[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: fervi » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:22

koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:04@fervi dlatego trwają badania nad innymi rozwiązaniami , niekoniecznie musi to być spadkobierca kodu bitcoina
Oczywiście. Tylko Onchain ma pewną swoją bezwładność, którą ciężko będzie przeskoczyć. EOS jest znacznie wydajniejszy, ale znacznie zcentralizowany.
Na razie wszystko się koncentruje (jeśli nie na LN) to na shardingu, czyli podziale Blockchaina na mniejsze fragmenty. Jakiś sposób to jest.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: maky » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:32

fervi pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:00onchain nie da się skalować bez hacków
Ależ jak najbardziej się da. W momencie kiedy sieć osiąga swoje maksimum zaczyna szwankować i następuje odpływ użytkowników. Tworzy się stan równowagi.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: fervi » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:43

maky pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:32W momencie kiedy sieć osiąga swoje maksimum zaczyna szwankować i następuje odpływ użytkowników.
Jakaś to opcja jest. Tylko w takim razie nie powinniśmy mówić o zabójcach fiata :D Przynajmniej w tym modelu

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: koparki » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:56

koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 18:42Wyszło że deweloperka btc-core jest tożsama ze swoją prywatną firmą blockstream która z kolei siedzi w portfelu bankierskiej organizacji DCG (na wszystko są źródła i dowody).
@fusywszklanejkuli a oto dowód i link do samego źródła, że jest dokładnie tak jak napisałem - czyli, że blockstream siedzi w portfelu bankierskiej organizacji DCG: https://dcg.co/portfolio/
Dowody że DCG jest rasowo bankierską grupą kapitałową masz w innym wątku. To że tupiesz nogami i negatywami nie zmienia faktów.
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: fervi » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:58

koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:56blockstream siedzi w portfelu bankierskiej organizacji DCG
Zobacz firmę Blockchain.com (którą sponsorował lub dalej sponsoruje Roger Ver).

BCash w banksterskiej organizacji? Nie wiedziałem :evil:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: koparki » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:59

@fervi ale ja nie jestem fanboyem BCH czy innego krypto , piszę teraz o BTC
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: fervi » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:02

koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:59@fervi ale ja nie jestem fanboyem BCH czy innego krypto , piszę teraz o BTC
No ok, ale zakładasz parę rzeczy:
1) Blockstream posiada Bitcoina, co nie jest prawdą
2) DCG zrzesza jak widzisz wiele projektów i kryptowalut - masz tam ZCash, Ripple, Ethereum i wiele innych.

Tak jak kiedyś chyba tobie mówiłem (ale nie dam ręki uciąć) - musisz szukać nowego krypto.

Jednak do końca też nie wiem gdzie jest banksterka w tym projekcie, ale ok (w sensie Visa ani Mastercard nie widziałem)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: koparki » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:10

@fervi wypaczyłeś źródło wypowiedzi , liderzy grupy core to założyciele prywatnej firmy Blockstream a ta wchodzi w skład portfela DCG, a to z kolei napisałem w jakimś kontekście, który pominąłeś, wykroiłeś i dyskutujesz na zasadzie "ale inne projekty też..."
---

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:11

koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 18:42EDIT. dodałem link do źródła wobec zarzutu że napisałem nieprawdę
https://dcg.co/portfolio/
Oczywiście, że napisałeś prawdę.

Niektórzy po prostu od 2015 siedzą z głową w dupie trzymając w rękach torby pełne BTC i z tą prawdą nie mogą się pogodzić.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1129
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3357
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: fusywszklanejkuli » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:14

koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:56
koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 18:42Wyszło że deweloperka btc-core jest tożsama ze swoją prywatną firmą blockstream która z kolei siedzi w portfelu bankierskiej organizacji DCG (na wszystko są źródła i dowody).
@fusywszklanejkuli a oto dowód i link do samego źródła, że jest dokładnie tak jak napisałem - czyli, że blockstream siedzi w portfelu bankierskiej organizacji DCG: https://dcg.co/portfolio/
Dowody że DCG jest rasowo bankierską grupą kapitałową masz w innym wątku. To że tupiesz nogami i negatywami nie zmienia faktów.

Nie udawaj głupka, przerabialiśmy to już w innym wątku. Wiesz doskonale, że nie chodzi mi o finansowanie bądź udziały, ale o wpływ - w domyśle, negatywny - na rozwój Bitcoina. Nie masz żadnych dowodów na takowy wpływ, poza swoją, skorą do spiskowych interpretacji rzeczywistości, wyobraźnią. I jest jasne, że w zacytowanym przeze mnie zdaniu insynuujesz ten wpływ, inaczej przecież nie byłoby sensu pisać która z kolei siedzi w portfelu bankierskiej organizacji.

(Zaczęło się od mojego komentarza do oceny -10:
"Wyszło że deweloperka btc-core jest tożsama ze swoją prywatną firmą blockstream która z kolei siedzi w portfelu bankierskiej organizacji DCG (na wszystko są źródła i dowody)." Kłamstwo, nie ma źródeł ani dowodów na to, że bankierska organizacja steruje kierunkiem rozwoju Bitcoina, co sam przyznałeś w innym wątku. Jak już koniecznie musisz insynuować przy każdej nadarzającej się okazji, to przynajmniej nie kłam, że podajesz fakty.)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:47 przez fusywszklanejkuli, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:47

@devega

Z następującymi zaślepionymi (lub opłaconymi) fanbojami/shillami nie ma o czym rozmawiać, oni swoje wiedzą i wiedzą lepiej od wszystkich:

fusywszklanejkuli
fervi
radez9
qertoip
championbit
wikarus

Na reddicie są setki płatnych trollów i już przeszliśmy z tym do porządku dziennego. Jest niezwykle mało prawdopodobnym, że żaden z tych trollów nie zawitał także na to forum, robiąc podwójne pieniądze na shillowaniu wielu for na raz.

Lepiej sobie dać spokój, głową muru nie przebijesz. Co byś nie napisał i jakich dowodów byś nie wkleił, nic nie dotrze - będą pieprzyć swoje farmazony bez końca, nawet gdy wszystkie wały wyjdą na jaw.

Lepiej dodać delikwentów do listy ignore i mieć spokój.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 597
Rejestracja: 13 października 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: radez9 » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:49

shadow wydał wyrok. To smutne .... zieeewww

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: fervi » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:59

radez9 pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:49shadow wydał wyrok. To smutne .... zieeewww
~~Kurde, wysłał ci Adam Back kasę? Bo nic na koncie nie mam~~

Kurde, nie tu. Jak usunąć tekst?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: devega » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 21:15

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:47@devega

Z następującymi zaślepionymi (lub opłaconymi) fanbojami/shillami nie ma o czym rozmawiać, oni swoje wiedzą i wiedzą lepiej od wszystkich:

fusywszklanejkuli
fervi
radez9
qertoip
championbit
wikarus

Na reddicie są setki płatnych trollów i już przeszliśmy z tym do porządku dziennego. Jest niezwykle mało prawdopodobnym, że żaden z tych trollów nie zawitał także na to forum, robiąc podwójne pieniądze na shillowaniu wielu for na raz.

Lepiej sobie dać spokój, głową muru nie przebijesz. Co byś nie napisał i jakich dowodów byś nie wkleił, nic nie dotrze - będą pieprzyć swoje farmazony bez końca, nawet gdy wszystkie wały wyjdą na jaw.

Lepiej dodać delikwentów do listy ignore i mieć spokój.
Skoro mnie wywołałeś, to sie odniosę - proszę nie włączaj mnie w krucjatę Bitcoin vs Bitcoin Cash. Staram się widzieć wady i zalety obydwu rozwiązań i opinie / dane dostarczane przez różnych użytkowników tego forum są w tym pomocne.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: redbog » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 21:17

koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 18:42Każdy wpis @ShadowOfHarbringer przypomina czym stał się Bitcoin. Szkoda że zawsze jest przemycona reklama BCH,
Przede wszystkim to jest reklama bcasha i do tego dodana jak zwykle nie w tym dziale i pod pretekstem jakiejś niby ważnej informacji o bitcoinie. Właśnie moderatorzy powinni być od tego żeby takie rzeczy moderować i co najmniej przenieść do właściwego działu o bcashu a jak delikwent uparcie i z premedytacja dalej prowadzi agresywne naganianie na bch i spamuje kolejna propagandą bch w nieodpowiednich działach to powinny być wyciągnięte konsekwencje i do niego samego.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 597
Rejestracja: 13 października 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: radez9 » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 21:18

fervi pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:59
radez9 pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:49shadow wydał wyrok. To smutne .... zieeewww
~~Kurde, wysłał ci Adam Back kasę? Bo nic na koncie nie mam~~

Kurde, nie tu. Jak usunąć tekst?
Jak dalej nie będą płacić to przestaję trolować !

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 21:35

Obawiam się, że gdyby nie zgoda na taki "ukłon" w strone banksterki ze strony devów btc- blokowanie skalowalności i promowanie ln, to bit, i całe krypto, byłoby dziś na pozycji stron z grami hazardowymi w Polsce.
Czyli nawet wspomnienie o tym w clear necie powodowałoby autocenzurę i panikę.
Bit kosztowałby max 10 $, a tzw normalny człowiek reagowałby na krypto jak dziś na pedofilę.

Ale przecież ta cena nie jest wysoka za zgodę na istnienie bita i jego pochodnych. Szkielet pozostał nie naruszony. Wciąz można kreować adres ex nihilo, działają mixery, nie ma prawdziwych restrykcji typu kolorowane adresy.
Istniej monero i podobne anony. I bitcoin cash jako pełnoprawny fork btc
Jest szansa, że za 50 lat system banksterski jednak się wywróci, a nawet jeśli nie, to świadomi użytkownicy mogą chronoć swój majątek i przesyłać go bez cenzury. Z ryzykiem kursowym, to fakt.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: koparki » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 21:37

@fusywszklanejkuli Rżnięcie głupka? licz się ze słowami, grzeczniej proszę. Mylą Ci się wątki i osoby. A nawet jesteś w stanie z bezradności sięgnąć do wątków niezwiązanych z tematem.

Każde poniższe zdanie ma oparcie w źródłach

-Deweloperzy bitcoin założyli prywatną spółkę blockstream,
-m.in. finansuje ona deweloperów btc.
-firma blockstram jest w portfelu grupy kapitałowej DCG.
-Grupa DCG jest zarządzana przez byłych pracowników FED,Mastercard,JP Morgan itp.

W odpowiednim wątku są linki do źródeł (życiorysy zarządzających DCG, spis portfela DCG, Wikipedia na temat składu założycieli Blockstram, Wikipedia na temat finansowania projektu BTC Core przez blockstram), Nigdzie tez nie napisałem że jedna strona działa na szkodę innej strony. Masz talent do bujnej interpretacji .

Jest konflikt interesów jeśli wielu liderów grupy pracującej nad niezależną walutą, opozycyjną do obecnych walut fiat i do obecnych systemów płatności jest jednocześnie założycielem i właścicielem firmy, która będzie działała prężnie tylko wtedy gdy bitcoin nie będzie błyskawicznie działającym w wielkiej skali systemem przekazującym monetę btc bez pośrednika z ręki do ręki oraz nie będzie walutą (walutą w znaczeni słownikowym).
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: fervi » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 21:46

koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 21:37jeśli wielu liderów grupy pracującej nad niezależną walutą, opozycyjną do obecnych walut fiat i do obecnych systemów płatności jest jednocześnie założycielem i właścicielem firmy, która będzie działała
Mógłbym przyznać rację, ale nie ma jakiś konfliktów między deweloperami. Jedyny znany konflikt to ten, w którym deweloperzy chcących dużych bloków stworzyli BCH odłączając się od Bitcoina. Nigdy nie było jakiś przynajmniej szerszych problemów.
koparki pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 21:37gdy bitcoin nie będzie błyskawicznie działającym w wielkiej skali systemem przekazującym monetę btc bez pośrednika z ręki do ręki oraz nie będzie walutą (walutą w znaczeni słownikowym).
Jasne, ale na dłuższą metę żadna kryptowaluta nie będzie prawdopodobnie. Przynajmniej nie bez ostrych cięć. Tutaj Bitcoin ma Lightninga, ale warto zapytać co chce mieć BCH i dowiedzieć się czym jest Sharding.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

[AFERA] Bitcoin BTC z funkcją RBF ma gigantyczną dziurę czyniącą go faktycznie nieużywalnym w sklepach [VIDEO]

Postautor: koparki » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 22:10

@fervi poważny rozłam w projekcie który zakończył się rozwijającym się odmiennie forkiem nazywasz brakiem konfliktów, oglądałeś podlinkowane źródła jak to przebiegało?
Lista udziałowców w Blockstream była dość długa, jak jest większość to głosowania są formalnością , no nie? a do tego jeszcze ich firma była w integracji z portfelem grupy DCG, jak firma wpada do portfela grupy kapitałowej to chyba w zamian za hajs, no nie?
To są ludzie , każdy z nas lubi ogromne przyrosty wartości, kto się buntuje przeciwko bankom ten traci.

A co do drugiej części wypowiedzi to może będzie wg Twoich wyobrażeń, czyli będziemy mieli systemy "pozorne" tak jak pozorna jest obecnie demokracja.
---

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość