cos dziwnego na bitmarket.eu - sprostowanie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

cos dziwnego na bitmarket.eu - sprostowanie

Postautor: l3sny » poniedziałek, 7 maja 2012, 12:27

Witam,

Przy próbie zmiany adresu na nawy portfel stała się dziwna rzecz. Jak wiadomo potwierdzenie przyhodzi na maila i trzeba kliknac na link a wlasciwie przekopiowac go do paska zeby potwierdzic nowe ustawienia. No i w moim przypadku to nie zadzialalo za pierwszym razem i po prostu powtorzylem czynnosc. W miedzyczasie konto zostalo wyzerowane jakby btc zostaly przeslane pod (chyba) nowy adres. Chcialem przeslac tylko 1 btc a polecialo cale 19. Zeby bylo smieszniej ten nowy adres to na naowym portfelu Multibit, ktory nie sciagnal jeszcze wszystkich bloków. Potwierdzenia transakcji juz sa. Czy mam sie o co martwic? Wyglada jakby w czasie zmiany adresu na bitmarkecie ktos lub cos wyzerowało mi konto albo tez wszystkie BTC zostaly przesłane na naowy portfel albo na stary poprzedni adres albo nie wiadomo dokąd. Moze ktos ma jakies wytłumaczenie tego co sie stało?
Napisałem do właściciela bitmakrketu ale jeszcze nie ma odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 maja 2012, 15:14 przez l3sny, łącznie zmieniany 1 raz.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: cos dziwnego na bitmarket.eu

Postautor: l3sny » poniedziałek, 7 maja 2012, 15:14

Sprostowanie. Okazało sie, ze btc jakims cudem poszly na stary adres, nic nie zaginelo.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości