Oryginalny "wilk z wall street": Wszystkie ICO to SCAM znacznie gorszy od tego co ja robiłem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Oryginalny "wilk z wall street": Wszystkie ICO to SCAM znacznie gorszy od tego co ja robiłem

Postautor: tonyxxl » środa, 25 października 2017, 01:15

no dobra, nie ma się co droczyć o pierdoły. Fakt jest taki i tu się chyba zgodzimy, że zdecydowana większość (ciężko to policzyć co do procenta) może 70 a może i 90 kilka % ( nie wiem, bo nie mam miesiąca wolnego żeby przeanalizować dane o wszystkich) to żerowanie na modzie i próba skorzystania na hype'ie. Ile z tych wszystkich ICO da cokolwiek zarobić? Śmiem twierdzić że garstka, co nie przeczy że są takie na które sam liczę i które wspieram. No ale od tego są inne wątki na forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Oryginalny "wilk z wall street": Wszystkie ICO to SCAM znacznie gorszy od tego co ja robiłem

Postautor: amneziahaze » środa, 25 października 2017, 07:52

Wymazywanie pisze: Nie robię z Ciebie służącego.
Jezus, kolejna drama, proponuje wrócić do wykresów, serio.

w XVII wieku każdy robotnik chciałby zostać lokajem, ale co.. ale dziś też tak jest, wystarczy trochę wysilić łeb.


A ten oryginalny wilk z wall street byłby bardziej oryginalny gdyby był... oryginalny, tj. zamiast wałów na owcach, rzeczywiście by zwielokrotnił zyski w sposób nie budzący żadnych wątpliwości prawnych i są tacy trejderzy również w Polsce, no ale wiadomo, wall street to już nie Polska i nigdy nie było Polską. ;)

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości