za mało że trzeba dopłacić jeszcze 2210 euro. Wtedy zaskoczyłam napisałem do binance oni że to nie jest wiadomość od nich żeby sprawę zgłosić na policji. Jak tylko 2210 euro pojawiły się na binance nie informowałem MSP tylko środki przelałem zpowrotem. Udało mi się jeszcze przelać pieniążki z MSP na binance które też wpłaciłem ok 350 USD. Sprawa staneła dzwoni do mnie pan Robert I nadal przekonuje do wpłaty a ja się upieram że NIE. Przekonuje że nie ma innej drogi by odzyskać środki. Adres e-mail ten sam telefon też podobny końcówka inna.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: masło » piątek, 12 sierpnia 2022, 10:08

Zwracam się z prośbą do wszystkich poszkodowanych przez tych złodziei, czyli przez MSP Limited o zgłoszenie tego faktu w ramach tego wątku na tym forum oraz o podanie numerów telefonów z jakich się z wami kontaktowali.

Dodano po 1 godzinie 25 minutach 25 sekundach:
Może jest ktoś, kto jest bardziej zorientowany, co poza zgłoszeniem sprawy na policji może zrobić osoba poszkodowana? Nie chodzi mi już o odzyskanie pieniędzy, ale o jak największe utrudnienie działalności oszustom.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: adiqq » piątek, 12 sierpnia 2022, 11:44

NIC lub prawie NIC
i nie licz na wysyp zgłoszeń - bo z reguły ludzie zdają sobie sprawę, że to nic nie da, kasy nie odzyskasz, a tylko dodatkowe problemy. O wstydzie, że się dało nabrać w taki sposób nie wspomnę

Jak się okazuje, warto co jakiś czas zmienić numer telefonu na nowy - żyjemy w takich czasach, że rozsiewamy swoje dane po całym internecie, są ludzie którzy to wykorzystują, więc chyba warto o tym pomyśleć. Teraz zwyczajnie nie opłaca się mieć 10 lat ten sam numer telefonu.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2022
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: masło » piątek, 12 sierpnia 2022, 12:18

Zawsze można coś zrobić. Zgłosiłem np. sprawę do FINMA czyli szwajcarskiego odpowiednika KNF, i w przeciwieństwie do KNF już drugiego dnia miałem odpowiedź, że co prawda nie są w stanie mi pomóc odzyskać kradzionych pieniędzy, ale jako szwajcarski regulator takiej firmie jak MSP Limited nie udzielali żadnej licencji i wdrażają względem nich procedurę wyjaśniającą. Także na nasze państwo z dykty raczej nie ma co liczyć.
Niemniej jednak, sprawę na policję trzeba zgłosić, chociażby dla własnej świadomości, że zrobiło się wszystko co w naszej mocy i żeby popsuć im wspaniałe statystyki wykrywalności przestępstw.
A swoją drogą to żyjemy w ciekawym kraju, człowiek, który gdzieś w Polsce wszedł do kościoła w czapce jest już któryś rok ciągany po sądach. Z drugiej strony, za zabicie człowieka na przejściu dla pieszych otrzymuje się wyrok w zawieszeniu i po roku wsiada za kierownicę. O takich oszustwach jak tu opisywane nie wspominając.
Pozdrawiam również wszystkich wyborców PiSu, mam nadzieję, że ockniecie się zanim nie będzie za późno, o ile już nie jest.

Dodano po 19 minutach 58 sekundach:
adiqq pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 11:44NIC lub prawie NIC
Twierdzisz tak na podstawie swoich doświadczeń, byłeś w takiej sytuacji? Czy po prostu tak Ci się wydaje?
adiqq pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 11:44i nie licz na wysyp zgłoszeń - bo z reguły ludzie zdają sobie sprawę, że to nic nie da, kasy nie odzyskasz, a tylko dodatkowe problemy. O wstydzie, że się dało nabrać w taki sposób nie wspomnę

Moim zdaniem to wynika właśnie z tego, że ludzie takich spraw na policję oficjalnie nie zgłaszają.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: adiqq » piątek, 12 sierpnia 2022, 12:59

masło pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 12:38Moim zdaniem to wynika właśnie z tego, że ludzie takich spraw na policję oficjalnie nie zgłaszają.
LOL
zgłaszałem taką sprawę (OLX) i wiem jak to wszystko się toczy i jak finalnie się skończyło.
To była nieudana próba oszustwa. Wyleczyło mnie skutecznie, żeby w przyszłości zgłaszać tego typu sprawy.

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
Jedyna możliwość - to szczęśliwy zbieg okoliczności albo wybitna nieudolność przestępców, żeby takie zgłoszenie cokolwiek dało.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 13329
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10325
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: ekonokomik » piątek, 12 sierpnia 2022, 13:20

masło pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 12:38Twierdzisz tak na podstawie swoich doświadczeń, byłeś w takiej sytuacji? Czy po prostu tak Ci się wydaje?


Wszystkim nam tak się wydaje, na podstawie lat doświadczeń w krypto i obserwacji dziesiątek oszustw, padających giełd itd.

Zerknij sobie np. na wątek o zakonczeniu działalności Bitcurex:
viewtopic.php?f=16&t=19856&hilit=Bitcurex&start=2360

Przypomnę, że to była leganie działająca w Polsce firma. Giełda (wtedy nie wiem czy nie najwieksza w Polsce) padła w 2016, w sprawę natychmiast zaangażowała się policja, prokuratura. Było głośno w mediach. Dziesiątki, jesli nie setki osób zgłosiły się na policję.

Wyparowało wtedy 2300 BTC, ale to norma. Ale zaginęła też spora suma złotówek z polskiego (!) konta bankowego, na które ludzie wpłacali pieniądze. Nie znam szczegółów, akurat w tej sprawie nie byłem poszkodowanym, ale spróbuj się doszukać, czy przez 6 lat naszym organom ścigania udało się ustalić co się stało z tymi pieniędzmi i postawić komuś zarzuty? O odzyskaniu środków już nie wspomnę.

A Ty chcesz walczyć przy wsparciu polskiej policji, o odzyskanie pieniędzy od zagranicznych scammerów, którzy zapewne świetnie przygotowali się na taką ewentualność...

Kończąc tę przydługą dygresje: jeśli chcesz walczyć - chwała Ci za to. Tacy ludzie są cenni i potrzebni.
Ale nie dziw się, że większość podda się już na starcie. Każdego z nas kiedyś oszukano / okradziono w branży krypto, większość kilka razy. Za dużo razy to przerabialiśmy, tracąc bezskutecznie czas i pieniądze, stąd zniechęcenie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: jabko » wtorek, 16 sierpnia 2022, 14:53

Miałem taką samą sytuacje, wpłaciłem 27 tys. EUR i wszystko dostałem z binance. Nie wiem, dlaczego macie takie problemy, współpracuje z MSP 2 lata i wszystko dobrze jest.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: jabko » wtorek, 16 sierpnia 2022, 16:28

masło pisze: środa, 10 sierpnia 2022, 10:13 Piszę ku przestrodze. Niestety ja dałem załatwić się jak dziecko.
Broker MSP Limited, ich strona to: www.msp-lmtd.net, człowiek kontaktujący się ze mną w ich imieniu przedstawiał się jako Adam Sobczyk. Kontaktował się ze mną z pod numeru telefonu +48573502631, a ostatnio +443300013410 Straciłem prawie 10k EUR
Mam nadzieję, że mój post uchroni kogoś przed utratą ciężko zarobionych pieniędzy.
Pan po prostu jest amatorem, nie trzeba wchodzić w interes z takimi groszami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3074
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MSP Limited - Scammerzy oszuści

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 16 sierpnia 2022, 16:58

@jabko Oho :) Czyżbyś był jednym z tych naganiaczy z msp? :mrgreen:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość