Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: klamis » poniedziałek, 12 lutego 2018, 14:57

Według mnie 3k to już ostateczne minimum, chociaż niektórzy uważają, że to może być nawet mniej niż 1k. Według mnie opór na 6k był na tyle duży iż teraz znowu możemy się spodziewać wzrostów (50% w ostatnim tygodniu). Po każdej korekcie BTC rosło jeszcze bardziej. Więc po tak potężnym spadku (z 20 do 6k) spodziewam się wzrostów pod 15k, a następnie ponad 25k.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » środa, 21 lutego 2018, 16:23

klamis pisze:Według mnie 3k to już ostateczne minimum, chociaż niektórzy uważają, że to może być nawet mniej niż 1k. Według mnie opór na 6k był na tyle duży iż teraz znowu możemy się spodziewać wzrostów (50% w ostatnim tygodniu). Po każdej korekcie BTC rosło jeszcze bardziej. Więc po tak potężnym spadku (z 20 do 6k) spodziewam się wzrostów pod 15k, a następnie ponad 25k.

Hhmmm a mnie się wydaje ze to "Obrona Częstochowy" zobaczcie na ten wykres https://bitinfocharts.com/pl/comparison ... ns.html#6m
to TRAGEDIA w ciągu ostatnich 2 miesięcy liczba transakcji spadła z prawie 500 tys / 24h do poniżej 200 tys / 24 h - co to znaczy ???
Aktywne adresy z ponad 1,1 MLN do 600 tys - za to średnia wartość transakcji WZROSŁA a MEDIANA spadła ( czyli drobne tranakcje występujące najczęściej się zmniejszyły a średnią podbijają WIELGACHNE pakiety - jak dla mnie to pośredni dowód na to, że za tymi transakcjami w większości stoi spekuła i mafia .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Wipqozn » środa, 21 lutego 2018, 17:50

@nomenomen_token, Korekta wyleszczyła plankton, więc mediana musiała spaść.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: redlumek » środa, 21 lutego 2018, 18:11

Tak się zastanawiam czy transakcję na altach gdzie przelicza się je do btc są wliczone do tego. Jeśli tak to pewnie tych transakcji też pewnie sporo ubyło jak akty poleciały ostro w dół.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » czwartek, 22 lutego 2018, 12:01

Wipqozn pisze:@nomenomen_token, Korekta wyleszczyła plankton, więc mediana musiała spaść.
HAHA - no dobre co to zmienia ? popatrz przecież 150 tyś transakcji na 24 h z czego 95 % jak nie wiecej idzie przez spekulacje a nie użyteczność ( funkcjonalność ) to znaczy , że MOŻE globalnie użytkuje do realnych transakcji ( nawet typu lokata kapitału ) KILKA max KILKANASCIE TYSIĘCY osób globalnie - nie zapala Ci się czerwona lampka ??? ilość transakcji spadła do tej z jesieni 2015 r !!! jeśli w transakcji każdej biorą udział 2 osoby fizyczne ( pewno jest mniej bo transakcje mogą zawierać te same osoby ) to znaczy, że CO NAJWYŻEJ 75 tyś osób handluje BITCOINEM - to DRAMAT. Na ETH nie jest znacznie lepiej a przecież ledger obejmuje kilkadziesiąt innych tokenów. To jest BARDZO BARDZO SŁABE - to są ilości jakie dziennie odwiedzają podrzędny profil "dupy" na Insta.

Moim skromnym zdaniem kto nie sprzedał w ostanim tyg. ten wtopił ostro - bo teraz będzie prawdziwy spadek - po prostu nie ma już kogo ubrać

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: freedom » czwartek, 22 lutego 2018, 19:48

Prorok :?:
:lol:
osobliwy_nick pisze:Z najnowszej analizy na podstawie krzywej regresji wychodzi mi, że BTC spadnie na ok. 2900$, wsparcie prawdopodobnie pojawi się dokładnie na wysokości ATH z 12.06.17 r., które wynosi 2956$. Minimum nastąpi 24.02 lub 25.02. Później już tylko odbicia.
Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
dokładnie myślę o przewidzianym spadku, nie o wartości do ilu spadnie ;)

Dodano po 6 minutach 2 sekundach:
poza tym, prawdziwy wzrost BTC zacznie się w 4 kwartale 2018, jak zacznie się transfer zysków z poprzednich miesięcy i pompowanie wirówki ;)
takie jest moje zdanie :mrgreen:

Dodano po 5 minutach 43 sekundach:
ING Groep NV. już się dołącza do biznesu, ciekawe kiedy HSBC wejdzie w rynek :P

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » piątek, 23 lutego 2018, 09:31

freedom pisze:Prorok :?:
:lol:
Proroku co wyprorokujesz z takich danych :

Ostatnio kapitalizacja wzrosła z 280 MLD USD ( rynku krypto ) do 438 MLD - sporo gotówki wróciło na rynek prawie 160 MLD grubo ponad 50%
A tymczasem ilość transakcji na BTC którego dominacja w rynku krypto urosła z 31 % do 39 % spada na łeb na szyję , spada mediana ich wartości ( jest dużo transakcji o bardzo małej wartości a obroty są na podobnym poziomie co zwykle ( wszystko liczone w BTC czyli bezwzględnie ) .
Jak dla mnie to wzrasta wartość w BTC bardzo dużych transakcji które kierują rynkiem - uważasz, że to zdrowa sytuacja ? jak dla mnie jeśli o kierunku kursu ( wzrost lub spadek ) decydują wielkie pakiety ( w lewo lub w prawo ) a płynność w drobnicy i jej udział jest marginalny to to naprawdę świadczy o totalnym braku wartości tej "waluty" , te duże transakcje to są wpłaty i wypłaty na zimny portfel największych giełd z pojedynczych adresów. Bo oczywiście to jaki widzimy ruch na giełdach ma się nijak do realnych transakcji te MLN transakcji tam zachodzące rozliczane są na koniec jakiegoś okresu dużym pakietem w systemie giełdowym i tyle. ( ba nawet jak popatrzysz to wartość średniej transkacji w USD mniejwięjej jest stała 50-100 K USD bez względu czy kurs 18 K USD czy 8 K USD ) te wykresy to zupełnie ABERACJE - tak nie wyglądają notowania NICZEGO co jest płynne

https://bitinfocharts.com/pl/comparison ... ue.html#1y
https://bitinfocharts.com/pl/comparison ... ns.html#1y ( można to porównać z popularnością medialną BITCOINA wydawało by się że już wszyscy wiedzą o BITCOIN a tu proszę ilość transakcji i aktywnych adresów SPADŁA dwukrotnie )


I oczywiście ktoś by mógł powiedzieć, że spada liczba transakcji bo koszty prowizji rosną i opłaca się robić tylko duże , ale znowu jest tu haczyk a nawet dwa, ostatnio prowizja MOCNO SPADŁA , a mediana ( czyli najczęściej występująca wielkość transakcji ) TEŻ . i to do poziomów jakich nie było od DAWNA DAWNA DAWNA
https://bitinfocharts.com/pl/comparison ... nfees.html
https://bitinfocharts.com/pl/comparison ... n_fee.html

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: JARAZZ » piątek, 23 lutego 2018, 23:59

@nomenomen_token, mogę się mylic, ale myślę, że jednak się teraz odbije i to sporo

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Mison » poniedziałek, 26 lutego 2018, 21:53

Ooo, dobry post, szkoda, że przeczytałem go tam późno. :)) Wszędzie były tylko kolejne sygnały o wzrostach i zachęty do wejścia "bo taniej już nie będzie"... Coraz więcej osób wchodzi, kapitalizacja rośnie, kupujcie, bo się nie załapiecie. A teraz 60% w plecy i hodl. Ciekawe ile potrwa powrót. Szkoda, że teraz musi wzrosnąć aż o 150%, żebym znów był na zero.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: hazi » środa, 28 lutego 2018, 20:51

Radze posłuchać tego analityka haha ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Początkująca » czwartek, 1 marca 2018, 00:33

Hahaha :) No tak, puszczeni w maliny handlują malinami ;) Mam nadzieję, że cierpliwość jednak popłaca i doczekamy wzrostów nie tylko malin ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: amneziahaze » czwartek, 1 marca 2018, 07:43

Początkująca pisze: No tak, puszczeni w maliny handlują malinami.
serio?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: awos » sobota, 3 marca 2018, 03:20

Poczatkujacy tutaj, aczkolwiek na gieldzie tradycyjnej siedzialem (ASX) jakies 8 lat i wkoncu sie wkurzylem, wszystko sprzedalem i Czerwcu 2017 zaczalem w swiecie crypto.
Musze przyznac, ze idzie dobrze jestem tutaj na dlugo i pare spostrzezen:
- wierze w blockchain i BTC na zawsze
- korekty mi nie straszne i zawsze B.D.F.D uzywajac dollar cost average
- trzeba byc na maxa na bierzaco i polskie storny sa wyjatkowo zapoznione, jedno co polecam to uzywac wylacznie ang. stron/ twitter (twitty prosto od zrodla, ktore dopiero cale dni potem sa opisywane w pl. np Charliego Lee) itd - ja w ogole mam optymalnie bo umnie sie dzien zaczyna a potem wszedzie indziej (mieszkam w Australii- austr.obywatelstwo -dlatego,nie mam za bardzo stycznosci z polskim slownictwem gieldowym, normalnym zreszta tez, wiec przepraszam za czasem nie gramotne wypowiedzi)
-TA jest super wazna ale w/g mnei zawsze podoza za FA, ja generalnie uzywam do day trading/swing
-ludzie uzywaja za duzo kresek i dziesiatek wykresow, zapominajac ,ze mniej jest wiecej.https://snag.gy/DtrG1V.jpg (nie wiem za bardzo jak wrzucac bezposrednio )
-polecam, research i studiowanie bezposrednio u zrodel (super polecam Japanese Candlestick Charting Techniques, Second Edition nie ma lepszego zrodla do nauki)
-generalnie ciesze sie,ze tutaj jestem i moge kultywowac jezyk polski, uczyc sie i dzielic doswiadczeniem

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Metaversum » czwartek, 29 marca 2018, 07:48

Witam wszystkich I chcialbym podzielic sie ciekawa analiza nt crypto.

4th Dimension: Bitcoin-Manipulation-Cartel — Price-Suppression is their Goal
Every market has three major dimensions and everyone knows that
1) Technical Analysis 2) Fundamental Analysis 3) Manipulation.
— — — — 
Don’t be surprised if this post just disappears one day. As I record more & more manipulation here, one day I may receive a “friendly request” from the influential sources to delete this post. Read while you can :) 40,000 people have read this post as of March-28–2018.
Please do not reproduce. You ARE WELCOME to post a short summary and link to this post.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 29 marca 2018, 07:56

@Metaversum, cześć. Co prawda już było wrzucane jakiś czas temu tutaj
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 40#p467522
ale masz + na dobry początek.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Metaversum » czwartek, 29 marca 2018, 09:54

Dzieki za plus a zaczynam dopiero I nie wiedzialem ze bylo to juz wrzucone. Nie lubie uprawiac czarnowidztwa ale rowniez dogrzebalem gdzies na koncu internetu ze FBI jest w posiadaniu 15% wszystkich Bitcoin.NSA 5%+ SEC 3% Image USA jest spalony przez wilki z Wall Street + Wikileaks I niejaki Satoshi Nakamoto to poprostu jankesi ubrani wdobrodziejska skore niewinnej owieczki ktora w bardzo skuteczny sposob uskutecznia kontynuacje NWO majac skuteczne narzedzia zsynchronizowane type FED SEC Massmedia Google Twitter Facebook itd itp Decentralizacja Cryptocurrency to utopia jesli dochodzi do manipulacj rynkiem na taka skale. Na oczach calego swiata pod przykrywka dyryguja ta orkiestra ktorej jedynym celem jest przejecie totalne za pomoca kryptobanksterki calej planety. Po drodze zawsze mozna zrzucic wine na MtGox ... Tylko China jako odrebna cywilizacja to widzi dystansujac swoich obywateli od klakierowania tej formie niewolnictwa na zyczenie jankesow. Robia z calym swiatem to co zrobili ze wspanialym swiatem Indian. Did you get the picture? Potem bedzie Metaversum1.0 *** Ale wczesniej dozbroja wszystkich swoja produkcja broni co juz sie dzieje i wiadomo co bedzie a swiatem krypto wraz ze skrzynka narzedzi co wczesniej wspomnialem okradna wszystkich robiac se niewolnikow a winna bedzie wojna. Puzzle NWO jest przygotowane :| pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: awos » czwartek, 29 marca 2018, 15:05

Chyba sie troche rozpedziles z tym chwalac CHiny kosztem USA przy calej antypatii do roznych numerow jakie USA robilo/robi i bedzie robic to jednak bez porownania jest to lepszy kraj do zycia niz Chiny, ktore wlasnie wprowadzaja w zycie program, ktore bedzie klasyfikowal kazdego obywatela na podst. jego pracy, posluszenstwa, wieku itd w skrajnych przypadkach nie bedziesz nawet w stanie podrozowac bo ci biletu nie sprzedza,
Sorry ale zawsze wybiore USA.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Saint Benji » piątek, 30 marca 2018, 09:20

Cześć, jestem tu nowym użytkownikiem, czytam od kilku miesięcy różne wątki na temat ewentualnych korekt, ich głębokości, odbić, przewidywania różnych użytkowników, którzy piszą do ilu spadnie BTC z dokładnością do dwóch dni i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to wszystko to wróżenie z fusów, a fakt, że akurat komuś się sprawdza przewidywanie, to ślepy strzał. Przy tylu różnych strzałach, któryś musi być celny. To tyle :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: prezes » piątek, 30 marca 2018, 09:23

Saint Benji pisze: Przy tylu różnych strzałach, któryś musi być celny. To tyle
Większość osób sobie z tego nie zdaje sprawy. Ludzie lubią się oszukiwać.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: awos » piątek, 30 marca 2018, 09:53

prezes pisze: Większość osób sobie z tego nie zdaje sprawy. Ludzie lubią się oszukiwać.
W pelni sie zgadzam ludzie tez zawsze lubia miec jakies wyjasnienie, dlaczego teraz wlasnie ceny spadaja co to spowodowalo i jedno slowo "spekulacja" im nie wystarczy. Sam lubie TA ale dziwie sie jak ktos z dokladnoscia do przecinka wpisuje, kiedy cos pojdzie w dol/gore.
Sa pewne wrecz zelazne mechnizmy, ze kiedy BTC spada to DGD pojdzie w gore i na odwrot, kiedy Biance wprowadzi nowy coin to od razu pojdzie w gore, pozytywny news z przesluchan SEC tez od razu winduje cene w gore itd ale generalnie to jedna wielka niewiadoma.

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości