UWAGA NA ATOMIC WALLET !!!

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

UWAGA NA ATOMIC WALLET !!!

Postautor: Pogromca » czwartek, 11 lutego 2021, 05:05

Witajcie. Jeśli korzystacie z portfela ATOMIC WALLET sprawdźcie dokładnie czy Wasze krypto jeszcze tam jest i czy możecie je przelać. Portfel ten prawdopodobnie jest oszustwem, dostałem właśnie informację (którą rzetelnie sprawdziłem), że z tego portfela zginęły środki w postaci kilkuset LSK. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo ostatnio sporo lisków ginie, z tym, że tutaj niemożliwa była kolizja adresów, a adres był zainicjowany (Atomic sam wykonuję inicjację). Wchodząc na ich reddit ( https://www.reddit.com/r/atomicwallet/ ) zauważyłem, że w ostatnich dniach ludzie mają problemy z wieloma coinami, które nagle zniknęły i/lub nie mogą ich wypłacić z tego portfela.


Takich wątków jak ten poniżej jest na ich reddicie pełno.



Przepraszam za chaotyczny wpis, jest 5 nad ranem, a bezpieczeństwo jest ważniejsze niż składnia.

Pozdrawiam.
Spoiler:
@Bitmar , @koparki , @Bit-els , @maxi82 , @rav3n_pl . Oznaczam Was specjalnie, żebyście piorytetowo i odpowiednio zajęli się tematem (ostrzeżenie przy tematach o Atomic, przeniesienie wątku w specjalny dział, czy jakie tam procedury dokładnie macie). Pozdro

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości