PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Wmakar » środa, 6 czerwca 2018, 13:16

Moje zlecenia są cały czas w oczekiwaniu od 29 i 31.05. Nie wiem jak długo mam czekać, zero odpowiedzi na moje pytania ze strony ABUCOINS

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 6 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: nikoss » czwartek, 7 czerwca 2018, 14:31

Dzisiaj wypłacałem małą ilość ETH i znowu ładnie przeszło. Może spróbuj anulować te wypłaty, które zleciłeś i dokonaj wypłat ponownie. Ja nadal mam nierozwiązywalny problem z EOS ale tutaj dochodzi cholerny mainnet i zawieszenie depozytów.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Wmakar » czwartek, 7 czerwca 2018, 15:47

Dziś po anulowaniu transakcji i ponownym zleceniu wypłat, wszystkie wypłaty przeszły szybko i bez problemów.
Dzięki ABUCOINS!

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: UWAGANIESPIE » czwartek, 7 czerwca 2018, 15:47

cez2020 pisze: No cóż nie ważne jak się zaczyna, ale jak się kończy.
Abucoins kończy w najgorszym stylu. Od kilku tygodni próbuję wypłacić XMR i XLM. Support od czasu do czasu cos odpowie albo nie. Wypłaty XLM albo są anulowane albo oczekują nie wiadomo jak długo. Wypłaty w XMR tak samo jak jeden z przedmówców, mam cały czas komunikat "Invalid withdraw tag". Wypróbowałem wszystkie opcje: wszystkie przeglądarki, Windows. LINUX, weryfikacja 2FA i bez niej - nic, ciągle ten sam komunikat. Dodzwonić oczywiście się nie można.
System przyjął zlecenie wypłaty jak wpisałem adres zintegrowany ( :shock: - potem mi anulowali transakcję).
Myślę że niema co się łudzić. Czy ktoś już rozważał wysłanie zawiadomienia do prokuratury?
Zachowali sie całkiem w porzadku, maja problem z wypłacaniem ale wypłacają, jak by sie zachowali lipnie to byś nie wiedział ze się zamykaja tylko byś zobaczył 404. Coiny wypłacaja powoli, dostałem pare coinów róznych po 1 czerwca.
ja również dziekuje abucoins bo całekiem wporządku się zachowali.
Monero musze wypłacać jeszcze raz bo anulowali ale to nie jest jakis wielki problem, Były z nim problemy własnie na poczatku czerwca.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: Ipsec » środa, 13 czerwca 2018, 12:28

Myślę, że mają poważne problemy z wypłatą. Najpierw 2 tygodnie przelew w oczekiwaniu, później anulowanie wypłaty. Obecnie nie działa 2FA ale jedynie przy wypłatach (SIC!). Przy logowaniu jest poprawnie. Nie będę więcej do nich pisał sprawę załatwiam przez prokuraturę. Gdyby ktoś chciał to właściwa miejscowo jest dla nich Prokuratura Rejonowa Poznań Stare Miasto Solna 10, 60-101 Poznań. Pozdro

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 6 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: nikoss » piątek, 15 czerwca 2018, 19:38

Ja również próbowałem wielokrotnie się kontaktować i również składam zawiadomienie do prokuratury. Nie mogę w żaden sposób wypłacić EOS, nawet nie wiem czy zarejestrowali swój adres do mainet. Zebrałem wszystkie dowody na posiadanie środków. Dla mnie zachowanie bardzo nie ok.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: simo » sobota, 16 czerwca 2018, 00:34

Witam.
Czy ktoś przelewał z Abucoins EOS po tym jak ruszył mainnet?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 6 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: nikoss » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 15:57

A czy ktoś ma informacje czy ABUCOINS zarejestrowała swój adres na mainet?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: arek95btc » sobota, 23 czerwca 2018, 01:59

Anulowali mi 2018-06-19 i od razu zleciłem wypłatę i cały czas ma status "oczekiwanie".

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 6 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: nikoss » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 19:54

Chciałem trochę uspokoić ludzi, którzy mają wspólny ze mną problem. Mianowicie wypłata EOS. Właśnie otrzymałem odpowiedź od supportu j.n.

Szanowny Użytkowniku,
wypłaty EOS zostaną wznowione kiedy wprowadzony zostanie mainnet i transfery będą w pełni stabilne i możliwe. Wszystkie wypłaty na pewno zostaną zrealizowane.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: arek95btc » sobota, 30 czerwca 2018, 14:40

Mi od 2018-06-19 wypłata NEO ma status "oczekiwanie". Oczywiście do nich pisze, ale coś nie odpowiadają.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: nolife » środa, 11 lipca 2018, 20:52

I co z tą giełdą zamknęli ja w końcu zamykają strona giełdy nadal działa to jak to w końcu jest.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PROBLEMY WYPŁATY Z ABUCOINS

Postautor: cez2020 » środa, 31 października 2018, 22:23

Wydaje mi się, że można cały temat zakończyć i to nawet z małym plusem dla Abucoin.
Po pierwsze, odszczekuję to co napisałem w poprzednim moim poście. Nie uważam aby kłopoty z wypłatami były celowe.
Po drugie, strona giełdy dalej działa i jeśli ktoś jeszcze nie wypłacił to może dalej to zrobić (w przeciwieństwie do takiego BitBay'a gdzie po 18 listopada 2018 nic nie będzie można zrobić). I to by były te małe plusy.
Moja historia toczyła się następująco:
Stellar - po tygodniowych oczekiwaniach na odpowiedź z supportu, przychodzi mail z prośbą o podanie adresu na który przelewałem środki (tak jakby nie wiedzieli ), potem porada abym sprawdził czy poprawnie wprowadziłem adres; kolejna moja próba wypłaty, kolejne anulowanie; po przewertowaniu internetu dochodzę do wniosku (niestety bez pomocy supportu), że z giełdy mogę przelać tylko na adres już aktywny, na którym są jakieś stellary. Wprowadzam pożyczony adres, kolejna próba i kolejne oczekiwanie na zakończenie transakcji.
Monero - po tygodniowych oczekiwaniach na odpowiedź supportu, przychodzi mail z poradą abym wprowadził jakiś inny adres. I znowu po przewertowaniu internetu, odkrywam (niestety bez pomocy supportu) że mogę wprowadzić adres nie podając pola memo. Kolejna próba (wprowadzam ten sam adres co zawsze) i kolejne oczekiwanie.
Po kolejnych mailach do supportu, dostaję odpowiedź prawie profesjonalną, że środki zostały przelane a na dowód linki do weryfikacji transakcji w blockchainach (ale na koncie dalej informacja, że transakcje w toku). Analizując szczegółowo informacje o transakcjach, okazało się, że giełda przelała stellary, nie podając pola memo. Ponowny mail do supportu, ponowne oczekiwanie - w końcu . Co do monero, to okazało się, że transakcja jest całkowicie poprawna i jest zapisana w blockchainie. Ale dlaczego jej nie widziałem - tutaj moja wina, nie miałem zaktualizowanego portfela po hardforku. Po aktualizacji i synchronizacji noda - w końcu .
Pozostawiam retoryczne pytanie - czy to było profesjonalna obsługa klienta?

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości