transfer btc z bitcurex na mtgox

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

transfer btc z bitcurex na mtgox

Postautor: clapton » sobota, 20 kwietnia 2013, 09:31

Witam,

Moje zainteresowanie kupnem bitcoina trafilo chyba w najgorszy moment jesli chodzi o wplate zlotowek na gieldy/kantory. Lilion nie dziala, mtgox podobno dlugo ksieguje wplaty (takze jak mam teraz wplacic kase i dostac ja za 2 tygodnie, gdzie btc moze wzrosnac trzykrotnie to dziekuje za takie cos).
Rozwazam opcje przelania srodkow na bitcurex (moj bank zrealizuje przelew w poniedzialek rano, wiec moze tego samego dnia konto na bitcurexie powinno otrzymac srodki). Nastepnie chce kupic btc i zrobic transfer do mtgox. Wiem, ze bitcurex potraci sobie 0,005 btc, a jak z mtgox? I najwazniejsze: Jak dlugo taki transfer moze trwac (przy zalozeniu, ze wczoraj zalozylem konto na mtgox)?

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: transfer btc z bitcurex na mtgox

Postautor: qertoip » sobota, 20 kwietnia 2013, 12:19

Mt Gox przyjmuje wpłaty bitcoin bezpłatnie. Zaksięgowanie trwa 6 potwierdzeń czyli po około godzinie od przelania z Bitcurex będziesz miał środki dostępne na Mt Gox.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: transfer btc z bitcurex na mtgox

Postautor: fasset » sobota, 20 kwietnia 2013, 18:40

A jak wygląda to w drugą stronę tzn. z mtgox na bitcurex? Jak długo i jakie prowizje?
Pozdrawiam

ogi
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 8 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Re: transfer btc z bitcurex na mtgox

Postautor: ogi » sobota, 20 kwietnia 2013, 23:13

fasset pisze:A jak wygląda to w drugą stronę tzn. z mtgox na bitcurex? Jak długo i jakie prowizje?
Pozdrawiam
Tu: https://mtgox.com/fee-schedule - masz podane jakie opłaty i za co pobiera Gox.

Gox księguje BTC po 6 potwierdzeniach, a na Bitcurex jeśli się nie mylę i nic się nie zmieniło wystarczą 4.
I nie wiem jak to ma miejsce teraz, ale jak jeszcze nie dawno wysyłałem BTC z Bitcurex (przed padem) trwało to dość długo.
Wysyłka BTC z Gox bezproblemowo jeśli chodzi o czas.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości