Powitania, jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: ricard_ » piątek, 12 lipca 2019, 12:20

O kryptowalutach wiem już od dawna, nie było to jakieś spektakularne odkrycie, po prostu - człowiek czyta w internecie różne techniczne newsy. Kwestią była decyzja żeby w to zainwestować :D napatrzyłem się na moich znajomych, którzy bardzo to wychwalali

Początkujący
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mikej » sobota, 27 lipca 2019, 14:16

Cześć, o bitc wiem od dawna... trzeba było kupować. Chciałem się jednak zagłębić w podstawy bo jestem begginer i posłuchać bardziej doświadczonych. Na początku chcę się dowiedzieć jak skonfigurować bezpiecznie sobie wszystkie narzędzia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0

Postautor: FuraTeściowej » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 14:58

Siemka
Ja o bitcoinie dowiedziałem się jakoś w 2014 roku. Grałem w grę online typu P2W. Wyszedł myk aby tanio się obkupić w grze. Wystarczyło założyć konto z wenezuelskiego proxy, wejść w dział płatności i wszystko x razy taniej. Jedyną możliwą formą zapłaty za przedmioty był dla mnie Bitcoin. Poczytałem co to, zrobiłem konto na bitmarkecie24 chyba,kupiłem i tak gdzieś ślad w głowie o tym bitcoinie został. Następny etap to już rok 2017. Mając trochę gotówki i czasu szukałem dobrej inwestycji. Okazało się,że rok 2017 był idealnym strzałem. W co człowiek nie zainwestował to i tak zarobił ... no a teraz mamy rok 2019 :D

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: juro » wtorek, 27 sierpnia 2019, 12:35

Witajcie,
Było to tak dawno temu że nie pamiętam skąd wiem o walutach. Na początek zamierzam się nauczyć jak i gdzie kupić najtaniej. Jak unikać dużych prowizji itp. Oczywiście w formie testowej, a potem zobaczymy może zainwestuję tak jak w akcje.

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: cierpliwy » sobota, 14 września 2019, 08:41

Cześć

O krypto dowiedziałem się już dawno. Ale wtedy to było, że złodzieje i oszuści z tego korzystają. Oczywiście dziś pluję sobie w brodę, że tak późno zacząłem intetesować się tym tematem. Forum śledzę już od kilku miesięcy, jest tu dużo wiedzy.
Pozdrawiam

Wróć do „Bitcoin”