Bitbay Problem z Weryfikacją źródła przychodu

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 września 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitbay Problem z Weryfikacją źródła przychodu

Postautor: Jojek » niedziela, 14 listopada 2021, 20:20

Poszło Pismo o wiarygodności pochodzenia Środków wpłaconych , oraz nawiązka do zwrócenia kosztów prawnych oraz dodatkowo odsetki straty inwestycji jakiej miałem dokonać z dniem wpłaty środków. Np. chciałem kupić BTC był taki kurs. Na czas blokady cena urosła. czyli moja strata.... Czyli rekompensata. Pismo musi być legitne z pieczątkami Prawniczymi i Bitbay robi wycofkę :-)

prap0n pisze: czwartek, 14 października 2021, 07:39 @Jojek

I co tam radca wysmarowal ze tak szybko podwineli ogon?
Nie mowie o szczegolach ale w skrocie.

Moze komus to pomoze.

Taka ciekawostka:
https://www.coindesk.com/policy/2021/10 ... -licenses/

Nowy estonski szef od AML chce wycofac licencje wszystkim obecnym podmiotom zwiazanym z kryptowalutami i zaczac weryfikacje od poczatku.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitbay Problem z Weryfikacją źródła przychodu

Postautor: angy_23 » niedziela, 9 stycznia 2022, 17:48

Jojek pisze: środa, 13 października 2021, 22:34 Temat Zakończony sukcesem , po wkroczeniu Radcy prawnego. Środki na drugi dzień odblokowane. Trwało to aż dwa tygodnie. Bardzo szybko ulotniłem się z tej giełdy na wallet w 5 min , bałem się po prostu że zapie.... środki. Bo osoba odpowiedzialna za Kyc to chce być kur.. bardzie święta od Papierza. Najlepsze było to iż konto zweryfikowane więc zabrałem się do wypłaty. Okazało się, że nie mam uprawnień. i kolejny dzień w.... Bo Osoba odpowiedzialna za KYC Zapomniała ich po prostu '' Odblokować'' To to już jest śmieszne. Pozdrawiam i dziękuje za rady.

Witaj, mam ten sam problem, szkoda ze nie zajrzalam tu wczesniej, zanim ulokowalam na Zondzie wieksza kase:(
Czy mozesz polecic jakiegos radce prawnego od krypto?
Pozdrawiam,
Anna

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Bitbay Problem z Weryfikacją źródła przychodu

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 9 stycznia 2022, 21:26

jak odzyskasz, to natychmiast od nich uciekaj. Jak na dzień dobry robią Tobie takie nr, to potem będzie dużo gorzej

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 października 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitbay Problem z Weryfikacją źródła przychodu

Postautor: czarekk » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 20:15

Kto w ogóle w dzisiejszych czasach korzysta z tej gówno giełdy? Nie mają prawa sprawdzać skąd masz dochody, oni zrobili sobie z AML źródełko dodatkowych dochodów. Powołując się na AML blokują i kradną ludziom pieniądze z kont. Trzymaj się jak najdalej od tych złodziei, Binance bije ich na głowę pod każdym względem

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości