ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 4 listopada 2022
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: art2324 » piątek, 4 listopada 2022, 10:54

Chciałbym przyłączyć się do tematu. Mam to samo - zonda nęka mnie uporczywą weryfikacją, zablokowała środki, nie wystarczyło pokazanie dokumentów, że środki pochodzą z kredytów, chcą wyciąg z prywatnego konta za 5 lat funkcjonowania na giełdzie.
Czy ktoś próbował np wypowiedzieć umowę i odzyskał środki? Jest może znany wam jakiś radca prawny który może w tej sprawie pomóc?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: ressal@op.pl » poniedziałek, 7 listopada 2022, 17:57

witam u mnie tak samo zonda pisze
Dzień dobry, Uprzejmie informujemy, że ze względu na to, iż operator platformy Zonda jest podmiotem licencjonowanym na regulowanym rynku Estonii, zobowiązani jesteśmy realizować wymogi nałożone na nas zarówno V Dyrektywą Europejską AML, jak i również krajowymi (estońskimi) przepisami o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Ze względu na powyższe mamy obowiązek stosowania środków bezpieczeństwa finansowego między innymi w postaci: - identyfikacji i weryfikacji klienta (§ 21 ustawy), - monitorowania relacji biznesowych klienta, które musi obejmować między innymi identyfikację źródła i pochodzenia wartości majątkowych klienta (§ 23 ust.2 pkt 3 ustawy) - gromadzenia dodatkowych informacji i dokumentów w celu ustalenia źródła i pochodzenia funduszy wykorzystanych w transakcji zawartej w stosunkach handlowych w celu wykluczenia pozorności transakcji (§ 38 ust.2 pkt 4 ustawy).
Pozdrawiam
Przemysław Stolarczyk
Zonda Team

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 7 listopada 2022, 18:25

zadeklarować zamknięcie konta, zażądać wydania środków, poinformować ich, że twój prawnik wystosuje do nich odpowiednie pismo.
Po oddaniu pieniędzy (krypto i fiat) przekazać wszystkim wokół, że zonda to najgorsza giełdzie na świecie, naciąga swoich klientów, blokuje środki.
i nigdy już do nich nie wrócić

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: kinzerz » poniedziałek, 28 listopada 2022, 14:30

Cześć, u mnie to samo. Wysyłam dokumenty od wielu dni i tylko dostaje info, że mało i chcą więcej. Nie dostaną ode mnie pełnych wyciągów z konta i niech się pir*** bo nie są jedyną giełdą z fiatem, a ja nigdy się nie spotkałem z takim zachowaniem w żadnej instytucji czy to giełdzie krypto. Łaski nie robią. Coraz częściej słyszę same tego typu sprawy. Na co komu giełda, która z dnia na dzień może rzucać kłody pod nogi, a człowiek by chciał realizować zyski to się nie da. Ciesze się, że to wyszło wszystko teraz jak na rynku zima, a nie przy przegrzanym rynku

Wypowiedziałem umowę i czekam na rozwój wypadków.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 14 listopada 2022
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: warsaw_fan » poniedziałek, 28 listopada 2022, 15:48

Mnie zastanawia jakie jest źródło wszelkich rejestracji na tej pseudogiełdzie. Skąd ci ludzie się dowiedzieli o tej giełdzie.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 28 listopada 2022, 22:03

miedzy innymi Żukiewicz nagania. Ale wcześniej była dużą akcja promowania Bitbaya. Suszek był medialny bardzo. No i na początku wydawało się, że to wreszcie coś porządnego po aferach z poprzednimi polskimi giełdami

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: Endrius » środa, 15 lutego 2023, 18:39

Zamknąć konto i napisać im, że odmawiam dalszej weryfikacji i prosze o zamknięcie konta. Srodki zwrócą. I tak z każdą giełdą aż się rozumu nauczą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: CzarnaOwca » środa, 15 lutego 2023, 19:14

A Suszek to jeszcze nad powierzchnią czy pod? Czy czmychnął gdzieś na Seszele?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

007
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: 007 » sobota, 18 listopada 2023, 19:23

zdzicho2000 pisze: niedziela, 9 stycznia 2022, 21:22 ale walisz bzdety @zdch
bitbay, zonda od dawna przegina, blokuje konta, żąda nr buta. To nie pierwszy i zapewne nie ostatni ich wybryk

jak najdalej od zondy!
Cześc ,jestem nowym naiwniakien .Wypłaciłen btc na próbe za 20 dolców ok poszło bez problemy.Następny przelaw za 2500 dolarów blokada konta . Czekam do poniedziałku i zobaczymy

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZONDA Blokuje konta i nie wyplaca srodkow!!

Postautor: DonaColl » wtorek, 12 marca 2024, 12:59

Moje konto bez podania przyczyny zostało zablokowane. Brak jakiejkolwiek podstawy, brak jakichkolwiek wskazań co do dokumentów jakie muszę dostarczyć. Nawet na ich portalu, przy logowaniu ukrywają, ze zablokowali konto i w networku można to jedynie podejrzeć. Screen z logowania w zondacrypto.com - cicha blokada konta

Czy jest więcej osób poszkodowanych, które chciałoby przyłączyć się do zgłoszenia sprawy? PM

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości