BITTREX - niepokojąca sytuacja

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Various » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:09

Siemka
JARAZZ jak dostac się na slacka? Mi pisze ze osoby niezweryfikowane nie mają takiej możliwości.
Mógłbys coś doradzić, pomóc?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3114
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:17

Dokładnie też mam taki problem, dla osób nie zweryfikowanych nie ma slacka dostępnego.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Various » wtorek, 12 grudnia 2017, 14:18

Jest jakaś osoba która mogła by pomóc załatwić przez slacka weryfikacje poprzez podanie numeru zgłoszenia?
Chodzi mi tylko o to aby ktoś się pochylił nad ticketem bo dodatkowe zdjęcia dokumentów wraz z selfie itd. przesłałem w zgłoszeniu.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: hazi » wtorek, 12 grudnia 2017, 14:38

Bittrex odpisuje też przez Ticket trwalo to 3 dni ale odpisali. Bo mi ponad 30000 SC znikneło przez ich bład systemu.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: marcinkas » czwartek, 21 grudnia 2017, 11:14

hej,

jestem nowym na forum. Mam zablokowane konto enhanced na Bittrex od 46 dni. Nie moge dostać sie do Slack a na support nie odpowiadają. Jęśli ktoś ma dostęp do ich Slacka to możecie wysłac moje zgłoszenie?.

Może jest jakaś inna metoda sposób. Oczywiście dla osób co mi pomogą i będę miał odblokowane konto daje jakąś nagrodę na święta.

Proszę o pomoc dałem całą kase w coin na bittrex i może nie było tego duzo ale to zależy jak dla kogo.

dziękuje wszystkim Życzę Wesołych Świąt i mam nadzieje, że w końcu mnie odblokują.

pozdrawiam
Marcin

Dodano po 8 minutach 19 sekundach:
JARAZZ pisze:Witam. Próbujcie na slacku. Mi się udało załatwić w 5min. Ja w tym czasie to bym nie zdążył dopowiedzieć na emaila, a gościu mi zweryfikował i odpisał na pocztę. ;)

hej możesz jakoś pomóc?

jestem nowym na forum. Mam zablokowane konto enhanced na Bittrex od 46 dni. Nie moge dostać sie do Slack a na support nie odpowiadają. Jęśli ktoś ma dostęp do ich Slacka to możecie wysłac moje zgłoszenie?.

Może jest jakaś inna metoda sposób. Oczywiście dla osób co mi pomogą i będę miał odblokowane konto daje jakąś nagrodę na święta.

Proszę o pomoc dałem całą kase w coin na bittrex i może nie było tego duzo ale to zależy jak dla kogo.

dziękuje wszystkim Życzę Wesołych Świąt i mam nadzieje, że w końcu mnie odblokują.

pozdrawiam
Marcin

Dodano po 11 minutach 34 sekundach:
@JARAZZ, jestem nowym na forum. Mam zablokowane konto enhanced na Bittrex od 46 dni. Nie moge dostać sie do Slack a na support nie odpowiadają. Jęśli ktoś ma dostęp do ich Slacka to możecie wysłac moje zgłoszenie?.

Może jest jakaś inna metoda sposób. Oczywiście dla osób co mi pomogą i będę miał odblokowane konto daje jakąś nagrodę na święta.

Proszę o pomoc dałem całą kase w coin na bittrex i może nie było tego duzo ale to zależy jak dla kogo.

dziękuje wszystkim Życzę Wesołych Świąt i mam nadzieje, że w końcu mnie odblokują.

pozdrawiam
Marcin

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Kulfon » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:26

...
Ostatnio zmieniony piątek, 11 czerwca 2021, 14:03 przez Kulfon, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Mr.green » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:27

Witam.

Mam dwa pytania.

Pierwsze czy w przypadku wysłania nowego dowodu osobistego plus selfie w celu weryfikacji na bittrexie trzeba wysłać jeszcze jakiś dokument w stylu rachunek za prąd znaczy potwierdzenie adresu (bo na nowych dowodach nie ma adresu). Czy starczy sam dowód osobisty.
Najlepiej, aby odezwał się ktoś, kto robił weryfikacje korzystając z nowego dowodu osobistego.

2. Czy w przypadku wysłania tej starszej wersji dowodu osobistego ich program do weryfikacji dokumentów da rade porównać to z selfie.

Pytam, bo po tym, co przeczytałem w tym temacie wiem, że tę weryfikacje przeprowadza automat i trzeba mu to maksymalnie ułatwić, aby weryfikacja poszła w rozsądnym czasie.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: NVMK » niedziela, 31 grudnia 2017, 20:42

Witam.
Wszystkiego dobrego w nowym roku!
U mnie bez spamowania wyszło 19 dni
Wysłałem im zdjęcie prawa jazdy i selfik normalnie w domu (z tyłu miałem meble)

https://zapodaj.net/6d8f42c3e0100.jpg.html

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: ziemny » wtorek, 2 stycznia 2018, 15:44

Witam jestem zweryfikowanym użytkownikiem bittrexa od długiego czasu niestety ostatnio przy wypłacie Btc coś się zwaliło i wypłata wisi (autorized od ponad 3 dni ) z ciekawośći wpłacałem i wypłacałem btc następnego dnia i wszytko działa a moja poprzednia wypłata wciąż wisi .Czy ktoś miał podobne problemy ??

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: arat » wtorek, 2 stycznia 2018, 15:57

Wczoraj robiłem weryfikacje, nowy dowód + selfie i zatwierdzone w około 30 minut.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: XK4MiLX » środa, 10 stycznia 2018, 13:22

Witam
Mam problem z bittrexem mam konto ENHANCED i zablokowali mi je bez zadnego powodu ... Blokada trwa juz ponad 2 miesiace ... zero odpowiedzi ze strony supportu eventualnie jakies zbywcze autoansery... moze ktos cos doradzic ... ma sens kontaktowac sie z ambasada w usa itp... na slacka wejsc nie ma szans... na twittera odpowiadaja wybiurczo no masakra jakas...

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: ziemny » środa, 10 stycznia 2018, 14:09

z ambasadą heh dobre sobie
Uzbrój się w cierpliwość pisz na suporcie codziennie ale nie otwieraj nowych ticketów tylko w jednym .

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: XK4MiLX » środa, 10 stycznia 2018, 14:35

A ty myslisz ze od 60 dni co ja robie? xD

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: EMka_97 » środa, 10 stycznia 2018, 17:16

Cześć wszystkim kryptomaniakom
jestem zielony jeśli chodzi o kryptowaluty i dopiero raczkuje, mam konto na trexie i musiałem zrobić veryfikacje ( dowód + selfi) i piszę mi "Your verification information is currently being processed
Please wait while your information is being verified. Sorry for the inconvenience." to znaczy że konto jest zablokowane czy mam ciepliwie czekać aż zatwierdzą moje dane ?
z góry dziękuje za pomoc i wyrozumiałość :)

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: ziemny » środa, 10 stycznia 2018, 18:56

Czekac cierpliwie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3114
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: CzarnaOwca » środa, 10 stycznia 2018, 20:23

mudol pisze: Dokładnie też mam taki problem, dla osób nie zweryfikowanych nie ma slacka dostępnego.
A więc mi po miesiącu oczekiwania zweryfikowali i mogę grać, więc czekać cierpliwie lub grać gdzie indziej do wyjaśnienia sprawy;)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: EMka_97 » piątek, 12 stycznia 2018, 23:39

dzisiaj zauważyłem że zweryfikowali mi konto. Czekałem 5 dni więc jak mówicie trzeba czekać cierpliwie :)

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Frezu » sobota, 24 lutego 2018, 10:13

Da sie panowie teraz zarejestrowac? Bo cos jest problem jakis teraz chyba?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: lobowilk » sobota, 24 lutego 2018, 10:27

Podobno można. Chodz osobiście chyba bardziej mi się binance podoba. Bez weryfikacji wypłaty do 2btc

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości