Włamania na konta!!! HOT!

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: Bitmar » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:05

@storzo. Tym bardziej storzo wszystko wskazuje na trojana, nie ma innego sposobu. Jeszcze chyba nikomu nie udało się włamać na gmaila znając tylko sam adres. Gdyby ktoś się włamał na bitcurex to znałby tylko sam mail co jest przecież bezużyteczne.

Nie używaj tego kompa !!! Przejdź na inny i pozmieniaj hasła !!!

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 17 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: asco » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:05

Pisalem juz jakis czas temu : haslo sms wysylane na telefon potrzebne do wyplaty rozwiaze problem jakichkolwiek kradziezy raz na zawsze... ale kilka stowek na miesiac za ta usluge to pewnie zbyt duzo.
Obrazek

Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: storzo » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:05

nie hasla sa zawsze inne i generowane przezemnie okreslonym sposobem :)

a co do keylogerow przesledze to cacko co mam i dam odpowiedz pozniej narazie wszystko zabezpieczone:) co do kompa jest to komp prywatny i nikt nie ma do niego dostepu
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: storzo » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:08

oj teraz pewnie jest to wina trojana domyslam sie:D oto nastepne co ruszylo:D

DeepBit password recovery
Od: DeepBit Mining Pool <pool@deepbit.net> (więcej) dnia: 3 grudnia 2013 16:48
You wanted to recover your password
If you are sure that you want to do this, please click on this link or copy
it to your browser's address bar:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


na szczeescie nic tam nie bylo
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: SkyValley » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:09

Wybacz za sugestie, ale może masz jakiegoś wyjątkowo "życzliwego" kolegę?
Kogoś, kogo znasz i mógłby Ci poszperać w komputerze/podejrzeć?

Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: storzo » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:09

asco pisze:Pisalem juz jakis czas temu : haslo sms wysylane na telefon potrzebne do wyplaty rozwiaze problem jakichkolwiek kradziezy raz na zawsze... ale kilka stowek na miesiac za ta usluge to pewnie zbyt duzo.

po co blizzard wprowadzil aplikacje na telefon o autoryzacji co generuje co chwile klucze ona by rozwiazale wszelkie problemy bezpieczenstwa..
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: storzo » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:10

SkyValley pisze:Wybacz za sugestie, ale może masz jakiegoś wyjątkowo "życzliwego" kolegę?
Kogoś, kogo znasz i mógłby Ci poszperać w komputerze/podejrzeć?

trudno dostac sie do mojego kompa jest chroniony pewna opcja:D nikt nie ma dostepu do mego kompa mieszkam prawie ze sam:D a reszta czyli ex dziewczyna razej jest tepa na takie cos:D
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: bl4ck » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:10

Na bitcurex jest możliwe zablokowanie danych do wypłaty btc i pln, to nie głupie rozwiązanie.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: Bitmar » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:13

@storzo. No widzisz, nikt nie jest jasnowidzem i skąd ktoś by miał wiedzieć gdzie miałeś konta na jakich kopalniach i jakie tam miałeś loginy i hasła. To na 100% trojan. Nikt przecież nie używał by brutal force w tylu miejscach na raz (i tak szybko by je złamał) !! ktoś ma zdalny dostęp to Twojego kompa i nie ma innego rozwiązania tej zagadki.
Czy przypadkiem w ostatnim czasie nie instalowałeś podejrzanych aplikacji w tym stylu ? https://forum.bitcoin.pl/autopilot-24-7 ... =antywirus

Prześledź wszystkie programy jakie ostatnio instalowałeś i strony na jakich byłeś, wszystkie maile. To są bardzo ważne informacje dla pozostałych. Jakieś świństwo grasuje i trzeba do tego dojść.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: SkyValley » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:14

A może...
...byłeś na giełdzie bidextreme i miałeś taki sam login i hasło jak na curexie ??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: hanti » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:16

wlasnie, bardzo wazne ze jak odnajdziesz przyczyne zainfekowania to koniecznie tutaj napisz
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: storzo » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:19

jeszcze zakladam opcje dostepu do tego konta poprzez inny komputer... i moze wlasnie ON byl zarazony bo pamietam dobrze ze nie raz w wakacje udawalo mi sie wchodzic na gielde poprzez czyjes komputery ale nie w liczbie nastu a kilka 2-3...
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: Bitmar » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:21

Storzo ale czy to wyjaśnia włamy na konta kopalni ? Wszędzie używałeś tego samego maila ?

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: janekkos » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:21

A mi sie wydaje ze kolega miał taki sam login i hasełko na poczcie i na giełdzie.Jesli tak było no to cóz żegnajcie Bitki!!!

Swoją drogą słyszałem dzis o włamaniach na bitcurexa z innego żródła ale to jeszcze nic........ Jedna z osób która była pokrzywdzona zgłosiła na policje swoją stratę juz miesiąc temu.......a kilka dni temu dostała powiastkę od US z pieknym tekstem o karach za niezapłacone i zaległe podatki nalezne i takie tam o odpowiedzalnosci karno skarbowej.... Podsumowujac podobno wyszło 4x tyle co wyciągn.... ale może to tylko bajka
Takze gruba sprawa ...

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: Bitmar » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:25

@janekkos, coś mi się wydaje, że uprawiasz jakiś trolling. Masz w tym cel by ludzie nie zgłaszali na policję włamania ? Co do skarbówki to co najwyżej 75% od tego co wyjął i to co najwyżej za poprzedni rok bo za ten rozliczać się będziemy dopiero w przyszłym. Mam Cię na oku.

Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: storzo » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:26

juz pisze na temat hasel hasla do kont czy to gield czy innych sa generowane osobno wedlug mojej tablicy na kartce papieru nie ma mozliwosci podejzenia skopiowania tego samego klucza na inne konta wiec to odrzucam... jedynie zostaje kwestia wlasnie trojana.. jeszcze mam pare innych kont ale na nich nie odnotowalem wlamu tylko w tym jednym okreslonym przypadku.. na curexie mam w sumie 3 konta jedno zalozone na mela tlen x2 i jedno gmail na ktorym operowalem... szybciej z tlena by wyciagneli dostep do poczty niz z gmaila...

jak mowie na szczescie nie ucierpialem.. a co do ilosci atakow musimy wziasc pod uwage ze korzystajacy ludzie z gieldy nie sa zwiazani z tym forum... albo nie zauwaza ataku i wykradniecia czastkowych sum typu 0,1btc ... logika wlamywacza rob nie postrzezenie...
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

fun
Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: fun » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:27

@storzo: Przestań wylewać żale na bitcurex, bo przecież w ich bazie nie ma hasła do Twojego gmaila, namiarów na kopalnię, itd, itp.
Winny jest albo Twój komputer/komórka albo sieć z której korzystasz.

Znajdź winnego, napisz tutaj co było i tyle.

Bezpieczne korzystanie z dobrodziejstw technologii wymaga samodyscypliny i dobrze pojętego BHP.

Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: storzo » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:30

fun pisze:@storzo: Przestań wylewać żale na bitcurex, bo przecież w ich bazie nie ma hasła do Twojego gmaila, namiarów na kopalnię, itd, itp.
Winny jest albo Twój komputer/komórka albo sieć z której korzystasz.

Znajdź winnego, napisz tutaj co było i tyle.

Bezpieczne korzystanie z dobrodziejstw technologii wymaga samodyscypliny i dobrze pojętego BHP.
Panie wszystko wiedzacy sedzio najwyzszy umie Pan CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM? napisalem ze wpier musieli poznac adres meilowy do konta na curexie zeby moc dowiedziec sie o czlowieku nic wiecej... wina curexa jest ze maja slabo zabezpieczona widocznie baze danych kont nie hasel ... bo jakby wykradli hasla nie musieli by jego resetowac logiczne...

a tobie panie znawco zycze zrozumienia i troche pokory niektorzy maja wiecej doswiadczenia niz myslisz... i lat tez przy okazji ...
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 540
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: papaxpapa » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:31

Bitmar pisze:@janekkos, coś mi się wydaje, że uprawiasz jakiś trolling. Masz w tym cel by ludzie nie zgłaszali na policję włamania ? Co do skarbówki to co najwyżej 75% od tego co wyjął i to co najwyżej za poprzedni rok bo za ten rozliczać się będziemy dopiero w przyszłym. Mam Cię na oku.
75% zostało uznane za niekonstytucyjne.... to tak na marginesie :P
A mi sie wydaje ze ten temat cały jest jakis dziwny.............
1.) Jesli wyciekła baza danych Curexa to po co komu hasełka dostępu do kont uzytkowników skoro ma hasła administratorskie ?
2.)Giełda jest chyba na tyle profesjonalna że baza danych nie zapisuje danych w tekscie jawnym? Ale tu moge sie mylic , :P bo mieszkamy gdzie mieszkamy a takie interesy prowadza ludzie jacy prowadz. :P
3.Trojan........
hmmmm ... moim skromnym zdaniem tez odpada . Szukamy na siłe przecieku którego nie ma....Ze sa jakies trojany których jeszcze nie znamy? Mało prawdopodobne.
Obstawiam na błąd najwazniejszego czynnika w tym wszystkim -----CZŁOWIEKA !!
Pozdrawiam
Papus
Giełda ::: https://www.cryptsy.com/users/register?refid=8747
Giełda ::: https://vircurex.com/welcome/index?refe ... =659-35853

Kupię stare monety ---oferty na priv
1NjN2dcvunAACrzcBpUGxoEw8Gpb7VAneP

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: WLAMANIA NA BIT CUREX!!! HOT!

Postautor: Bitmar » wtorek, 3 grudnia 2013, 18:33

@storzo, ale nawet gdyby włamywacze poznali Twój mail to i tak nic im to nie daje. Maile są przecież jawne i publiczne. A podejrzenia bitcurexa, że z ich bazy musieli poznać Twój mail są bezpodstawne bo nawet jeśli nic by im to nie dało. Jedyna opcja to trojan, co do podsłuchu sieci to https przed tym chroni. Bitcurexa nie ma co winić.

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości