BITTREX - niepokojąca sytuacja

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: świeżak » piątek, 20 października 2017, 14:08

Ostatnio jest całkiem głośno na temat problemów z bittrexem - wiele kont jest zawieszonych.

Problem dotknął również mnie. W wydanym oświadczeniu bittrex twierdzi, że dotyczy to 0,1% - wg mnie to bzdura, zadzwoniłem do dwóch kolegów, mają to samo. Ciężko jest uzyskać jakiekolwiek informacje. Czy ktoś ma podobne problemy?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: fitfull » piątek, 20 października 2017, 14:12

W jakim sensie zawieszone? nie da się zalogować? nie można robić wypłat/wpłat?

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: świeżak » piątek, 20 października 2017, 14:15

Po zalogowaniu dostajesz na twarz komunikat, ze musisz się zweryfikować. Po weryfikacji nic się nie dzieje, występuję jakiś error. Nie można wypłacać środków. Bittrex generalnie milczy.

Problem dotyczy ludzi z USA, Kanady, Polski, krajów azjatyckich itp. itd.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: fitfull » piątek, 20 października 2017, 14:24

Mam konto na giełdzie bittrex. Po twojej informacji w innym wątku sprawdziłem logowanie i działa bez problemu. Wypłaciłem też na wszelki wypadek krypto i dotarły na portfel. Komunikatu o weryfikacji nie dostaje.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: czapiks » piątek, 20 października 2017, 14:47

Wg mnie sytuacja główne dotyczy osób które nie dawno założyły konto, u mnie nie ma żadnych problemów czekam tylko do forka kupuje DOGE i wszystko wypłacam.

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: świeżak » piątek, 20 października 2017, 14:54

Niekoniecznie, konto założyłem już jakiś czas temu. Jesteście w trochę lepszym położeniu bo u was śmiga. Nie wiem co o tym myśleć, podejrzane jest to, że bittrex lekceważy tickety, podobno banują na slacku za zapytania, jakaś zmowa milczenia jest.

Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@caex72

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: caex » piątek, 20 października 2017, 14:55

świeżak pisze: Po zalogowaniu dostajesz na twarz komunikat, ze musisz się zweryfikować. Po weryfikacji nic się nie dzieje, występuję jakiś error. Nie można wypłacać środków. Bittrex generalnie milczy.

Problem dotyczy ludzi z USA, Kanady, Polski, krajów azjatyckich itp. itd.
Jakiś organ nadzorujący (Bittrex legalnie działająca giełda) wymaga weryfikacji wszystkich użytkowników żeby nie było przekrętów itp rzeczy.Pamiętam sam robiłem weryfikację żeby nie mieć problemów i znieść organiczenia wpłat/wypłat.

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: świeżak » piątek, 20 października 2017, 15:08

Wiesz co, nie wydaje mi się, żeby to było przyczyną. Nawet po przejściu weryfikacji konta są dalej zablokowane. Bittrex nie udziela żadnych informacji - marketingowy strzał w kolano. Ludzie są mocno zesrani. Ponadto niektórzy ludzie doszukują się korelacji dump altów na bittrexie - zawieszenie kont. Sprawa śmierdzi. Gdyby chodziło tylko o weryfikację, udostępnione byłoby powiadomienie - prosimy o weryfikację (tak mi się przynajmniej wydaję). Nie piszą nic na twitterze, banują konta na slacku.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: ok89 » piątek, 20 października 2017, 16:44

QTUM na bittrexsie został dziś zawieszony tuż po informacji że wejdzie na bithumb, nastąpiła znaczna pompa ale zblokowano tranzakcje, zarobiło paru userów ... Śmierdzi mi ta giełda, wcześniej wywalili bitshares bez żadnego realnego uzasadnienia, więc myślę, że dla bezpieczeństwa warto nic tam nie trzymać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Wymazywanie » piątek, 20 października 2017, 17:01

Mam konto na Bittrexie od lat (tzn. od kiedy powstał, chyba w 2014 jakoś), a zweryfikowane pod koniec 2016. Zero problemów z wypłatami i weryfikacją.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 18 lipca 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: ziomek » piątek, 20 października 2017, 17:42

@świeżak, 0,1% dotyczy kont zawieszonych czyli takich na które nie można się zalogować - to konta które brały udział okradaniu giełdy, jakaś luka w bezpieczeństwie.
Ja tak jak i Ty miałem blokadę wypłat na poziomie bodajże 0,05BTC po weryfikacji występował error ale już następnego dnia czyli wczoraj jest wszystko ok weryfikacja przeszła pomyślnie i mam limit wypłat 100BTC. Dodam że konto utworzone miałem już dawno ze dwa lata temu.

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: świeżak » piątek, 20 października 2017, 20:27

@ziomek
Skąd wziąłeś info o kontach okradających? Mógłbyś podać źródło?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Canis Lupus » piątek, 20 października 2017, 20:30

@Wymazywanie, przyznaj się znowu dostałeś za dużo tym razem na bittrexie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Wymazywanie » sobota, 21 października 2017, 01:52

@Canis Lupus, Niestety nie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: świeżak » sobota, 21 października 2017, 18:32

Błąd jak wisiał, tak wisi, już drugi dzień. Czekam do poniedziałku - wtorku i zacznę wierzyć, że bittrex mnie okradł.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: liseklsk » niedziela, 22 października 2017, 09:25

świeżak pisze:Błąd jak wisiał, tak wisi, już drugi dzień. Czekam do poniedziałku - wtorku i zacznę wierzyć, że bittrex mnie okradł.
Mam konto już dłuższy czas. Żadnych problemów z logowanie oraz wypłatami a trochę tego dziennie robię. Lecz też czytałem o tym na innym forum i nie wiem co myśleć

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. MI 5s przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: diamanti » niedziela, 22 października 2017, 09:40

Mam konto od 4 miesięcy odrazu na wstępie zweryfikowałem się i nie mam takiego problemu z logowaniem.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: lobowilk » wtorek, 31 października 2017, 17:10

Ja mam to samo. Zalozylem konto 2 tygodnie temu i error. Nie mozna zweryfikować. Na zapytania mailowe nikt nie odpowiada juz drugi tydzien. Jakas masakra.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: XLukaz » środa, 1 listopada 2017, 07:12

Mam to samo. Nie wiem jak weryfikowałeś konto (wysyłałeś skan dowodu?). Ja podałem swoje dane (basic ) i niestety nie mogą mnie zweryfikować po public information. Czyli trzeba zrobić sobie selfie i wysłać skan dowodu. Macie jakiś program do naniesienia znaku wodnego na fotke (nigdy nie robiłem ale może pora zacząć). No i nie wiem czy selfie ma być z dowodem os. w ręku.

What are the different levels of verification?

We support two types of accounts.

Basic accounts can withdrawal up to 3 BTC worth of digital currency equivalent per day if they have two-factor enabled.
Enhanced accounts can withdrawal up to 100 BTC per day if they have two-factor enabled.
How do you verify accounts?

Basic accounts require users to submit their name, address, and birth date to us. We verify it through public records. If we can verify you through public records, we will accept your application for a basic account. If that fails as well you will need to proceed to an enhanced verification.
Enhanced accounts require users to submit scans of their identification and selfies. Our service provider, Jumio, uses a number of heuristics to verify that the id are legitimate and the faces match
What countries and documents are supported for Enhanced Verification?

Refer to Jumio's documentation here https://www.jumio.com/netverify/supported-countries/ to find the types of identification documents that are supported in each country.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 lutego 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITTREX - niepokojąca sytuacja

Postautor: Tomciox » czwartek, 2 listopada 2017, 11:45

XLukaz pisze:Mam to samo.

I ja mam to samo. Weryfikowałeś się na najwyższy poziom?

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości