Przelew BTC na adres portfela BCC POMOCY!

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelew BTC na adres portfela BCC POMOCY!

Postautor: martha215 » piątek, 21 maja 2021, 19:45

Witam, chciałam dokonać przelewu bitcoin z aplikacji BitPay na aplikację BitBay ale niestety jako adres portfela podałam bitcoin cash zamiast bitcoin. Jest opcja, żeby cofnąć przelew lub dostać środki w innej formie? Do kogo pisać? Są firmy które się tym zajmują? Kwota nie była mała i bardzo zależy mi na odzyskaniu pieniędzy. Z góry dziękuję za pomoc

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 10 listopada 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelew BTC na adres portfela BCC POMOCY!

Postautor: wykopek7 » piątek, 21 maja 2021, 21:21

martha215 pisze: piątek, 21 maja 2021, 19:45Do kogo pisać?


Jeśli adres bicasha tez należy do Bitbaya to napisz do nich - pewnie jest szansa na przeniesienie środków.

A na przyszłośc - śmieszni ludzie stworzyli różne szitowe forki bitcoina. Zawsze sprawdzaj 10x czy to na pewno adres BTC a nie jakiegoś gówna ;)

Powodzenia i wołaj jak sie sprawa potoczyła.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelew BTC na adres portfela BCC POMOCY!

Postautor: martha215 » sobota, 22 maja 2021, 00:14

@wykopek7 Adres bicasha należy do bitbaya. Miała być szybka transakcja między stronami a zrobił się taki syf. Wiem ze to w całości moja wina ale jednak fajnie byłoby pieniądze odzyskać. Nie byłam pewna czy pisać do strony z której wysyłałam czy do strony, której podałam adres portfela wiec do obu poleciało pare emaili ale zastanawiałam się czy jest to sprawa z góry przegrana czy jeszcze można coś z tym zrobić. Ogólnie szukam tez godnych polecenia stron, gdzie można trzymać bitcoiny bez stresu, ze przy jednym przelewie można stracić majątek życia :D
Ostatnio zmieniony sobota, 22 maja 2021, 12:11 przez martha215, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Przelew BTC na adres portfela BCC POMOCY!

Postautor: maky » sobota, 22 maja 2021, 08:43

martha215 pisze: sobota, 22 maja 2021, 00:14Ogólnie szukam tez godnych polecenia stron, gdzie można trzymać bitcoiny bez stresu

Taką stroną jesteś ty z portfelem sprzętowym w ręku i seedem do portfela w bezpiecznym miejscu.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelew BTC na adres portfela BCC POMOCY!

Postautor: martha215 » sobota, 22 maja 2021, 12:07

@maky Jeśli jakimś cudem odzyskam pieniądze, to zdecydowanie przeniosę je w bezpieczniejsze miejsce

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości