Sędzia nakazuje w USA Bitfinexowi ujawnić funkcjonowanie dodruku i pokrycia Tetheru!

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 7 października 2018, 14:41

Wymazywanie pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Przecież BCH w 100% realizuje wizję Satoshiego Nakamoto.
100% NIEPRAWDA. Wg Whitepaper... ...BCH powinno nie istnieć po nieudanej próbie ataku. Wystarczy przeczytać kilka akapitów, by było to jasne. BCH jest w paradygmacie whitepaperowym nieudanym atakiem na sieć BTC. Górnicy powinni go na wstępie porzucić bo był krótszym łańcuchem.
Chyba musiałbym się napić (na trzeźwo nie da się) i poświęcić 48 godzin czasu, żeby o tym z Tobą dyskutować.

Wybacz, ale zrezygnuję, bo muszę dzisiaj prowadzić.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 października 2018, 15:58

@ShadowOfHarbringer, Oh, ojejku, ojej, coś napiszę śmiesznego, z perspektywy Wow JA, ale nie na temat i absolutnie nie argumenty, no bo przecież nie znajdę w Whitepapier słów potwierdzających, że BCH to BTC. ;) Za to z łatwością można znaleźć (w czasie 30 sekund), że to nieudany atak i Satoshi dawał takim atakom na dłuższy łańcuch BTC adekwatną moc czyli 0 i śmierć.

Jakby BCH się miało stosować do Whitepaper, to by było opuszczone natychmiast. Tam bloki wchodziły raz na kilka godzin na początku a moc miało mniejszą niż BTC. Dopiero kombinacje z trudnością i wspieranie mocą przez Bitmain utrzymały go przy życiu. :mrgreen: Wg WP i SN Bitcoin jest jeden, walka forków jest możliwa, ale wygrywa 1. BCH przegrał i zamiast zgodnie z Whitepaper umrzeć, był wspierany. Ciężko o większe pogwałcenie pierwotnej idei niż BCH.

BCH to dosłownie podtrzymywanie łańcucha nieudanego ataku. Deal with it. Miłej podróży. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 7 października 2018, 16:22

Wymazywanie pisze:@ShadowOfHarbringer, Oh, ojejku, ojej, coś napiszę śmiesznego, z perspektywy Wow JA, ale nie na temat i absolutnie nie argumenty, no bo przecież nie znajdę w Whitepapier słów potwierdzających
Człowieku, niektórzy mają jeszcze życie poza forum.

Myślisz, że dlaczego ciągle stąd uciekam ?

Liczba nieuświadomionych osób która tutaj jest jest tak ogromna, że nie mam czasu w życiu by tutaj siedzieć i Was poprawiać że wszystko źle robicie i rozumiecie.

To tak jakbym przyszedł na forum wędkarskie i zaczął marudzić że "całe to wędkarstwo jest do dupy".

To forum jest przesiąknięte do cna myśleniem spekulacyjnym i propagandą Core, łykacie ich fake newsy jak pelikany. Celem mojego życia nie jest tutaj siedzieć i się z Wami wykłócać. Sami wrócicie na prawidłową drogę, gdy już ten cały szajs pierdolnie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: Awesomist » niedziela, 7 października 2018, 18:48

@ShadowOfHarbringer,

Bitfinex według ich cold'ów ma dużo środków - stąd według mnie nie ma co siać paniki.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: kozaki_wiesi » niedziela, 7 października 2018, 20:03

Ledwo odpowiedzieli a tu trupy z szafy zaczęły wypadać:

One of the most controversial crypto exchange has apparently secured a bank account with HSBC through an entity called “Global Trading Solutions”

https://www.trustnodes.com/2018/10/07/b ... ever-pitch

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 października 2018, 00:44

@ShadowOfHarbringer, Kontrargumenty z cytatami z Whitepaper poproszę jakbyś chciał rozmawiać, a nie narcystyczne jazdy, które znamy na pamięć, jaki to nie jesteś wyjątkowy i znasz przyszłość, a jacy to forumowicze są głupi itd. Ostatnio wpadłeś na "nowy" pomysł, czyli:
-rynek jebnie totalnie w dół (druga przepowiednia, pierwsza taka była w 2015),
-forumowicze dostaną nerwicy a niektórzy popełnią samobójstwo (THANK YOU!),
-tylko BCH może ocalić.

To wygląda jak Twój koncert życzeń, a nie kompleksowa analiza rynku.

Wiesz, ja zakładam jak najbardziej, że mogę się mylić. Dlatego pytam o konkrety. Jednak jak czytałem Whitepaper nie raz i nie dwa, to rzuca mi się mocno w oczy fakt, że sposób powstania BCH oraz jego późniejszy los, stoi w ewidentnej sprzeczności z koncepcjami jak wygląda walka forków i co robi wtedy moc wg Nakamoto.

Nie interesują mnie powtarzane pierdyliardowy raz, że Core to cenzura i zło albo, że ma blok 1mb a BCH 8mb, bo to są rzeczy nie na temat (i owszem, krytyka Core jest jak najbardziej słuszna). Powoływanie się na Whitepaper jest cechą zwolenników BCH, ale nie widzę w tym, co tam napisano uzasadnienia dla jego istnienia po nieudanym ataku na BTC jaki dokonał. Nie widzę też cytowania Nakamoto przez jakiegokolwiek forumowego sympatyka wielkości BCH. Jest za częste powoływanie się ale bez przykładów, kontekstu, nic. Satoshiemu nawet czekające transakcje na blok nie przeszkadzały (patrz cytat w stopce, z forum bitcointalk).

Czy ktoś jest w stanie cytując mi z Whitepaper udowodnić, że BCH to Bitcoin, bo wygrał walkę forków (jedyny sposób by być Bitcoinem)? Cisza...?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: Badoomdangboi » poniedziałek, 8 października 2018, 09:36

ShadowOfHarbringer pisze:Człowieku, niektórzy mają jeszcze życie poza forum.
Rozmowa ziomków, którzy razem nastukali 15 000 postów :mrgreen:

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: dalarin » poniedziałek, 8 października 2018, 19:35

Prosiłbym o powstrzymanie się od dyskusji poza tematem wątku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: wrip » poniedziałek, 8 października 2018, 19:45

Oba bitcoiny są chujowe. Z czym tu się spierać.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 9 października 2018, 08:23

Wymazywanie pisze:Hop hop
Badoomdangboi pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Człowieku, niektórzy mają jeszcze życie poza forum.
Rozmowa ziomków, którzy razem nastukali 15 000 postów :mrgreen:
No, a teraz zobacz ile z tych postów nastukałem w ciągu ostatnich 9 miesięcy i jakiej długości są te posty.

Kiedyś jak napisałem 10 postów na kartkę A4 pisania każdy dziennie to było mało. Te czasy już minęły.

Kiedyś gdy byłem młody i niedoświadczony, myślałem że naprawię świat poprzez przekonywanie ludzi do swoich racji. Byłem idiotą. Ludzie tacy nie są, świat tak nie działa.

Nie naprawię świata, gówno zrobię. Mam co najwyżej wpływ na jakieś lokalne grono moich najbliższych znajomych, rodzinę i to wszystko.

Świat zmienia się nie przez odmianę indywidualnych osób, ale przez wymianę pokoleń - gdy stare debilne zabetonowane dziadki ustępują miejsca młodym o nowych poglądach na rzeczywistość.

Smutne, ale nie ma się co tym przejmować. Frajerzy stracą pieniądze, nie mój problem. Kto miał zostać ostrzeżony, został przeze mnie ostrzeżony. Nic więcej nie mogłem zrobić.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 października 2018, 08:26

Ok, ale ILE JESZCZE RAZY to napiszesz?

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: ikswodnal » wtorek, 9 października 2018, 08:50

ShadowOfHarbringer pisze: Świat zmienia się nie przez odmianę indywidualnych osób, ale przez wymianę pokoleń - gdy stare debilne zabetonowane dziadki ustępują miejsca młodym o nowych poglądach na rzeczywistość.
To zbyt proste. Oczywiste, że dzieci stają się mądrzejsze od rodziców. Tylko następuje to dopiero wtedy gdy dzieci osiągną wiek rodziców. Wyjątki co najwyżej potwierdzają tą regułę.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 9 października 2018, 11:25

ShadowOfHarbringer pisze:debilne zabetonowane dziadki ustępują miejsca młodym o nowych poglądach na rzeczywistość.
Naiwny jesteś jak dziecko. Spójrz chociażby na polityków młodego pokolenia - taki sam beton jak poprzednicy, nawet gorzej bo poprzednicy kierowali się często jakąś tam ideologią jakakolwiek by ona nie była. A młodzież to cyniczne skurwy**ny, które własną matkę by sprzedały za dostęp do koryta.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 12 października 2018, 09:24

kozaki_wiesi pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:debilne zabetonowane dziadki ustępują miejsca młodym o nowych poglądach na rzeczywistość.
Naiwny jesteś jak dziecko. Spójrz chociażby na polityków młodego pokolenia - taki sam beton jak poprzednicy,
Ale patrzysz za bardzo na polskie poletko, ja mówię ogólnie o świecie.

Z czasem przy wymianie pokoleń pojawia się iskra a jednocześnie młode pokolenie zapomina jak robili to poprzednicy. Wtedy mogą nastąpić zmiany. I tak właśnie następował rozwój przez ostatnie 10000 lat.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 12 października 2018, 09:26

Kolejne bardzo niepokojące wieści: Tether (token dolaropodobny giełdy Bitfinex) traci właśnie swoje zaczepienie do dolara.

https://cryptowat.ch/markets/kraken/usdt/usd/2h
https://coinmarketcap.com/currencies/tether/
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 813
Rejestracja: 29 maja 2016
Reputacja: 821
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: Bagder » piątek, 12 października 2018, 09:55

Z grubsza wynika, że finex może się obronić - ogłaszając upadłość wzorem MT Goxa...
Sic semper evello mortem tyrannis

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex: Dzieje się coś bardzo niepokojącego, wyfocanie się z USA

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 12 października 2018, 10:12

Giełda Bitfinex zawiesza wpłaty następujących walut fiat: Euro, Dolar Amerykański, Yen, Funt Brytyjski. Wpłaty mają wrócić w ciągu tygodnia.
https://toshitimes.com/the-crypto-excha ... -deposits/
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex i waluty Tether: Używasz na własną odpowiedzialność

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 15 października 2018, 09:16

Cena waluty Tether (USDT) po raz kolejny rozmija się pod względem wartości z dolarem amerykańskim (USDT). Jej wartość w dolarach wynosi w tej chwili 0,94 USD i spada.

Obrazek

Co ciekawe (i być może powiązane) jednocześnie nastąpił gwałtowny skok w górę wartości najpopularniejszych kryptowalut.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex i waluty Tether: Używasz na własną odpowiedzialność

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 15 października 2018, 11:13

ShadowOfHarbringer pisze: Co ciekawe (i być może powiązane) jednocześnie nastąpił gwałtowny skok w górę wartości najpopularniejszych kryptowalut.
Jak to tłumaczyć? Bo mnie przychodzi do głowy jedynie to, że ludzie pozbywają się USDT kupując krypto a więc pompują cenę. Jednak ta spadnie gdy te krypto wymienią na USD. Czyli, de facto, popyt na bitcoina spowodowany jest jedynie chęcią ucieczki a nie zdrowym zainteresowaniem...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ostrzeżenie co do giełdy Bitfinex i waluty Tether: Używasz na własną odpowiedzialność

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 15 października 2018, 11:21

kozaki_wiesi pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Co ciekawe (i być może powiązane) jednocześnie nastąpił gwałtowny skok w górę wartości najpopularniejszych kryptowalut.
Jak to tłumaczyć? Bo mnie przychodzi do głowy jedynie to, że ludzie pozbywają się USDT kupując krypto a więc pompują cenę. Jednak ta spadnie gdy te krypto wymienią na USD. Czyli, de facto, popyt na bitcoina spowodowany jest jedynie chęcią ucieczki a nie zdrowym zainteresowaniem...
Jest to całkiem możliwe, ale pewności mieć nie będziemy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości