Korzystał ktoś z proasic.pl?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl ? SCAM ?

Postautor: Gozer82 » czwartek, 18 stycznia 2018, 09:49

Własnie trochę sprostowałem swój wpis. A zarejestrowałem się po to aby napisać że ja nie miałem problemów z tą firmą. Każdy ma prawo postępować po swojemu i ja nikogo nie będę namawiał jak ma postąpić. Macie własny rozum i możecie sami decydować. Ja też bałem się wpłacić kasę na konto firmy proasic ale zaryzykowałem i nie straciłem.

Dodano po 17 minutach 31 sekundach:
Ja osobiście przygodę z BTC już zakończyłem i nie zamierzam wracać do tego. Całą kopalnie sprzedałem i mam po kłopocie.

Tylko czekać jak w PL będzie oficjalny zakaz handlu kryptowalutami a skarbówka czeka na wszystkich.

Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl ? SCAM ?

Postautor: sziomal » czwartek, 18 stycznia 2018, 10:10

Witam
Też jestem osobą, która kupiła kopareczkę i czekam na dostawę. Także nie jestem zadowolony z obecnej sytuacji co można zobaczyć na pozostałych postach. Jestem po rozmowie ze sprzedawcą oraz konsultacją z kilkoma organami odpowiedzialnymi za egzekwowanie pieniążków. Dokumenty, które wysłał potwierdzają jego wersję. Niestety takie jest ryzyko prowadzenia firmy.
Obecnie dajmy człowiekowi te 14 dni o które prosił w umowie odstąpienia (ma do tego prawo), aby sobie to ułożył i oddał nam wszystko bez szarpania się, każdemu mogło się to zdarzyć.
Posiadam dane tego Pana imię nazwisko wiek dokładny adres pesel numer konta. Nie jest nigdzie zameldowany za granica oraz nie posada zabukowanych biletów wyjazdu za granicę. Posiada pokrycie w BTC wiec nie jest problem żeby odzyskać pieniążki w momencie kiedy by się nie wywiązał. Ja osobiście poczekam jeszcze chwilę.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl ? SCAM ?

Postautor: Daryl » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:18

proasic pisze: Ponieważ dostałem informacje od klienta że stworzyła się tutaj burza, dziś do godziny ok 24 postaram sie opisac sygtuację jaka się wydarzyła w meilach do klienbtów którzy tutaj piszą.

Zapłaciłem za 15 xs7 22.12.2017, koparki zostały do mnie wysłane, mam nr listów itd, wcześniej już kupowałem z Chin z moim dostawca znamy się 3 lata, nigdy nie mielismy problemów ale tym razem sie pojawił, koparki które kupiłem zostały skradzione to nie były koparki kupione pod "klienta" tylko kupione po to by po otrzyaniu ich wysłac je do zamawiajacych, dostalismy zwrot z Chin ale cena Bitcoina spadła dlatego wysłalismy do klientów nie wszystkich odstąpienie od umowy na chwile obecną zamówiłem koparki dla dwóch osób 4 szt. Czekam na nr DHL coż więcej moge powiedzieć chce z tej sytuacji wyjść z twarzą bo nie działalismy na nikogo szkode, zamówiłem koparki mam na to faktury na to ze zostały skradzione też mam dowody, ale zmiany kursów walut z USD/EUR/PLN i spadek wartośći BTC na te chwile związał mi recę a Państwo od razu doszukują się przestepstwa a wcale tak nie jest, czy w momencie kiedy widza Państwo ze z jedna przesylka co jest nie tak wyslali by Panstwo kolejne 10tys USD? Chciałem dobrze, proszę o kontakt 574883221.

Jeden z moich klientów okazał się Policjantem i całe szczęście bo poinformował mnie o wrzawie która tutaj ma miejsce, oraz wskazał co moge dalej zrobić z cała sytuacją.

Pozdrawiam i przepraszam za wynikłą sytuację

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
Daryl pisze:

Zauważyłem, że po moim poście została zrobiona modyfikacja domeny oraz wszystkich informacji jakie są dostępne w internecie więc ktoś tutaj chciał zamazać dane. A skoro tak, to coś one mogą znaczyć (lecz nie muszą).

Gdyby ktoś był zainteresowany i chciał wspólnie odzyskać pieniądze to prawdopodobnie:
Sprzedający to Andrzej S. który mieszka w Iłowo-Wieś (niedaleko Warszawy) i prawdopodobnie przy próbie sprzedaży tam przyjechał.
Ważne aby osoba która się z nim spotkała podała informacje gdzie dokonali sprzedaży (mieszkaniu/stacji paliw itd).
Jeśli nie było to mieszkanie to raczej będzie pewne, że nie mieszka w Warszawie. A mam dokładny adres z ulicą i numerem domu w Iłowo-Wieś.



Nikt nie chciał zmieniać zadnych danych, poprostu domene kupił mi kto inny i musialem przepisac ją na firmę.
Prosze nie doszukiwać się jakiś głupot.... Jak nie w Warszawie jak w Warszawie ludzie koparki odbierali do RĘKI! Postaram się aby tu się wypowiedzieli bo to co jest wyżej napisane to rozumiem że mogliście Pańastwo uznac mnie za złodzieja ale zeby od raz zlinczować jak psa to troche chore i jeszcze obcych ludzi, chciałem dla nas wszystkich dobrze a Chinczyk zrobił mnie w ch i dlatego mamy cała amabaras. Proszę nie doszukiwac sie jakiś Wsi bo jak Pan Daryl chce mozemy spotkać się osobiście ja nie mam sobie nic do zarzucenia bo równie dobrze moge jutro iść sam najapierw do UOKiK potem z Panem z UOKiK ( tak doradził Policjan, jeden z moich klientnów ) do Prokuratury, złogsić przestępstwo ze strony Chinskiej a zostałem już poinformowany ze moge tak zrobic i wtedy zamiast starac się aby zrealizowac Panstwa zamówienia/zwroty wszystko w stanie w miejscu.

Dlatego proszę o wyrozumiałość.

Panie Daryl rozumiem rozgoryczenie ale proszę zaprzestać siania nieprawdy bo na to też są paragfrafy a Pana paczka jest w drodze! I nie idzie do Warszawy tylko centralnie do Pana!

Pozdrawiam.

Szanowny Panie Proasic,

Cytowany przeze mnie tekst należy do użytkownika @Klycior i to on pisał na temat zmiany danych w domenie, adresu zamieszkania, itd.
Zanim Pan kogoś obrazi to proszę uważnie przeczytać tekst posta, który zamieściłem.
Pretensje może Pan mieć do użytkownika @Klycior, bo to on zamieścił ten tekst z resztą nie o to chodzi.

Chodzi o to, aby uczciwie podejść do sprawy i rozliczyć się ze swoimi klientami. Proszę sie nie dziwić reakcji ludzi na tym forum lub poza nim, gdy kontakt z Panem jest niemal niemożliwy lub go w ogóle nie ma, pieniądze wpłacone, a obiecanych urządzeń nie ma to w tym momencie człowiek czuje się oszukany i tyle.

Liczę na to, że sprawa się wyjaśni w najbliższym czasie i każda ze stron będzie zadowolona :)

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl ? SCAM ?

Postautor: murbanski » czwartek, 18 stycznia 2018, 19:00

Edit.
Mam informację o antminerach. Sprawa wygląda dobrze. Za kilka dni powinienem dostać sprzęt. Jak tylko do mnie dotrą to wrzucę fotki. Piotr dał radę ogarnąć temat. Widać, że sprawy idą do przodu. Kontakt ekstra, jestem dobrej myśli. Dobra komunikacja, teraz wszystko jest jasne i przede wszystkim jest (kontakt)!
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl ? SCAM ?

Postautor: Praxis78 » piątek, 19 stycznia 2018, 14:28

Kupiłem w Proasic.pl 2 koparki s7. około 2 miesiące temu. Umówilismy się że połowę zapłacę przelewem jako zaliczka a reszta przy odbiorze. Cały czas w kontakcie, byłem tez informowany o stanie zamówienia na bieżąco.. Jak koparki były dla mnie dostepne to dostałem telefon i umówiłem się po odbiór dopłacając kwotę która mi została do zapłaty. Nie mogę powiedzieć złego słowa o Proasic.pl
Zanim wydacie wyrok pozwólcie najpierw spróbowac firmie rozwiązać problem.

pozdrawiam
Prax

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl ? SCAM ?

Postautor: sziomal » piątek, 19 stycznia 2018, 17:35

Tak jak pisałem wcześniej rozmawiałem ze sprzedawcą sprzęcie dojdzie tylko chwile dłużej musimy poczekać i tyle. Nie potrzebny był od od razu.

A tak przy okazji czy ktoś z kupujących ma może już s7 w domku i zna jakiś sposób na wyciszenie maszyny

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl ? SCAM ?

Postautor: whittard » piątek, 19 stycznia 2018, 18:56

Witajcie,
Pozwolę sobie dorzucić coś od siebie w tym temacie. W październiku kupiłem koparkę, Antminer S7 właśnie od proasic.pl . Co do sprzedawcy to mam bardzo dobre zdanie. Bezproblemowy kontakt, Wszystko było jak najbardziej w porządku. Owszem, sprzęt dość długo "jechał" do mnie, ale wiadomo, jak to przesyłki zza granicy... Tak samo jak wygląda zamawianie na Aliexpress czy innych temu typowi podobnych, dostawa zajmuje trochę czasu. Sprzedawca na bieżąco informował o losach zamówienia i przewidywanym terminie więc bez problemu. Tak samo przy zakupie była spisana umowa.
Zrozumcie też sytuację sprzedawcy, przy takich zamówieniach termin często potrafi się wydłużyć. Trochę cierpliwości...
Podsumowując, sprzedawca godny zaufania. To nie jest żadne oszustwo.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: proasic » piątek, 19 stycznia 2018, 20:43

Dziękuje za szczere słowa tych osób dzięki którym udało mi się rozkręcić Proasic.pl, dawałem zadatek w wysokości 50% do momentu kiedy mogłem potem zainwestowałem swoje srodki w koparki, w momencie kiedy ukradziono mi koparki, prosze postawcie sie na moim miejscu kiedy jeszcze BTC spadł, z każdej sytuacji jest wyjście tylko przez takie internetowe doszukiwanie się oszustw i oszustów działacie na swoją szkodę bo jeszcze chwila a wkroczyła by Policja, Prokuratura ja bym złozył zeznania które potwierdziły by wersje jaką przedstawiłem klientom i wszystko staneło by na etapie śledztwa nie było by ani kasy ani koparek a mimo wszystko chce z tego wyjść z podniesioną głowa i klienci dostaną swoje koparki. Właśnie wysłałem trackinigi oraz faktury :) A tym co w jeden dzień zrobili ze mnie oszusta i złodzieja ( nie wspomne już o tym iż "wjazd" na wieś Iłowo można odebrać jako groźbę, kontaktowałem sie z tą osoba rozwaza wszczęcię postępowania, jest to w pewnym sensie groźba bo ta osob a się faktycznie wystraszyła co nosi znamiona przestępstwa) radze szybko to odkręcać bo jestem w stanie udowodnić że przez ten temat dużo straciłem ale wiem też że koparki dojdą i wszystko wróci do normy jednakże spodziewam się sprostowania co poniektórych osób oraz oficjalnych przeprosin w innym wypadku spotkamy sie w Sądzie, jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu.

Pozdrawiam i dziękuje za zaufanie

Dodano po 2 minutach 49 sekundach:
Ps. edytowanie postów Wam nic już nie da.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: slyer.pl » piątek, 26 stycznia 2018, 19:26

Ja równiez wypowiem się w temacie "firmy" proasic, bo zdaje się że już Pan właściciel nie sprawdza maila tylko tutaj odpisuje.

8.12.2017 - Zrobiłem przelew na 3000 zł za Antminer S7, według korespondencji na Konto giełdowe Proasic, super kontakt, pogadaliśmy, zrobiłem przelew (express), nawet wysłałem potwierdzenie, 8smego kasa doszła. Kurs ~50k/btc

9.12.2017 - Zmiana statusu zamówienia z [Awaiting bank wire payment] na [Payment Accepted]

No i sie zaczyna.. dzwonie, gadamy, rozumiem, zaraz swieta, ponoc jakies problemy na cle, pierw mial puscic jakas swoja paczke z chin i potem jak ona "przejdzie" to pusci reszte.

17.12.2017 - Wiec wysyłam maila aby mieć podkładkę na wszystko z zapytaniem co z paczkami (po 9 dniach)
"Witam. czekam na wysylke po stronie Chinskiej maksymalnie w srode wyjdzie paczka, niestety przez to ze zatrzymuja paczki z koparkami musze to torche robic na innym patencie", no to czekamy, dzwonie, mowi ze jeszcze paczki nie puscil z Chin.

23.12.2017 - Puszczam zapytanie czy są jakieś informacje w sprawie przesyłki

26.12.2017 - Dostaje odpowiedz - "Problem polega na tym ze moja przesylka gdzies utknela przez ten swiateczny cyrk :/ Czekam z wyslanie iedzyinnymi Pana paczki bo z doswiadczenai wiem ze ta Pan nawet jak zostanie wyslana 30.grudnia [...]" , no i tutaj już sie robi nieciekawie, według regulaminu gdize Pan z Proasic mi przytaczał ze nie odpowiada za czynniki "obce", już według tego samego regulaminu jest ponad 14 dni od zamowienia.
No i tutaj wydzwaniam, umawiamy sie ze chce kase, ze jak za chwile nie dojdzie paczka to odda mi nawet ze swoich, zwadza cały czas, NAWET podesłał rtfa z teoretycznym rozwiązaniem umowy do uzupełniania i od tamtego czasu miało być 14 dni (nawet pocztą miał mi wysłać i skana).

10.01.2018 - zmienił status zamówienia na "REALIZACJA ZWROTU", a w tresci maila "Zrealizowaliśmy zwrot pieniędzy ze sklepu[...]" . no to ciekawe gdzie..

18.01.2018 - dostaje maila z jakimis opisami i wyjasnieniem napisanym w wordzie, a w tresci maila "Witam, w zalaczniku wyjasnienia dlaczego nie moge ot tak oddac Panu pieniedzy a chcialem, pozdrawiam,"

W odpowiedzi 19.01.2018 odpisałem :
"Witam,
10.01 miał mi Pan wysłać rozwiązanie umowy podpisane i nie zrobił Pan tego mimo że sie umawialiśmy. Skanu także nie otrzymałem. Wstrzymałem sprawę z policją bo sie umówiliśmy jakoś.
To że Pan płaci za to w btc to Pana ryzyko, ja wpłaciłem równe 3000 PLN i tyle samo dokładnie chcę odzyskać.
1. Nie wywiązał się Pan w terminie z realizacją zamówienia, nawet z wysyłką
2. Od grudnia próbuję odzyskać swoje pieniądze i co chwile mnie Pan zbywa, "tak jutro, tak za tydzien, tak za 14 dni, napewno itp", prosiłem Pana o konkretny termin to mówił Pan że w przeciągu 14 dni od 10.01.2018 dostanę zwrot, toeretycznie ma Pan jeszcze 5 dni.
3. Stracił Pan całą wiarygodność, dlatego żądam natychmiastwoego zwrotu pieniędzy.
4. Proszę postawić się w mojej sytuacji, nie jestem przedsiębiorcą tak jak Pan tylko zwykłym szarym cżłowiekiem z rodziną na utrzymaniu i wydaliśmy zaoszczedzone pieniadze na zakup i nie mogę ich odzyskać, ani towaru ani pieniedzy"

Tego samego dnia dostaje zwrotke

"Witam, niestety nie jestesmy w stanie oddac pieniedzy tylko przyslac koparke tak jak opisalem to w pliku ktory mam nadzieje Pan dostał?"

FINALNIE:
Pieniedzy nie ma, nawet napisałem Panu z Proasic tylko i wyłącznie w kwestii informacyjnej "Informuje, ze w zwiazku z bezczynnoscia i brakiem jakichkolwiek konkretów - tylko spławianiem mnie, zlozylem wniosek na zasadzie art 304 par 1 kk o czynie opisanym w art 286 par 1 kk.".
Sprawa trafiła na policję, Pan z Proasic nie chce załagodzić sytuacji.

Dodam że kurs teraz jest ~40k/BTC , więc w moim przypadku JEŻELI ma te środki na BTC to byłby stratny ~600 zł, ale z tym trzeba się liczyć realizując takie usługi. Oddałby Pan pieniądze i byłby spokój.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: hassejo » piątek, 26 stycznia 2018, 21:07

slyer.pl pisze: Tego samego dnia dostaje zwrotke

"Witam, niestety nie jestesmy w stanie oddac pieniedzy tylko przyslac koparke tak jak opisalem to w pliku ktory mam nadzieje Pan dostał?"
Przy umowie zawartej na odległość, nie ma czegoś takiego jak niemożliwość oddania pieniędzy zapłaconych za towar. Chyba że towar był specjalnie przygotowywany pod klienta (personalizowany np., wtedy sprawa wygląda inaczej)
Jednak w przypadku koparki, nie ma o tym mowy. Więc nie wiem co gościu mówi.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: slyer.pl » piątek, 2 lutego 2018, 22:24

Czy komuś udało się odzyskać cokolwiek (pieniądze/koparki) od tego pana? Sprawa wygląda coraz gorzej, facet w zasadzie od początku zapewnia, że wszystko będzie "na jutro", tylko ze to jutro nigdy nie nadchodzi. Jakby ktoś jeszcze był niezadowolony z firmy proasic.pl. zapraszam na pw, pan sobie nic z policji nie robi, ja zgłaszam sprawę dalej. Facet będzie musiał prędzej czy później oddać przywlaszczona kase

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: proasic » środa, 28 lutego 2018, 05:24

slyer.pl pisze:Czy komuś udało się odzyskać cokolwiek (pieniądze/koparki) od tego pana? Sprawa wygląda coraz gorzej, facet w zasadzie od początku zapewnia, że wszystko będzie "na jutro", tylko ze to jutro nigdy nie nadchodzi. Jakby ktoś jeszcze był niezadowolony z firmy proasic.pl. zapraszam na pw, pan sobie nic z policji nie robi, ja zgłaszam sprawę dalej. Facet będzie musiał prędzej czy później oddać przywlaszczona kase
Opisze, tu dosc szczegółów sytuacji z slyer.pl oraz mur... Panowie dostali swoje paczki nawet nie racza nic napisać a tak się zarzekali.

Jutor w dzien dokoncze to co mialo najwieksze znaczenie a zdjęciami udwodnię że przesyłki doszły szybko do Panów a resztę koparek mam w Warszawie

Pan slyer https://images81.fotosik.pl/1006/ff3adb ... 7f3med.jpg

Pan mur.... Który łaskawie nie opłacił cła i nie odbierał moich telefonów do momentu az mu sie nie spalil jedna płyta którą oczywiście wymienię ale kończy mu sie gwarancja, to może ją opłacić żeby dostać nowego hashboarda. https://images83.fotosik.pl/1005/481e0e ... 6e1med.jpg

Pan Darek ktory tez tu tak pisał
https://images81.fotosik.pl/1006/ddb780 ... 81dmed.jpg

Dodam tylko że listy DHL są generowane po 72h od momentu przekazania CLSP przesyłki. Co oznacza że Pan slyer albo przeprosi proasic.pl albo spotkamy się w sądzie bo mam smsy że zanim tu był napisany post już iwedziałeś że masz nadaną paczke czym naraziłeś mnie na kolejne straty kłamiąc.

Przepraszam ale mialem tu mega dlugi post ale sie skasowal jutro wszystko ładnie poskładam żal mi tylko że ludzie są tak nie wdzięczni.

Sklep wrócił do normalnej pracy.

Pozdrawiam ale jak czytam to co pisze slyer to az mnie zatyka. Sorka ja strace kase i tak stracilem ale nie bedziesz klamal i oczernial mojej firmy.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: arek205 » wtorek, 6 marca 2018, 17:47

Witam,

Ja również skorzystałem z proasic i od razu napiszę, że koparka i zasilacz do mnie dotarły.
Trwało to co prawda dość długo bo ok. 1,5 miesiąca ale miałem spisaną umowę, człowieka widziałem i miałem z nim kontakt (telefon, sms, komunikator). Cóż jak wszyscy niecierpliwiłem się bo 10 dni (podane na stronie oraz w rozmowie) się nie sprawdziło i też miałem informację że sprzęt ma być za tydzień, ale poczekałem i co dla mnie ważne kontakt z gościem był (nie wyszedł z tego żaden przekręt czy coś) i transakcja przebiegła pomyślnie. Zawsze może się zdarzyć jakaś sytuacja losowa (nie ukrywajmy - leci to z Chin) co też od sprzedającego nie jest zależne.
Ogólnie wszyscy zaryzykowaliśmy kupując tańszy, używany sprzęt od firmy, która na początku mogła wydawać się nie prawdziwa, jednak jak rozmawiałem ze sprzedającym to z wieloma osobami się widział, ma kontakt i tak naprawdę jest i nie zniknął po zapłacie za sprzęt tylko nawet podpowiada co i jak ogarnąć przy sprzęcie.

Oczywiście nie chodzi mi o to żeby komuś tu słodzić, robić reklamę czy polecać tylko tak jak napisałem wyżej - każdy z tutaj odzywających się zaryzykował i tyle. Kto bardziej cierpliwy może już korzystać :)
Ja mogę potwierdzić że sprzedający istnieje i otrzymałem zamówiony sprzęt.

Napiszę jeszcze, że dostałem uszkodzony zasilacz. Sprzedający nie olał mnie i cały czas miałem z nim kontakt i zapewnił mnie, że zamawia kolejne sprawne.
Zasilacz w ciągu 3 dni został wymieniony.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: jacasim » czwartek, 29 marca 2018, 17:29

Witam

Temat jakoś się urwał... panowie, jak to obecnie wygląda?
dostaliście koparki czy nie ?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: proasic » czwartek, 29 marca 2018, 20:43

Jak widać wyżej Panowi ucichli bo dostali paczki a firma ma się dobrze, Pan slyer dalej nie opłacił cła, a reszta nawet pokasowała swoje komentarze... Pokryliśmy straty z własnych pieniędzy, nasza oferta powiększyła się, sklep ma sie dobrze i kolejne przesyłki idą bez żadnego problemu :) Mamy także teraz od reki dostępne koparki i nawet porównywalne ceny do Bitmain i mamy własny skład celny co pozwala nam na oclenie bezpiecznie paczek i nikt ich nie zatrzyma, tak jak w przypadku DHL.
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Pozdrawiamy!
Proasic.pl

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Korzystał ktoś z proasic.pl?

Postautor: sziomal » piątek, 30 marca 2018, 19:01

Witam
Także jestem klinem proasic. Paczkę także otrzymałem już jakiś czas temu niestety z braku czasu nie miałem chwili napisać i opisać sytuacji.
Paczkę zamówiłem koło grudnia. Otrzymałem ją na przełomie lutego / marca( nie chce mi się szukać dokładnych dat, jeżeli ktoś chciał by więcej informacji niech pisze z chęcią odpowiem).
Przesyłkę zamówiłem w podobnym momencie jak Panowie, którzy się tutaj wypowiadają. Moja przesyłka także nie dotarła na czas ze względu na trudności zaistniałe po stronie Chińskiej, o których sprzedający mnie poinformował. Co prawda także byłem nie zadowolony z w/w sytuacji ale co zrobić. ( Także pisałem tutaj na forum, że obawiam się o utratę pieniążków) Kontakt ze sprzedającym cały czas miałem z wyjątkiem tygodnia po otrzymaniu informacji o kradzieży paczek. W tym czasie tak jak państwo zacząłem się obawiać o swoje pieniążki i już myślałem o najgorszym Po tygodniu sprzedający odezwał się i wyjaśniał sytuację. Po tym czasie kontakt ze sprzedającym wzorowy odpowiedz prawie ze od razu, zawsze odebrał telefon lub odpisał na maila.
W ostateczności paczka dotarła, razem z gwarancja oraz zasilaczem. Wszystko sprawne w 100%. Także polecam firmę jeżeli ktoś szuka porządnego sprzętu do kopania. To, że w tym czasie BTC spadło nik nie mógł przewidzieć i mogło to nastąpić w każdej chwili, więc pisanie że jest się stratnym na czasie i wydobyciu jest nie na miejscu.

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości