Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: qertoip » piątek, 22 grudnia 2017, 00:12

Bit-els pisze: @qertoip, a teraz toś kolego wystrzelił, a nie nabił!
Ciekawe czy goście postawili shorta na tego scamshita (film z lutego 2017) ;-)
Film jest całkowicie aktualny, technologicznie nic się nie zmieniło w tym zakresie.

Argument ceny, który rozumiem formułujesz między wierszami, nie jest argumentem.

Dash to bullshit tech i bańka tego nie zmieni.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 grudnia 2017, 02:02

qertoip pisze:PS Oczywiście, woda na młyn Bcash :D Ale nie dajcie się zwieść populistycznej narracji - zainteresowania warte są tylko te kryptowaluty które posuwają R&D do przodu.
Kolego.

1. Nazwa "bcash" jest już zarezerwowana przez południowoamerykańską firmę, która ma od 2011 prawa do "bcash". Jedynymi osobami, które błędnie używają obecnie obraźliwej nazwy "bcash" w odniesieniu do waluty Bitcoin Cash są trolle wynajęte przez Core na forach dyskusyjnych kontrolowanych z pomocą cenzury przez Core.

Czy dobrze rozumiem, że mam cię utożsamiać z osobami otrzymującymi wynagrodzenie od firmy Blockstream za astroturfing na Twitterze i Reddicie ?

2. Podziwiam naprawdę Twoją siłę pójścia w zaparte i psychicznego wyparcia naturalnego i oczywistego faktu, że Bitcoin Cash jest prawdziwym Bitcoinem kontynuującym wizję Satoshiego Nakamoto.

Zalecam całkowite wyjście z kryptowalut, bo gdy już BitcoinCore/BitcoinSegWit w końcu stanie się absolutnym shitcoinem, a Bitcoin Cash zostanie przez media i społeczności ochrzczony po prostu "Bitcoinem" po skróceniu nazwy, to chyba zejdziesz z tego świata z powodu nerwicy.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jesteś tak głęboko zmanipulowany, że do samego końca nie uwierzysz w prawdę i pójdziesz na dno ze statkiem. Po Twoim zachowaniu widzę, że właśnie tak będzie i nie ma absolutnie innej opcji.

Doprawdy nie do wiary, że w erze informacji w XXI wieku cenzura jest nadal tak efektywna. Masa inteligentnych ludzi dała sobie wyprać mózgi. Jestem w głębokim szoku.

Ciekawi mnie, czy jak już stracisz wszystko, łącznie z szacunkiem osób wokół siebie, to nadal będziesz szedł w zaparte, nigdy się nie zreflektujesz i nigdy nie przyznasz że się myliłeś ? Czy jakieś poczucie dumy i potrzeba nieomylności nakazuje Ci to robić ? Nie jest łatwiej po prostu napisać "OK, nie miałem racji, Bitcoin Cash jest Bitcoinem" ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: splawik21 » piątek, 22 grudnia 2017, 02:12

qertoip pisze:
maky pisze:A ja proponuję DASH.
Dash to bullshit technology.

Ani DarkSend ani InstantX/InstantSend zupełnie nie trzymają się kupy.

DarkSend nie daje prywatności a InstantSend nie zapobiega podwójnemu wydawaniu.

Kupy nie trzyma się też wiele innych rzeczy jak wynagradzanie master node'ów na podstawie uptime'u.

Więcej: CryptoScam #4 - Dash
Takze polecam DASH, szybki, niezawodny i tani.
Pierwszy post calkiem spoko ale powyzszy komentarz serio? ...
Poczytaj i przetestuj troche zanim zaczniesz pisac takie rzeczy, ktore uslyszysz na powyzszym video bo ci panowie/chlopaki sporo faktow przekrecaja i sami nie wiedza do konca o czym mowia....wiecej lektur, mniej video, nie zaszkodzi...

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 15 marca 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: Defacto » piątek, 22 grudnia 2017, 02:26

qertoip pisze:
maky pisze:A ja proponuję DASH.
Dash to bullshit technology.

Ani DarkSend ani InstantX/InstantSend zupełnie nie trzymają się kupy.

DarkSend nie daje prywatności a InstantSend nie zapobiega podwójnemu wydawaniu.

Kupy nie trzyma się też wiele innych rzeczy jak wynagradzanie master node'ów na podstawie uptime'u.

Więcej: CryptoScam #4 - Dash
Widzę, że swoją wiedzę opierasz tylko na jakichś filmikach na YT. Przeanalizowałeś chociaż jedną linijkę kodu Dash? Bo ja o wiele więcej niż jedną. Wiem jak działa zarówno InstantSend jak i PrivateSend. Czym poza teoriami z YT popierasz swoje zarzuty?

Idąc dalej... jak to nie trzyma się "kupy"? To nie ma się trzymać kupy tylko działać. Założenia są proste i działają. Jaki jest tutaj zarzut? Bo mówiąc o nagradzaniu na bazie uptime od razu widać, że zupełnie nie rozumiesz o czym piszesz. To nie jest nagradzanie na bazie uptime tylko kolejki (dostępności + random 10%).

Naprawdę przestań więc trollować tylko poczytaj trochę/dokształć się. No chyba, że po prostu jesteś jakimś zapalonym "fanbojem" Bitcoin Core itp... wtedy nie ma nawet co z Tobą dyskutować i tłumaczyć Ci jak to faktycznie działa.

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: qertoip » piątek, 22 grudnia 2017, 08:01

@ShadowOfHarbringer czekałem na Twój komentarz w tym wątku z utęsknieniem. Już się zaczynałem martwić, że coś się stało. Dobrze, że jesteś :)
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: tomasz.ludek » piątek, 22 grudnia 2017, 09:34

Panowie, bez nerwów!
Każdy ma prawo do własnej opinii, niektórzy nadal uważają, że ziemia jest płaska i mają na to mnóstwo dowodów.
Pan Tone Vays jest znany z oczerniania Dash, a już sam fakt, że poprosił o opinię Riccardo Spagni z Monero, które od dawna ma jakieś kompleksy względem Dash i próbuje za wszelką cenę udowodnić, że Dash to scam, zamiast skupić się na rozwijaniu swojej technologii, świadczy o wątpliwym poziomie tej "analizy technicznej".

Don't feed the troll!

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: qertoip » piątek, 22 grudnia 2017, 11:08

@splawik21, @Defacto:

Dash powymyślał niestworzone rzeczy, m.in.:

* algorytm PoW "X11" oparty o łańcuch 11 kryptograficznych primitives (z cyklu "wziął programista i zrobił swoją kryptografię" bo przecież nic może pójść źle jeśli połączy się sprawdzone algorytmy?)
* zdecentralizowany konsensus oparty o master-nodes i ich proof-of-service (przy InstandSend dokładnie to jest twierdzone - transakcje spełniające określone warunki mają być potwierdzane przez konsensus master-node'ów)
* Sybil Attack protection oparte o konieczność zamrożenia 1000 DASH na każdym węźle (idea jest taka żeby utworzenie koniecznej większości węzłów było drogie - tylko że nie jest to konieczne bo dużo taniej jest DDoS-ować istniejące węzły; ataki DDoS są super tanie w darknecie i nie ma problemu żeby zaatakować 10K węzłów jednocześnie)
* "prywatność i anonimowość" opartą o bardzo mały anonymization set (bo używanie jest opcjonalne - prawie nikt nie korzysta) i duży stopień zaufania do master-node'ów (one mogą deanonimizować; chaining nie do końca to rozwiązuje); niestety samo użycie PrivateSend sprawia że transakcja wyróżnia się w tłumie (zamiast w nim ginąć!);

Generalnie z silnie technicznych społeczności nikt tego nie traktuje poważnie.

Dodano po 12 minutach 55 sekundach:
tomasz.ludek pisze:Tone Vays jest znany z oczerniania Dash
Tone Vays jest znany z krytycznej analizy wszystkich kryptowalut. Nie jest tak że "rozczula się" jakoś specjalnie akurat nad Dashem. Sami zobaczcie kanał CryptoScam:

Dodano po 15 minutach 54 sekundach:
A wracając do tematu, właśnie mamy pierwszy w historii blok Bitcoin w którym tx fees > block reward (13 BTC > 12.5 BTC):
https://blockchain.info/block-height/500439

Weszło 2335 transakcji.

Po bieżącym kursie to daje ~78 USD per transakcja.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: maky » piątek, 22 grudnia 2017, 11:41

qertoip pisze: Sybil Attack protection oparte o konieczność zamrożenia 1000 DASH na każdym węźle (idea jest taka żeby utworzenie koniecznej większości węzłów było drogie - tylko że nie jest to konieczne bo dużo taniej jest DDoS-ować istniejące węzły; ataki DDoS są super tanie w darknecie i nie ma problemu żeby zaatakować 10K węzłów jednocześnie)
Ile węzłów ma BTC?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: qertoip » piątek, 22 grudnia 2017, 11:54

maky pisze:
qertoip pisze: Sybil Attack protection oparte o konieczność zamrożenia 1000 DASH na każdym węźle (idea jest taka żeby utworzenie koniecznej większości węzłów było drogie - tylko że nie jest to konieczne bo dużo taniej jest DDoS-ować istniejące węzły; ataki DDoS są super tanie w darknecie i nie ma problemu żeby zaatakować 10K węzłów jednocześnie)
Ile węzłów ma BTC?
Apples and oranges.

W BTC nie polegasz na innych węzłach tylko na swoim. W najgorszym wypadku Twój węzeł będzie mulił aż DDoS się skończy. Czekanie.
W Dash całkowicie polegasz na master nodes ze swoją prywatnością (PrivateSend) oraz z zaufaniem do szybkich transakcji jako odbiorca (InstantSend).
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: maky » piątek, 22 grudnia 2017, 12:03

qertoip pisze: W BTC nie polegasz na innych węzłach tylko na swoim. W najgorszym wypadku Twój węzeł będzie mulił aż DDoS się skończy. Czekanie.
W Dash całkowicie polegasz na master nodes ze swoją prywatnością (PrivateSend) oraz z zaufaniem do szybkich transakcji jako odbiorca (InstantSend).
To ciekawe co piszesz. Ile osób utrzymuje własny pełny węzeł? Używając aplikacji na iOS lub Androida też polegasz na swoim węźle?

Coś mi się wydaje, że spadek liczby pełnych węzłów jest chorobą większości krypto, którą DASH w sprytny sposób wyeliminował. Ale co ja tam wiem. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: qertoip » piątek, 22 grudnia 2017, 12:13

maky pisze:
qertoip pisze: W BTC nie polegasz na innych węzłach tylko na swoim. W najgorszym wypadku Twój węzeł będzie mulił aż DDoS się skończy. Czekanie.
W Dash całkowicie polegasz na master nodes ze swoją prywatnością (PrivateSend) oraz z zaufaniem do szybkich transakcji jako odbiorca (InstantSend).
Używając aplikacji na iOS lub Androida też polegasz na swoim węźle?
Tak, opcja "Set trusted node" w Samurai wallet. Bez zaufanego węzła płatności Bitcoin SPV dają bardzo ograniczone gwarancje. W ogóle mam wrażenie że mało kto o tym wie.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: maky » piątek, 22 grudnia 2017, 12:20

qertoip pisze:
maky pisze:
qertoip pisze: W BTC nie polegasz na innych węzłach tylko na swoim. W najgorszym wypadku Twój węzeł będzie mulił aż DDoS się skończy. Czekanie.
W Dash całkowicie polegasz na master nodes ze swoją prywatnością (PrivateSend) oraz z zaufaniem do szybkich transakcji jako odbiorca (InstantSend).
Używając aplikacji na iOS lub Androida też polegasz na swoim węźle?
Tak, opcja "Set trusted node" w Samurai wallet. Bez zaufanego węzła płatności Bitcoin SPV dają bardzo ograniczone gwarancje. W ogóle mam wrażenie że mało kto o tym wie.
Skoro pozwalasz aplikacji na wiarę w coś innego niż własny pełny node to nie powinieneś mieć problemu z akceptacją masternodów w DASH.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: qertoip » piątek, 22 grudnia 2017, 12:56

maky pisze:Skoro pozwalasz aplikacji na wiarę w coś innego niż własny pełny node to nie powinieneś mieć problemu z akceptacją masternodów w DASH.
Tak jak napisałem - polegam na własnym pełnym węźle. Opcja nazywa się "Set trusted node" w Samurai wallet.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: pest » piątek, 22 grudnia 2017, 13:05

Dyskusja zeszła chyba trochę poza temat.
Wracając do mojej poprzedniej wiadomości. Ta późniejsza transakcja przeszła a tej poniżej nadal nie mogę ogarnąć. Podpowie ktoś co się stało? Gdzie szukać tych BTC? Czy przepadły przez błędy zapchanej sieci czy wina po stronie giełdy? Chyba nie mogły się po prostu rozpłynąć?
pest pisze: Ten jest w ogóle "Transaction not found":
Address: 19DAXRXmSzi1YSBP2K1WpAvxuJ2uDvzGbg
Transaction hash: 67628d537bf14355e6b105d281dd43b63b1053fb24ad5ec2f1f436e0af5fccfb
Operation ID: ddcc8bb0-e400-479a-81c5-2d9beca6b305
Date Created (UTC): 18/12/2017, 22:13:13
Date Updated (UTC): 18/12/2017, 22:28:02

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: Dekoin » piątek, 22 grudnia 2017, 13:41

Jak wyeksportować transakcje do formatu HEX ? (na blockchain info nie widać jej)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 grudnia 2017, 14:28

tomasz.ludek pisze:Panowie, bez nerwów!
Nie ma tutaj żadnych nerwów, raczej szok, niedowierzanie i próba uratowania kolegi @quertoip przed kryptowalutowym samobójstwem.
tomasz.ludek pisze:Każdy ma prawo do własnej opinii, niektórzy nadal uważają, że ziemia jest płaska i mają na to mnóstwo dowodów.
Nie, nie mają na to żadnych "dowodów".

Mają tylko własne urojenia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: Pix » piątek, 22 grudnia 2017, 15:16

:-D
Bezcenne.Siedzieć po same uszy w papierze ( lub krypto, jak kto woli), zawiecha giełdy ( która już to ?)- i nie można nic zrobic oprócz wycia do księżyca, patrząc jak rynek idzie nie w naszą stronę.
Musicie miec mocne nerwy w ogóle wchodząc do tego kasyna.
Szacun....

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: Bit-els » piątek, 22 grudnia 2017, 16:24

Było gorzej (procentowo), ale humor nigdy nie opuszczał :mrgreen:


Kwiecień 2013 zjazd z 270 na 50 :D

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 grudnia 2017, 16:31

Scenariusz o którym pisałem kilka tygodni temu w 100% się sprawdza jak na razie.

Bańka na BTC pęka i ciągnie za sobą cały świat krypto w dół. Prawdopodobieństwo wystąpienia drugiego scenariusza MTGOX ale na wielu giełdach oceniam na 98,5%.

W sumie było to banalne do przewidzenia. Czy naprawdę ktoś łudził się, że będzie inaczej ?

Całe szczęście po kryzysie wszystkie głupie pieniądze i głupi inwestorzy inwestujący w shitcoiny wylecą z biznesu, po czym będziemy mogli wrócić do ideałów Satoshiego oraz ponownego królowania Bitcoina(Casha).

Niestety na wielu największych giełdach nie ma jeszcze par handlowych BCH/USD i BCH/EUR, przez co Bitcoin Cash też będzie ściągnięty na dno razem z resztą, ale to w niczym nie przeszkadza. Trzeba skupić się na adopcji wśród handlarzy realnymi dobrami tak jak to było w 2013-2014 zanim Bitcoin został przejęty przez banksterów za pośrednictwem Blockstreamu.

Spodziewam się też, że czeka nas parę chudych miesięcy lub nawet lat, ale myślę że nie było innej możliwości uzdrowienia rynku niż nadchodzący kryzys.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sieć Bitcoin rekordowo zapchana - przeczytaj zanim wyślesz BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 grudnia 2017, 20:33

Smule pisze:Transakcja 230 sat/b wisi mi drugi dzień. Wysyłałem z trezora. Jest jakiś sposób żeby to pchnąć poza akcelratorami (btc.com woła $200...)? W razie czego - czy kasa wróci mi po 14 dniach?
Nie ma takiego sposobu.

Widziałeś po ile teraz płacą transakcje, które wchodzą do bloków ? 300+ sat/b to absolutne minimum żeby w ciągu 24h dostać się do bloku.

Źródło: https://jochen-hoenicke.de/queue/#2d

Żeby mieć w miarę jako taką pewność że dostanie się do bloku w ciągu godzin, trzeba płacić 500 sat/b.

A więc płać $200 i płacz.

Zachowujcie się jak dorośli i ponoście konsekwencje swoich czynów.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości