UWAGA - Wyciek danych z bazy Ledgera

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UWAGA - Wyciek danych z bazy Ledgera

Postautor: miso20 » wtorek, 26 stycznia 2021, 17:40

Wezyr13337 pisze: piątek, 22 stycznia 2021, 22:25Odpowiadając na Wasze pytania i zarzuty to żadna kancelaria nie może się reklamować, nawet korzystać z usług pośrednictwa w pozyskiwaniu klientów. Mają jakiś tam kodeks etyki.
Tak, a przestępcy mają artykuł 148 KK NIE ZABIJAJ, a jednak trupy są :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 149
Rejestracja: 18 grudnia 2020
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

UWAGA - Wyciek danych z bazy Ledgera

Postautor: Garganellos14 » środa, 27 stycznia 2021, 11:31

1 opcja
Bezpieczeństwo, kupcie czarnoprochówki, potrenowac na strzelnicy abyscie nie zabili siebie.. (leglane poki co- ale starsi i mądrzejsi z PiSu juz chca zakazac, zreszta jak cala banda czworga), zalozcie fotopulapki z insant sms (około 300 zł juz cos widac i dziala). Piesek sie przyda np kangal jak mieszkanie np bulterier) . I "zapraszam" w odpowiedzi, nie srac w gacie jestescie chlopami.

Jak macie naprawde sporo gotówki mozecie sie uzbroci i zabezpieczeyc po zęby. Z przyscikiem instant ochorna itd. to nie sa duze pieniadze usluga z dojazdem grupy interwencyjnej przy odpowiednim abonamencie (to nie sa miesiecznie duze pieniadze) to chwila czasu. Abstrahujac, ze na 99% nikt nie przyjdzie po te krypto, ale... zawsze warto za wczasu pomyśleć.

Lub 2 wersja. Na ofiare losu.

Wszystkie pieniadze juz zostaly skradzione, sprawa jest na policji.

Lub jak juz traficie jak w lotka i wpadna bandziory przygotowac dla nich ledger z jakimis 10% majatku i dac grzecznie, taka rade kiedys uslyszalem od sedziego sadu apelacyjnego, nie jest takie glupie. On akurat mowil zawsze miej 5 czy 10 zl dla zlodzieji w kieszeni w razie w daj. Lepiej straci 5 zł niz tarzac sie z nimi po ziemii a co gorsza odniesc obrazenia. Stategia mniejszego zla.Nie kazdy jest zawiszĄ czarnym gdzie honor wazy tyle ze lodz go nie pomiesci i zatonie :)

lub 3 :

"tam nie było żadnych pieniędzy, była nędza i nic więcej"



Straca Ci co zapłacą na taki gniot mailowy, zwykłe wyłudzenie bez pokrycia moim zdaniem, ale...


Nikt nigdy nie zwolnil z obowiązku obrony siebie i swojej rodziny, choc mozna zaufac ze zyjemy w Edenie jak twierdzi towarzysz Morawiecki vel pinkokio.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

UWAGA - Wyciek danych z bazy Ledgera

Postautor: Kutalisk » wtorek, 8 lutego 2022, 14:46

Znalazłem ostatnio na mojej skrzynce mailowej w spamie.

Kupując portfel sprzętowy Ledger podałeś swoje dane adresowe i numer telefonu.
Te dane wyciekły i teraz znajdują się w rękach przestępców z darknetu.
Przestępcy z forum Cebulka od pewnego czasu używają techniki spoofingu.
Jestem administratorem forum Cebulka i posiadam informacje na temat ich planowanych operacji.
Nie są to dla Ciebie dobre wieści.
Planują PODSZYĆ SIĘ WŁAŚNIE POD TWÓJ numer telefonu i wywołać alarmy bombowe w Twoim mieście.
Jeśli numer telefon jest zarejestrowany na Twój PESEL, zgadnij do kogo uda się policja.
Organy ścigania zabiorą Ci wszystkie urządzenia elektroniczne - telefony, komputery, portfel sprzętowy.
Kiedy machina sądowa ruszy, nie ma zmiłuj! Nawet pracownik CSIRT NASK stracił Samsunga S20 FE 5G:
wiadomosci . wp . pl/policja-zatrzymala-speca-od-alarmow-bombowych-za-alarm-bombowy-6728445099187040a
niebezpiecznik . pl/post/spoofing-rozmow-telefonicznych/
niebezpiecznik . pl/post/podszywacz-wygrywa/
Ale jest szansa na uniknięcie problemów.
Mogę wprowadzić niewykrywalną edycję do pliku z numerami i zmienić jedną cyferkę w Twoim numerze.
Jednak nic za darmo! Będzie kosztować Cię to 1000 złotych w kryptowalucie.
Mój adres b i t c o i n: bc1qg0rfyes tdrx vhc88 edna 05rzwgl 42at wcx56uy

Przemyśl czy to wysoka cena za odrobinę spokoju.
Szczególnie, jeśli trzymasz kryptowaluty na portfelu sprzętowym i na dyskach, które niechybnie stracisz...

Ralts

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

UWAGA - Wyciek danych z bazy Ledgera

Postautor: maky » wtorek, 8 lutego 2022, 15:08

Kutalisk pisze: wtorek, 8 lutego 2022, 14:46Znalazłem ostatnio na mojej skrzynce mailowej w spamie.

No i?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

UWAGA - Wyciek danych z bazy Ledgera

Postautor: Kutalisk » wtorek, 8 lutego 2022, 19:34

No i nic... nie zapłaciłem.

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości