Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » piątek, 2 lutego 2018, 15:18

hassejo pisze: day trading oznacza otwarcie i zamknięcie pozycji w przeciągu 24h. więc jak najbardziej jest day trading na giełdach krypto.
Jak to w praktyce zrobisz kiedy nie wiesz jak długo będziesz musiał czekać na realizację swojego trejda? W tym czasie kurs ci popłynie a ty razem z nim.
Póki co krypto to tylko w dłuższych przedziałach czasowych.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 2 lutego 2018, 15:30

Czyżby bull trap i lecimy na 7 z przodu?

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » piątek, 2 lutego 2018, 16:07

PRAWY PROSTY pisze: Czyżby bull trap i lecimy na 7 z przodu?
Będzie jakieś odbicie w rejonach 8000$ i w mojej ocenie kolejny przystanek to okolice 6000$.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: mattbigblue » piątek, 2 lutego 2018, 16:20

7500 bylo na coinbase o 12:50...teraz jak spadnie to juz z 6 z przodu.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 2 lutego 2018, 16:28

Zauważyłem że w wekendy kurs przeważnie w góre, a od poniedziałku pewnie znowu dół. Pix piszesz że na 6 przystanek, a jeżeli chiniole sie wyprzedają przed ich końcem roku czyli 16.02 jak sie nie myle to potem może coś w góre ruszy. Czy u nich już całkowity zakaz handlu po nowym roku??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 lutego 2018, 16:39

PRAWY PROSTY pisze: Pix piszesz że na 6 przystanek, a jeżeli chiniole sie wyprzedają przed ich końcem roku czyli 16.02 jak sie nie myle to potem może coś w góre ruszy.
Trochę mało przekonujące, by pod to grać, tzn. czy oni faktycznie (Chińczycy) mają taki wpływ? Od jakiegoś czasu rolę Japonii i Chin przejęła Korea. Korea + Finex steruje zabawą raczej. Chiny za czasów Okcoin to była potęga w drukowaniu kursu na giełdach bez fee z potężnym wolumenem. Jak bank chiński (PBOC) wkroczył w szyki, skończyła się zabawa.

Piszcie o cenie nie tu, ale w wątku od niej czyli https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=27&t=25968
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » piątek, 2 lutego 2018, 19:35

Wymazywanie pisze:
Trochę mało przekonujące, by pod to grać, tzn. czy oni faktycznie (Chińczycy) mają taki wpływ? Od jakiegoś czasu rolę Japonii i Chin przejęła Korea. Korea + Finex steruje zabawą raczej. Chiny za czasów Okcoin to była potęga w drukowaniu kursu na giełdach bez fee z potężnym wolumenem. Jak bank chiński (PBOC) wkroczył w szyki, skończyła się zabawa.
konsorcjum Tather / Bitfinex rządzi wszystkim na rynku w USA a ten tandem to Cosa Nostra i ich kasa wszystko inne to drobniaki , im nawet specjalnie nie zależy na kursie jakoś wyśrubowanym - przyjmą wszystko byle by był OBRÓT duży ten obrót na małych kontach generuje im PROWIZJE ( zarówno na Tather (spread i koszt transakcji ) jak i na maker taker na giełdzie - oni wpompowują cash do tej maszynki i tam go piorą jak w restauracjach wystawiając lewe paragony. To jest cała tajemnica BITCOINA. Jak im utrudnili sprawę z HSBC i Wells Fargo to teraz pralnia stoi Bitcoinem. Zacznijcie patrzyć na FAKTY - adresów wszystkich aktywnych i pasywnych jest raptem 25 MLN z czego dziennie aktywność wykazuje niespełna 1 MLN. Jak się do tego popatrzy na to że 86 % wszystkich bitcoinów jest na 0,5 % adresów ( niecałe 125 tyś ) które to adresy należą często do jednej osoby to widać o co tu chodzi. Drobnica to adresy na giełdach reszta to sztucznie wytworzone adresy do generowania OBROTU . Marketing mafijny leci pełną parą w postaci programów i zajawek Tai a Lopeza.

Początkujący
Posty: 294
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: sebastian86 » piątek, 2 lutego 2018, 21:16

Spoiler:
Gdybym naprawdę miał taką więdzę to:
- siedziałbym ciuchuteńko by nawet nikt nie pomyślał że coś wiem o ciemnej stronie mocy -- > najrozsadniejsza postawa moim zdaniem
- troche bym jeszcze odczekał i za kilka lat jak już wszystkich wsadzą itp to napisałbym dobrą ksiażke i scenariusz,a tymczasem nadal drążył temat i zbierał pikantne wątki -- > perspektywiczna opcja
- pier...niczył trzy po trzy na forum w kraju który jest znany z różnych "interesujących" teorii. --> opcja dla ludzi pokroju antoniego

Jacy obywatele taki kraj no co zrobić.

Podsumowując.
Zamiast bzdety pisać o rzeczach o których nie masz najmniejszego pojęcia skup się na czymś co możesz zgłębić i poznać ( znaczy się jest taka możliwość, ale to nie znaczy ze z niej skorzystasz). --> weź się do nauki
Ostatnio zmieniony piątek, 2 lutego 2018, 22:32 przez sebastian86, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: suszini » piątek, 2 lutego 2018, 22:26

Pix pisze:
hassejo pisze: day trading oznacza otwarcie i zamknięcie pozycji w przeciągu 24h. więc jak najbardziej jest day trading na giełdach krypto.
Jak to w praktyce zrobisz kiedy nie wiesz jak długo będziesz musiał czekać na realizację swojego trejda? W tym czasie kurs ci popłynie a ty razem z nim.
Póki co krypto to tylko w dłuższych przedziałach czasowych.
W czasie bessy, jak teraz, dzięki TD można ugrać 1-3 % dziennie lekką ręką, dzięki wachaniom cen, o ile ktoś ma czas spoglądać co 20 minut na wykres. Od wsparcia do oporu na 5m i z powrotem.
To daje 30-90 % miesięcznie nie licząc procentu składanego. Bezpieczny zysk. Zakładasz ordery z minimalnymi stoplossami i jazda.

EDIT
choć to nie dla każdego, minimalna znajomość AT jest mocno wskazana.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 lutego 2018, 23:29

@MbitXX, Głupota nie boli - a powinna.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: hassejo » piątek, 2 lutego 2018, 23:35

@MbitXX, kto jest w plecy ?
Nie odczytywałeś wcześniejszych znaków, mówiących o zbliżającej się korekcie ?
Sądziłeś że kurs cały czas idzie do góry ?
Przecież nie może spaść.. no jak to.
Czy może dokupiłeś przy 10k, kiedy inni mówili że to koniec spadków i odbijamy znów po nowe ATH ?

MbitXX pisze: nie ważne, że ktoś inny prał, zarobił... ważne, że jesteśmy wiele w plecy!!!!
Bitmar założył temat o potencjalnej korekcie 29 listopada.
Twój post mówi i jego ton, wskazuje jasno, że jeśli straciłeś - to sam jesteś sobie winny.
Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 lutego 2018, 23:51

@hassejo, Z góry skazane na niepowodzenie (tłumaczenie). Giełda nie jest dla każdego. Niektórym nie przetłumaczysz, że 2+2=4.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: hassejo » sobota, 3 lutego 2018, 00:16

@Wymazywanie, tak. Dlatego też obrałem taktykę, że nie można reagować litością / współczuciem na takie posty, bo to tylko pogłębia dziwnie utarty szlak, aby obwiniać wszystkich i wszystko - tylko nie siebie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: amneziahaze » sobota, 3 lutego 2018, 09:22

Pix pisze: Przedwczoraj na Tradingview napisałem że będzie zjazd w okolice 8000-8300$ a dziś napisałem że wg.mojej oceny to nie koniec. Na tym poziomie może być jakieś tam odbicie i dalsze rejony to okolice 6000$.
Na jakiej podstawie? Przedwczoraj uważałem, że cena spadnie do 7800usd na podstawie kanału spadkowego.
Pix pisze: A tak poza tym uważam że całe to krypto stworzono po to aby skutecznie ukrywać pieniądze z przestępstw i lewe dochody odkąd państwa wzięły się za tzw" raje podatkowe".
Następnym coinem któremu wieszczą sukces większy niż Bitcoin to Zcash, który umożliwia całkowitą anonimowość. Idealny instrument do ukrywania "lewizny".
Ukrywanie "lewizny" przed kim? Przed złodziejami, naciągaczami?
Pix pisze: Wieszczą że kolejnym hitem będzie Zcash ( na pewno wśród mafii i świata przestępczego) bowiem umożliwia całkowitą anonimowość ,idealny do ukrywania lewych dochodów
Myślę że tego nie wiesz. Dlaczego tak uważam? Bo Zcash został akurat stworzony przez służby. W zasadzie nawet jeżeli się mylę, to nie ma i tak znaczenia przez kogo został stworzony, tylko chodzi o wyższy pułap technologiczny i jest tych kryptowalut o wiele więcej, na przykład Monero. Choć według Twojej logiki to by się zgadzało. Świat przestępczy, raje podatkowe... no w zasadzie nic tylko potwierdzić skąd ta "lewizna".
Pix pisze: Zgadzam się i piszę o tym od dawna. Adwokaci BTC zachwalają że sam fakt iż jest ograniczona ilość BTC jest gwarancją wartości i nośnikiem bogactwa-było by to prawdą przy założeniu że kapitalizacja BTC nie spada.
Jesteś opóźniony informacyjnie o jakieś przynajmniej minimum pół roku...
Pix pisze: Jak każdy instrument finansowy krypto jest podatne na spekulację i zobaczymy który to coin w najbliższej przyszłości będzie wypromowany na kolejną bańkę
Ty naprawdę inwestujesz na tych spółkach? To normalne przecież, że bańki występują na nowych, niestabilnych rynkach/akcjach firm etc.... tzw. odwrócony kabel. W zasadzie żadna nowość ani zdumiewająca prawda otwierająca wrota do wielkiego graala. nic a nic. Po prostu banalna prawda o rynku.
Pix pisze: I jeszcze jedno- obserwuję na Tradingview "cryptoTalk" forum te same leszcze i tych samych naganiaczy co na StockTwitts przy spółkach biotech czy innych pump&dump. Te same teksty i schematy
Leszcze nie leszcze. Ja rozmawiałem z kilkoma brokerami i przecierali oczy ze zdumienia czy ta flaga przy 4.000 pójdzie up, wiesz zależy jak patrzeć, to może przejdzmy w koncu do rzeczy... ile zarobiles na krypto, ile straciles, jaki jest wynik czy tylko przyszedłeś tu na górce napisac jakie to krypto jest złe i słabe.
Pix pisze: Co do reszty pełna zgoda- krypto zostały wypromowane jako sposób na ukrycie i transfer lewej kasy odkąd rządy wzięły się na poważnie za tzw. "raje podatkowe".
Tak tak... rządy się wzięły... Co drugi złodziej siedzi w rajach podatkowych, a ty piszesz rządy... czyli kto w zasadzie? Przestań nawijać makaron na uszy, plz.
Pix pisze: Ale ja piszę o tradingu, z punktu widzenia day tradera, nie ma sensu wchodzenie w coś kiedy nawet nie wiem kiedy moja transakcja dojdzie do skutku.
Że słucham? Transakcja, dejtrejderze "dochodzi do skutku" w przeciągu kilku milisekund i to nie tylko na giełdzie krypto, ale też u brokera jako depozyt, zaś transer na swój własny "bank" trwa zależnie od jakości sieci danej kryptowaluty...
Pix pisze: Znam takich co zarabiają, ale oni kombinują arbitraż pomiędzy giełdami albo inwestują w dłuższym przedziale czasowym.
To może poznaj i mnie.
Pix pisze: Odważni są, dla mnie to "hardkor" i ja nie akceptuje takiej dawki ryzyka.
Ta jasne... tym bardziej, że arbitraż na krypto jest w dalszym ciągu niedorozwinięty, a czas przesłania takiego ltc z giełdy na giełda to żaden problem. Ale hardkor, no wow...
Pix pisze: Ja uprawiam day trading i nigdy nie zostaję z papierem na noc.
hue hue...
Pix pisze: Dlatego póki trading na krypto nie da możliwości zawierania takich transakcji jak na giełdzie nie wchodzę w to, ale z uwagą obserwuje i analizuję bo to się kiedyś może zmienić.
Obserwuj, obserwuj, tylko żebyś za bardzo nie odleciał przypadkiem. :P
Pix pisze: No właśnie nie ma day tradingu, dlatego nie wchodzę w to póki to się nie zmieni
No i nie będzie niczego.

@Pix, bardzo bym Ciebie prosił abyś nie spamował tego wątku swoją zaawansowaną wiedzą na temat dejtrejdingu, tylko skupił się na analizie kursu, zgodnie z kierunkiem tego tematu. Pozdrawiam serdecznie.
PRAWY PROSTY pisze: Zauważyłem że w wekendy kurs przeważnie w góre, a od poniedziałku pewnie znowu dół.
Tak było też przy hossie. Tak było i jest i potwierdzą to ludzie, którzy dłużej ode mnie obserwują kurs i czynnie grają na giełdach.

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » sobota, 3 lutego 2018, 13:38

amneziahaze pisze: @Pix, bardzo bym Ciebie prosił abyś nie spamował tego wątku swoją zaawansowaną wiedzą na temat dejtrejdingu, tylko skupił się na analizie kursu, zgodnie z kierunkiem tego tematu. Pozdrawiam serdecznie.
1. Pozwól że to ja będę decydował a nie ty :D
2. Widzę że masz misję złośliwego dokopania mi przy każdej okazji. Jeśli tego ci w życiu brakuje to proszę bardzo :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: yarooo » sobota, 3 lutego 2018, 15:22

Spoiler:
Forumowicze, proponuję nauczyć się wzajemnego szacunku - skoro tu jesteśmy, to chyba jedziemy na tym samym wózku, nieprawdaż?

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » sobota, 3 lutego 2018, 18:37

sebastian86 pisze:
Spoiler:
Gdybym naprawdę miał taką więdzę to:
- siedziałbym ciuchuteńko by nawet nikt nie pomyślał że coś wiem o ciemnej stronie mocy -- > najrozsadniejsza postawa moim zdaniem
- troche bym jeszcze odczekał i za kilka lat jak już wszystkich wsadzą itp to napisałbym dobrą ksiażke i scenariusz,a tymczasem nadal drążył temat i zbierał pikantne wątki -- > perspektywiczna opcja
- pier...niczył trzy po trzy na forum w kraju który jest znany z różnych "interesujących" teorii. --> opcja dla ludzi pokroju antoniego

Jacy obywatele taki kraj no co zrobić.

Podsumowując.
Zamiast bzdety pisać o rzeczach o których nie masz najmniejszego pojęcia skup się na czymś co możesz zgłębić i poznać ( znaczy się jest taka możliwość, ale to nie znaczy ze z niej skorzystasz). --> weź się do nauki
Trudno dyskutować z kimś kto nie odnosi się do faktów - prosze SAM sprawdź profil Jana Ludovica van der Velde - ( CEO Bitfinex i tethera ) - zobacz że bezpośrednio przed tą fuchą był CEO PAG ( fundusz inwestujący pieniądze w nieruchomości na całym świecie założony przez Charlsa Toppino a prowadzony przez jego brata J-P Toppino - to włoska rodzina z Key West / Miami ) Charles Toppino był założycielem i managerem w Eastdil ( największy bank inwestycyjny branży nieruchomości - część Wells Fargo ( przejęcie bardzo dziwne bo nie wiadomo kto przejmował kogo ;) - przypadkiem banku prowadzącego rachunki w Bitfinexu klientów ;) ?
Przypadkiem też Ivan Molina Lee ( zasiadał razem z Peterem Bertholdem w zarządzie giganta wydobywczego Forsys Metal kanadyjska firma przejęta przez kapitał Palazzolo ) został założycielem centrali Bitfinex POD WARSZAWĄ w MICHAŁOWICACH sprawdż w portalu mojepanstwo.pl kto jest udziałowcem jest w 100% firma z Panamy której jedynym zarządcą jest Molina Lee.

Zadaj sobie pytanie PO CO MAFIA macza palce w giełdzie kryptowalut i krypto Tather - to przecież OCZYWISTE - po to żeby założyć tysiące kont ( co zrobili w Wells Fargo ) i robić automatem małe transakcje pokazać z tego przewalania z konta na konto PROWIZJĘ jako już wypraną gotówkę i zainwestować ją w nieruchomości - proceder stary jak świat. Poczytaj sobie o dziwnych transakcjach Eastdil. PAG w azji to jest ich oddział tak samo jak STAM w europie. Do czasu afery z HSBC ( poczytaj również ) proceder prania kasy szedł przez drobne firmy na terenie całych USA - rodziny Cosa Nostry są największymi odbiorcami narkotyków z Meksyku i robią dystrybucję ( Miami to mekka tej działalności ) problem pojawia się z GOTÓWKĄ jest to problem gigantyczny ( w przenośni i dosłownie ) dla przykładu podam ci aktualną sprawę 50 MLD USD gotówy która schował Escobar jeszcze w latach 90 tych ( to jest fakt bo takiej ilości banknotów brakuje w niskich nominałach )

To są wszystko fakty , które przy pomocy google możesz sam zweryfikować a wnioski nasuwają się oczywiste dla średnio inteligentnego człowieka.
Oczywiście Bitcoin to nie jest wymysł mafii - oni się tylko szybko połapali po SilkRoad albo jeszcze przed wybuchem tej afery - że kryptowaluty to idealna pralnia brudnej kasiory a żeby prać to najlepiej samemu jej nie wypłacać tylko pokazać ,że setki tysięcy graczy anonimowych przewala kasę a ty tylko zarabiasz legalnie na prowizjach przy okazji samemu robisz płynność dla swoich środków łatwo przenoszonych w krypto. ( jest tu gdzieś w moim wywodzie brak logiki ? ) Tather jest już majstersztykiem bo nagle jest pretekst do przyjmowania małych wpłat w USD.

Co do ludzi pokroju Antoniego to faktycznie mnie zabolało bo jestem zdecydowanym wrogiem jego działalności i rewelacji wyssanych z brudnego palca. Natomiast jeśli nawet uważasz mój wywód za nieprawdopodobny to zastanów się chciaż nad tym, że przy kapitaliazacji 150 MLD USD bitcoin to po prostu fraszka dla Mafii ( z wiarygodnych źródeł można doczytać , że Escobar ( on sam tylko jego kartel z Medelin ) - dawał przychody porównywalne co całej Kolumbii - pamiętaj on był tylko producentem i dostawcą - dystrybucją zajmowały się mafie lokalne i tam jest zawsze główna marża ) Co robić z tą gotówką w czasie gdy polityki banków przeciw praniu brudnych pieniędzy się zaostrzają ? moim zdaniem od Bitcoina nie ma nic lepszego .

Mechanizm całej zabawy jest prosty - rejstrujesz giełdę legalna firma kupujesz oprogramowanie typu forex i zatrudniasz kilku informatyków ( obrót krypto w większości krajów nie uregulowany do tej pory ) , w większości krajów limit wpłat bez rejestracji to 15 000 EUR ( i mało i dużo ) , rejestrujesz sobie multum kont np. po 10 000 EUR wpłat ( nie musisz rejestrować danych osobowych nawet w prawie bankowym ) za tą kasę kupujesz krypto i nawalasz sztucznymi transakcjami na wielu takich kontach ( ze zwykłego algorytmu ) przy średniej prowizji powiedzmy 0,5% - wzrost kursu tylko Ci pomaga w tej operacji bo nie wypłacasz kasy bezpośrednio tylko juz LEGALNIE jako prowizję - jesteś rzetelna firmą - płacisz od tego wszystkie podatki ba nawet lobbujesz u regulatorów lokalnych żeby wprowadzać regulacje . Przy okazji jak już sobie wykreowałeś na giełdzie ruch to możesz swobodnie przyjmować zlecenia od prawdziwych graczy giełdowych i zarobić na januszach. Każda mała giełda lokalna jest idelanym wejściem do systemu - bo tam zasilisz portfele BTC anonimowo na wielu kontach, narobisz im obrotu a oni za nic w świecie jeśli zrobisz to małymi wpłatami nie będą sie chwalili tym bo to dla ich dobra ( im większy ruch tym większa płynność i rozpoznawalność na lokalnym rynku ) .

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: fon1222 » sobota, 3 lutego 2018, 22:12

Czyli będą tak długo mielić jak się tylko da. Nie zrobią niczego co zabije obroty. Mam tu na myśli trwałą besse. Zagrozić rynkowi crypto mogą tylko politycy. Chociąz jak pokazuje Korea (250 000 podpisów obywateli ) nie koniecznie.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » niedziela, 4 lutego 2018, 00:28

Naturalnie - Bitcoin jest silny pozycją Mafii a ta nie przypomina już zabijaków z ojca chrzestnego - to pokolenie inteligentnych malwersantów w białych kołnierzykach - na ulicach dealują czarne tyfusy z dala od salonów tych co zajmują się inżynierią finansową. Kursu BTC nie będę przewidywał - uważam jednak , że nawet mafii niewygodnie jest utrzymywać przesadnie wysoki. Zakładam, że do póki nikt się im do tyłka na poważnie nie dobierze ( jakoś nawet po JFK i operacjach na Kubie nic podobnego się nie wydarzyło ) a z drugiej strony Chińczyki nie postawią ze swoim Antpoolem i ViaBTC forka to BTC bezpiecznie będzie się odbijał od 1000-4000 USD i już niżej nie spadnie myślę też, że na tą drugą okoliczność mobsterka szykuje sobie wyjście na inne krypto a pierwszą dobrze monitoruje i inwestuje w odpowiednie kopareczki tak żeby kitajce nie wyszły powyżej 50%.
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 lutego 2018, 00:35 przez nomenomen_token, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: adam1226 » niedziela, 4 lutego 2018, 00:34

wszystko fajnie.. ale moze wypadaloby przed zabraniem glosu zaczac od poznania poprawnej pisowni podstawowych pojec :roll:
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości