[Dyskusja do listy] Masowa kradzież środków z kont

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Dyskusja do listy] Masowa kradzież środków z kont

Postautor: amneziahaze » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:41

@Awesomist, to może być 1 serwis i wcale nie musi uchodzić za fejkowy, ale być bardzo zaufanym serwisem. Pisałem wcześniej że grupa, ale może to być 1 człowiek z popularnego serwisu, potralu, giełdy, forum, na którym się logują wszyscy. Tych serwisów jest coraz więcej, nikt nie jest w stanie wymyślić sobie(tzn. do teraz) 250 różnych haseł. W zasadzie to problemy będą się nasilać, dopóki giełdy nie zaczną się profesjonalnie zabezpieczać. Ratunku nie ma. Kto wie, możliwe że nawet pojawią się niedługo jakieś regulacje.

Pieniądze nie powinny być na giełdzie, niestety, z inwestycji zrobiła się spekuła. GA to podstawa. I oczywiście dywersyfikacja środków.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

[Dyskusja do listy] Masowa kradzież środków z kont

Postautor: gandzialf » wtorek, 23 stycznia 2018, 13:23

@S.O.S, szczerze to nie wiem, nie testowałem takiej możliwości.
Natomiast kolegę z wątku głównego okradli na Binance mimo GA z tym, że jemu chyba zawirusowało kompa po całości.
Muszą być jakies reguły postepowania na wypadek utraty GA. Jesli uzytkownik nie jest znany z nazwiska to pozostaje chyba tylko reset na mail. Aż sprawdzę z ciekawości :)

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości