Kolejny duży kantor zawiesza swoją działalność

Rozmowny
Posty: 94
Rejestracja: 31 sierpnia 2012
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kolejny duży kantor zawiesza swoją działalność

Postautor: sobek » czwartek, 18 kwietnia 2013, 01:22

Po niedawnym zawieszeniu działalności kantoru Bitcoin24 w wyniku zamrożenia środków w polskim banku oraz poważnych usterek technicznych dotyczących samego serwisu, teraz przyszła kolej na kolejny kantor, który jest jednym z najbardziej liczących się platform wymiany walut dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych
Więcej: Kolejny duży kantor zawiesza swoją działalność na czas nieokreślony

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kolejny duży kantor zawiesza swoją działalność

Postautor: koparki » czwartek, 18 kwietnia 2013, 02:30

"to już drugi duży kantor, który ostatnio ma kłopoty z instytucjami finansowymi, które system Bitcoin usiłuje ominąć."
:( spodziewaliśmy się chyba wszyscy że prędzej czy później będzie problem na poziomie kantorów - bo konkurencja która drukuje tradycyjne pieniądze jest władna aby zdelegalizować takie kantory.
Jednak po cichu liczyłem, że stanie się to za jakiś czas. Bardzo złe newsy ale kurs się nie ruszył z tego powodu. Jak myślicie Czy zabiorą się też za giełdy?
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1495
Rejestracja: 7 czerwca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kolejny duży kantor zawiesza swoją działalność

Postautor: Przemo » czwartek, 18 kwietnia 2013, 03:49

Szkoda, że nie podali dokładnych powodów. Ale ja myślę, że to nie jest żadna akcja przeciw bitcoinowi.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kolejny duży kantor zawiesza swoją działalność

Postautor: the_prince » czwartek, 18 kwietnia 2013, 03:58

Najprawdopodobniej powody są związane z hakiem na 25k BTC, który wydarzył się jakiś czas temu, a Bitfloor miał oddawać klientom kase z prowizji, ta jednak zbierała się baardzo wolno.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości