Uwaga na myetherwallet !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 136
Rejestracja: 7 listopada 2017
Reputacja: -29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na myetherwallet !

Postautor: Bank » czwartek, 25 stycznia 2018, 12:42

Mam ciekawą alternatywę do bezpiecznego korzystania z komputera:



Zamiast chromeos można wgrać chromiumos, dla tych co nie przepadają za google ;).

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na myetherwallet !

Postautor: kryptoPONZI » piątek, 16 marca 2018, 11:55

@gandzialf, SpyShelter dużo lepszy od zemany (skuteczniejszy) no i polski. W sumie nie ma konkurencji jeśli chodzi o skuteczność, spędziłem trochę czasu na testy własne bo średnio ufam portalom branżowym, zemana np. nie dawała rady z szyfrowaniem w Edge a spyshelter tak. Nie wspomnę o rozbudowanej ochronie na innych polach.
KeyScrambler jest ok bo jest darmowy, ale jego wadą jest ograniczenie (inna zasada działania) do wybranych aplikacji, np. jak wpisuje jakieś hasło w portfelu aplikacji Windows wtedy idealnie sprawdza się spyshelter.

Trzeba zawsze pamiętać, że rozsądek jest najlepszą ochroną narzędzia też się przydają ale nic nie gwarantują.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na myetherwallet !

Postautor: Connemara » piątek, 16 marca 2018, 12:08

gandzialf pisze: Ja się zastanawiam ostatnio, czy lepszym rozwiązaniem od MEW nie jest Coinomi. Jakoś nie słychać aby ktoś coś z tego zwinął. Użyteczność lepsza, Androida trudniej (trudno) złamać. Projekt Open, seed.
Z kolei dla nieandroidowców Metamask. Lugując się tym Jsonem MEW odczytuje klucz prywatny, mozna go eksportować w formie tekstowej,. Lugując się Metamask priv pozostaje w aplikacji.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale, czy to nie jest tak, że jak używam MEW + Ledger to w zasadzie możesz pominąć wszelkie rozważania odnośnie security flaws?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na myetherwallet !

Postautor: benq » piątek, 16 marca 2018, 12:14

@Connemara, absolutnie tak.
Ledger + MEW > Coinomi.
Ciężko o bezpieczniejsze przechowywanie walut.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Uwaga na myetherwallet !

Postautor: Connemara » piątek, 16 marca 2018, 12:20

benq pisze: @Connemara, absolutnie tak.
Ledger + MEW > Coinomi.
Ciężko o bezpieczniejsze przechowywanie walut.
Dzięki za uściślenie. Tak mi się właśnie wydawało, że ten duet jest nie do ruszenia, nawet jak jest coś "nieteges" z kompem. Jeszcze do tego bym dodał Cryptonite: https://www.google.pl/search?q=cryptoni ... zAWV4proAg który zawsze weryfikuje czy wchodzimy na prawidłową stronę, a nie phising.

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości