Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Postautor: skolopendra » piątek, 11 listopada 2022, 00:02

Cześć Wszystkim,

o BTC dowiedziałem się w roku 2010 siedząc na znanym chyba wszystkim dinozaurom forum peb.pl. W tamtym czasie poszukując informacji na temat tej nowinki (zaglądając również tutaj) czułem, że może być to wielki przełom. Niestety nie zrobiłem wtedy żadnych poważniejszych kroków w tym kierunku oprócz wykopania ok. 0.5 BTC (oczywiście seed po latach nie odnalazłem, klasyka gatunku :lol: ). Później nadszedł czas studiów, pracy zawodowej. I tak oto po latach jestem z powrotem.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 grudnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Postautor: damiozii » czwartek, 22 grudnia 2022, 12:12

szukam rozwiązania problemu i was znalazłem

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 293
Rejestracja: 14 lipca 2012
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Postautor: gkucmierz » wtorek, 13 czerwca 2023, 02:43

skolopendra pisze: piątek, 11 listopada 2022, 00:02 Cześć Wszystkim,

o BTC dowiedziałem się w roku 2010 siedząc na znanym chyba wszystkim dinozaurom forum peb.pl. W tamtym czasie poszukując informacji na temat tej nowinki (zaglądając również tutaj) czułem, że może być to wielki przełom. Niestety nie zrobiłem wtedy żadnych poważniejszych kroków w tym kierunku oprócz wykopania ok. 0.5 BTC (oczywiście seed po latach nie odnalazłem, klasyka gatunku :lol: ). Później nadszedł czas studiów, pracy zawodowej. I tak oto po latach jestem z powrotem.
Naprawiłeś swój błąd?
1grzes2zcfyRHcmXDLwnXiEuYBH7eqNVh
BTC Average | Web Tools | Crypto Links

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 37
Rejestracja: 7 czerwca 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Postautor: baranzii » wtorek, 13 czerwca 2023, 10:45

Hello world!

Nazywam się Patryk, mój pierwszy styk z terminem 'kryptowaluta' miałem w okolicach 2011-2012. Dla starszych fanów gier via www. był taki tytuł - erepublik. Gra "ekonomiczna" w przeglądarce. Któregoś dnia wyskoczyło mi powiadomienie o evencie. Trzeba było się gdzieś zarejestrować (bodajże w XTB) i w zamian otrzymywało się 0,1 (lub 0,01) BTC. Siłą rzeczy zacząłem zgłębiać temat tej kryptowaluty. Wówczas jednak wydawało mi się to zbyt enigmatyczne, podejrzane, niezrozumiałe i temat porzuciłem aż do 2017 roku kiedy to zacząłem poważniej podchodzić do tematu dywersyfikacji kapitału, inwestycji etc. Obecnie do tego światka podchodzę z wielkim zainteresowaniem - raczej jarają mnie projekty idące za technologią blockchain niż spekulacje, giełdy etc. Seed do moich pierwszych BTC na XTB oczywiście przepadł bezpowrotnie :lol:

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 5 grudnia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Postautor: michal456 » środa, 20 grudnia 2023, 13:02

mój znajomy, ktory jest juz bardziej w temacie, zaczal mi opowiadac o potencjale, jaki niesie za sobą bitcoin. wytlumaczyl mi to i owo, ale to wcale nie jest taki fatwy temat. polecil mi wlasnie to forum i przyznam, ze jak sobie czytam, tym więcej rozumiem. ale zanim sam zaczne się w to bawic tak jak mój kumpel, to mysle ze minie jeszcze chwila :lol:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Postautor: zabkazabka » piątek, 2 lutego 2024, 10:52

Cześć,

O kryptowalutach dowiedziałem się od kolegi który inwestuje już kilka lat. Mówił że sporo na tym zarobił ale mnie zaciekawiła bardziej ta technologia :)

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości