Wpłata z Zonda na Nicehash

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 lutego 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wpłata z Zonda na Nicehash

Postautor: tomu5 » piątek, 15 grudnia 2023, 11:54

Cześć, mam taki problem i wynikające z niego pytanie jednocześnie, chciałbym przelać środki z Zonda na adres nicehash, jednak zonda wyświetla informację o nie obsługiwanym formacie adresu "zondacrypto obsługuje wypłaty na portfele BTC wyłącznie w formatach: P2PKH i P2SH" Mój adres na nicehash zaczyna się od bc1 (taproot) Czy ktoś wie jak wpłacić środki na nice hash z Zonda lub jak skonwertować adres ewentualnie nie wiem co?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wpłata z Zonda na Nicehash

Postautor: belinea1 » piątek, 15 grudnia 2023, 14:23

tomu5 pisze: piątek, 15 grudnia 2023, 11:54"zondacrypto obsługuje wypłaty na portfele BTC wyłącznie w formatach: P2PKH i P2SH"
Kretyni z Zondy do dzisiaj nie zaimplementowali formatu adresu, który jest używany w większości transakcji?
Kto jeszcze korzysta z tego dziadostwa?

https://transactionfee.info/charts/tran ... ng-segwit/
tomu5 pisze: piątek, 15 grudnia 2023, 11:54Czy ktoś wie jak wpłacić środki na nice hash z Zonda lub jak skonwertować adres ewentualnie nie wiem co?

Załóż sobie jakiś portfel BTC z typem adresu "Legacy" i dopiero z niego prześlij dalej. W następnym kroku usuń konto na tej pseudo-giełdzie i załóż na czymś normalnym.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości