Bitcoin po 1000 zł

Rozmowny
Posty: 88
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin po 1000 zł

Postautor: czullo » sobota, 11 czerwca 2011, 11:04

ja mam informacje ze kulczyk bedzie kupowal bitcoiny i cena wskoczy na 2000PLN ludzie kupujcie, szczegolnie ze wystawilem kilkaset BTC :)

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin po 1000 zł

Postautor: bit » sobota, 11 czerwca 2011, 11:49

czullo pisze:ja mam informacje ze kulczyk bedzie kupowal bitcoiny i cena wskoczy na 2000PLN ludzie kupujcie, szczegolnie ze wystawilem kilkaset BTC :)
heh rownia pochyla, teraz zeby jak najmniejsracic to sie puszcza dezinformacje.
zupelnie tak samo jak caly system ratingowy w stanach. klika bankierow robila kokosy na pekajacej bance, tuz przed kryzysem.

AdamPWO
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin po 1000 zł

Postautor: AdamPWO » sobota, 11 czerwca 2011, 12:30

Na giełdzie ta zabawa nazywa się naganianiem i grozi za to prokurator. Z tym że BTC nie podlega kontroli KNF więc można naganiac do woli.

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin po 1000 zł

Postautor: bit » sobota, 11 czerwca 2011, 12:45

AdamPWO pisze:Na giełdzie ta zabawa nazywa się naganianiem i grozi za to prokurator. Z tym że BTC nie podlega kontroli KNF więc można naganiac do woli.
w filmie "inside job" agencje ratingowe powiedzialy ze one wystawiaja tylko ich prywatne opinie. i nie moga odpowiadac za to jak te zostana zinterpretowane przez inwestorow.
kazdy ma prawo do takich lub innych opini i moze je swobodnie wyrazac.

wiec tylko to obrazuje "glupote rynku" ktory wierzy w te fusy jak w proroctwa samego mojrzesza. w south park niezlie z tego akurat pojechali. tj bylo ucinanie lba kogutowi, i gdzie wiecej krwi nabryzga to ta opinia jest prawdziwa, bo w sumie tak to wyglada :mrgreen:
chociaz w sumie ta metoda z bryzganiem krwia by chyba przyniosla wieksze proifty niz zawierzanie ratingom, bo jest w sumie calkowicie przypadkowa a nie nakierowana tylko i wylacznie na stratne pozycje.

np w mojej firmie, jeden z szefow odpowiedzialnych za rekrutacje, bierze np 50cv z wierzchu, spodu lub ze srodka wyrzuca do kosza i mowie ze on pechowych kandydatow to nie bedzie zatrudnial :mrgreen:
i jak dotad firma caly czas na plusie :mrgreen:

AdamPWO
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin po 1000 zł

Postautor: AdamPWO » sobota, 11 czerwca 2011, 14:46

Prywatne opinie se można wyrażać (np. Naszym zdaniem BTC zatrzyma się na zniesieniu fibo i odbije na północ, albo że ma zajebiste perspektywy i dajemy mu rating AAA+++ z rekomendacją kupuj-trzymaj-akumuluj-dobierajpodkorek), ale różni się to od zabronionego prawnie naganiania (puszczenie plotek etc)
bit pisze:(...)w filmie "inside job" (...)
Akurat film inside job to se można o kant dupy roztłuc - jeden wielki lewacki antywolnorynkowy bełkot.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości