FuturoCoin

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

FuturoCoin

Postautor: osobliwy_nick » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 15:46

Co sądzicie o tytułowej kryptowalucie i projekcie FutureNet?

Mam koleżankę, która w to zainwestowała. Konkretnie kupiła pakiet AdPack za 50$ (na ich patformie "reklamowej"). Przesłała mi link do tej strony:

http://zarabiajwsieci.eu/futureadpro

Za każdego zakupionego AdPacka o wartości 50$, otrzymuje się codziennie ok. 1%, czyli ok. 0,5$ przez 120 dni. Więc po 120 dniach otrzymuje się 120% zwrotu. Wszystko co trzeba robić, to klikać w reklamy i ewentualnie je obejrzeć (jeśli są to filmy). Ogląda się 10 reklam dziennie i gotowe. Jeśli w 3 miesiące nie zrobi się 120% zysku zarabiasz dotąd, aż zarobisz 120%, później pakiet wygasa. Co więcej możesz kupić nawet 1000 pakietów, zainwestować 50000$, a wciąż musisz oglądać tylko 10 reklam dziennie (tak twierdzi ta koleżanka). Problem w tym, że obejrzenie reklamy w internecie kosztuje kilka do kilkudziesięciu groszy, zaś naganianie użytkowników do odklikiwania reklam jest w ogóle bezwartościowe w oczach reklamodawców, co więcej zwykle kończy się karami. O ile jeszcze jakimś cudem FutureNet pozyskała reklamodawców, którzy im płacą za bezwartościowe wyświetlenia, po cenach rynkowych, to faktycznie mogą oni robić zysk rzędu 0,5$ dziennie na 10 kliknięciach. Ale przy 1000 pakietów, obejrzenie 10 reklam musiałoby zarabiać 500$ dziennie. Coś tu nie gra.

FutureNet ma swój serwis społecznościowy, portal aukcyjny, swoją chmurę, platformę reklamową, planują otworzyć sieć kawiarni, oferują leasingi, wdrażają swój sklep internetowy. Niedługo pewnie wyślą człowieka na Marsa, a Elon Musk pójdzie płakać w kąt.

Śmierdzi to piramidą finansową wspartą jakąś papierową kryptowalutą i szemranymi biznesami, które rzekomo rozwijają, na kilometr. Sądzę, że to wszystko by uwiarygodnić ten przekręt lub całym pakietem metod zarobić na naiwnych.

Mam jednak pewien problem z argumentacją w dyskusji z nią. Bo tak się składa, że ona rzeczywiście dostaje te mniej więcej 0,5$ dziennie. I zarobiła na tym pierwszym pakiecie te 20%, później kupiła podobno kilka następnych i podobnie za każdym razem dostawała 0,5$ dziennie. Łatwo policzyć, że jest to znakomita maszynka do zarabiania pieniędzy. Co stoi na przeszkodzie, żeby wziąć na to kredyt 300 tys. zł, spłacić go po 3 mies. z odsetkami tylko za 3 mies. rzędu 1000 zł, zaś 59 tys. zł wyjąć na czysto? Moja diagnoza jest taka, że prawdopodobnie właśnie takich naiwniaków FutureNet goli z kasy. Tj., gdy zainwestujesz kwotę rzędu 100 tys. zł, nagle orientujesz się, że coś jest nie tak z zyskami i na koniec zamiast 120 tys. na koncie widzisz np. 80 tys. zł. Jakkolwiek nie mam na to dowodów i trzeba przyznać, że te wypłaty kasy przy małych pakietach są rzeczywiście znakomitym sposobem tej firmy, by się uwiarygodnić. Firma płaci także oczywiście za wciąganie innych do sieci, ale ta koleżanka akurat nikogo nie wciągnęła, zatem, tak jak pisałem zyski ma tylko z oglądania tych reklam.

Co Wy o tym sądzicie? Gdzie jest przekręt? Może ktoś ma jakieś dowody?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

FuturoCoin

Postautor: domator » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 16:02

Przeszukaj forum - bez problemu znajdziesz dowody.
To jest piramida - nigdy nie odzyskasz swoich pieniedzy. Nie dawaj im nawet 1 centa.
edit: chocby ten watek: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=16&t=23878
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości