PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Megszy323 » czwartek, 24 maja 2018, 14:09

Przenoszę temat z ogólnego wątku na temat abucoins
Kto z was ma problemy z wypłatami

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: othername » czwartek, 24 maja 2018, 14:33

Czekam od piątku - status oczekująca - XRP. Próby kontaktu zakończyły się niczym. Zero odpowiedzi na maila, na telefon ciężko się dodzwonić. "Twoje połączenie jest pierwsze w kolejce"

Wisiałem jako "pierwszy w kolejce" około godziny. Telefon nie został odebrany, więc dzwonić więcej nie ma co.
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 maja 2018, 15:26 przez othername, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Megszy323 » czwartek, 24 maja 2018, 14:39

othername pisze: Czekam od piątku - status oczekująca - XRP. Próby kontaktu zakończyły się niczym. Zero odpowiedzi na maila, na telefon ciężko się dodzwonić. "Twoje połączenie jest pierwsze w kolejce"
Mam to samo .. czekam juz od 16 maja kontaktu brak..
Pisałem do nich tez przez fb i wiadomości są odczytane ale brak odzewu

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: przemo1500 » czwartek, 24 maja 2018, 15:42

Kradzież pieniędzy moim zdaniem jest raczej mało prawdopodobna. Problemem jest pewnie zwolnienie ludzi, dlatego tak wolno odpowiadają. Ja bym poczekał na kontakt do końca miesiąca. Można też poprosić kogoś z poznania żeby sprawdził czy tam jeszcze ktoś pracuje. Dowiedzieć się z pierwszej ręki. Ostatecznie i już na sam koniec złożyć zawiadomienie o popelnieniu przestępstwa. (screeny stanu konta, dowody prób kontaktu itd). Jak poznańska policja podjedzie do nich to szybko temat się ruszy.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Harey » czwartek, 24 maja 2018, 16:19

przemo1500 pisze: Jak poznańska policja podjedzie do nich to szybko temat się ruszy.
do Bitcurexa już podjechali?
Ludzie, czas zdjąć okulary Virtual Reality od PS4.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: przemo1500 » czwartek, 24 maja 2018, 17:59

Harey pisze:
przemo1500 pisze: Jak poznańska policja podjedzie do nich to szybko temat się ruszy.
do Bitcurexa już podjechali?
Ludzie, czas zdjąć okulary Virtual Reality od PS4.
Nie uważasz, że gdyby chcieli uciekać z pieniędzmi zrobiliby to znienacka, bez żadnej informacji typu "1 czerwca zamykamy giełdę i prosimy o wypłaty"

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Harey » czwartek, 24 maja 2018, 18:05

Rozmawiamy o dwóch różnych kwestiach. Uważam jedynie, że scenariusz nakreślony przez Ciebie jest wysoce nieprawdopodobny.

Dodano po 2 minutach 22 sekundach:
Uściślając: nikt ot tak sobie nie będzie jeździł a tym bardziej ad hoc z drugiej strony nikt nie będzie się bał i działał w podskokach. To nie jest akcja bezbronny menel vs dzielny stróż prawa.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Prezes000 » czwartek, 24 maja 2018, 18:38

Podejrzewam że mają braki w ludziach i wszystkie wypłaty są akceptowane ręcznie. Moje wypłaty wychodziły prawie dwa dni ale w końcu wyszły.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: przemo1500 » czwartek, 24 maja 2018, 18:52

Harey pisze: Rozmawiamy o dwóch różnych kwestiach. Uważam jedynie, że scenariusz nakreślony przez Ciebie jest wysoce nieprawdopodobny.
Nie wiem który scenariusz masz na myśli. Ten z kradzieżą czy ten żeby czegoś się dowiedzieć?
Harey pisze: Uściślając: nikt ot tak sobie nie będzie jeździł a tym bardziej ad hoc z drugiej strony nikt nie będzie się bał i działał w podskokach. To nie jest akcja bezbronny menel vs dzielny stróż prawa.
Ja nakreśliłem plan jak ja bym zrobił chronologicznie. Chyba nie przeczytałeś mojego posta uważnie. Wypunktuje

1. Poczekaj do konca mca.
2. Poproś kogoś żeby do nich zajrzał lub zrób to sam wedle możliwości
3. Kiedy oba plany zawiodą, straciłeś cierpliwość zgłoś odpowiednim organom.

Widzisz inne rozwiązania ?

Co do samej akcji czy ktoś się boi czy nie. Jeśli ktoś kto ma moje pieniądze nie odpowiada przez kilka dni na moje zapytania mam prawo się martwić. Uważam, że firma sama od siebie poza komunikatem związanym z zamknięciem giełdy osobom które mają problem (status "pending") powinna wysłać na maila czy też zmodyfikować treść komunikatu tak aby ludzie się nie martwili.
Odwiedziny policji w biurze na pewno by to wyjaśniło. Od tego mamy stróżów prawa. Jednak jak wspomniałem wyżej uznałbym tą sytuację jako krok ostateczny.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Harey » czwartek, 24 maja 2018, 18:57

przemo1500 pisze: Odwiedziny policji w biurze na pewno by to wyjaśniło. Od tego mamy stróżów prawa.
Od początku cytowałem celowo jedynie ten fragment. Ty jesteś optymistą w tym zakresie, moje doświadczenia życiowe i wiedza podpowiadają coś innego. Zobaczymy, nie ma sensu tego dalej ciągnąć, wiadomo że życzę każdemu odzyskania środków i to jak najszybciej, zdrowie kosztuje najwięcej.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Sokon » czwartek, 24 maja 2018, 18:59

I właśnie przez takie "kwasy" kryptowaluty mają taką opinię u rządzących (i ogólnie u wszystkich przeciwników) niestety. Co rusz to jakieś komplikacje...

Miejmy nadzieję, że to tylko "zator" spowodowany ilością wypłat jednocześnie, bo pewnie większość z wypłatami czekała do ostatniej chwili, a właśnie w takich sytuacjach wszelkie algorytmy pokazują swoje niedociągnięcia...

Z drugiej strony faktycznie ktoś z AbuCoins mógłby rozesłać jakiś mailing do wszystkich w stylu "przepraszamy ale zrobił się kocioł jak ch** i wypłaty pójdą z opóźnieniem tygodniowym......." było by to uczciwie z ich strony i lepsze niż "chowanie głowy w piasek" i jakoś to będzie...

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: przemo1500 » czwartek, 24 maja 2018, 19:47

Harey pisze: wiadomo że życzę każdemu odzyskania środków i to jak najszybciej, zdrowie kosztuje najwięcej.
Dlatego uważam, że do tematu należy podejść na spokojnie i kolejne kroki stawiać rozważnie. Wziaść pod uwagę, że nigdy nie było żadnych problemów z tą giełdą a skoro tak to czemu nagle maja być na zamknięciu o którym defakto poinformowali dużo wcześniej. Skoro się zamykają to nie ma ludzi. Skoro nie ma ludzi to problemy są rozwiązywane dłużej.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Batler » czwartek, 24 maja 2018, 20:22

Jak to mówią - jeśli kraść to miliony. Więc ja nie wierzę w to, że opóźnienie jest spowodowane czymś innym niż braki kadrowe. Co miałem na abucoins, to wszystko udało się wypłacić. Ostatki wypłacone w zeszły weekend - czas oczekiwania na TRX -około 3-4 h, LSK około 1,5 dnia.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: jasiuwolny » czwartek, 24 maja 2018, 20:37

no własnie, ilu złodziei widzieliście którzy piszą: " ej, weź wypłać hajsy bo kończymy z biznesem..", zazwyczaj jest to z dnia na dzień...

Panowie, redukcja etatów w takich sytuacjach to norma, a obliczcie sobie to tak;
jeżeli pracownik zarabia minimum 2tys na rekę to jest prawie 3tys brutto które wydaje przedsiębiorca.. Każde 10 pracowników daje nam 30tys na same wypłaty więc redukcja zespołu o 50% lub więcej i teraz duże opóźnienia nie sa niczym nadzwyczajnym, a martwić powinniście się zacząć i zgłaszać dopiero po rozpoczętym procesie likwidacji firmy, a to ma nastąpić z początkiem przyszłego miesiąca.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Seadog-0 » czwartek, 24 maja 2018, 22:35

Witam. Panowie, chcę podzielać Wasz optymizm, ale wypłata Monero nie przeszła od 16 maja. To już 8 dni. Więc niepokój jest chyba uzasadniony. A wysłanie zbiorowo maila do użytkowników giełdy z przeprosinami za opóźnienia - to naprawdę za duże wymaganie ???
Ktoś napisał "jak kraść, to miliony" - tam chyba SĄ miliony. Aczkolwiek mam nadzieję że czarny scenariusz jest tylko czarnowidztwem.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: jasiuwolny » czwartek, 24 maja 2018, 23:29

Napiszę w ten sposób żeby trochę "uspokoić" nastroje.. Dane właścicieli są jawne i możecie sprawdzić powiązania w innych spółkach, jak okażę się że wystawili ludzi to może to negatywnie wpłynąć na ich resztę spółek, a jak ktoś się bardzo postara to może i kontrahentom ciepłe słówka szepnąć o uczciwości właścicieli.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: jacaranda » piątek, 25 maja 2018, 09:03

W jaki sposób da się wypłacić 10 XRP z giełdy, kiedy minimalna kwota do wypłaty jest zaznaczona jak 20 XRP ?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Megszy323 » piątek, 25 maja 2018, 09:14

Odezwał się do mnie support
Piszą że są problemy i moze to trwać trochę dłużej :roll:

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: silkcoin » piątek, 25 maja 2018, 09:18

jacaranda pisze: W jaki sposób da się wypłacić 10 XRP z giełdy, kiedy minimalna kwota do wypłaty jest zaznaczona jak 20 XRP ?
Ja bym sprzedał. Po obecnym kursie dostaniesz za to: 0.00072050 BTC
Kupić za to SC, dostaniesz ok. 341.46919431 SC
wypłata SC to 10SC, czyli finalnie wypłacisz ok. 330 SC.

O ile się nie mylę SC ma na Abucoins najmniejszą prowizję za wypłatę.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Seadog-0 » piątek, 25 maja 2018, 10:36

Megszy323 pisze: Odezwał się do mnie support
Piszą że są problemy i moze to trwać trochę dłużej :roll:
Szczęściarz? Do mnie support się nie odezwał mimo dwóch czy trzech maili... Pisałem od 20 maja.

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości