MetaMask

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 grudnia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MetaMask

Postautor: Asus17 » czwartek, 7 grudnia 2023, 11:36

Witam

Jestem nowicujesz w krypto.

Mianowicie mam utworzony portfel MetaMask. Zakupiłem tokeny w przedsprzedaży scapesmania. Jak mogę je dodać do portfela? Na liście tokenów nie ma dostępnego tego tokenu. Gdy podłącze portfel na stronce scapesmania to w profilu widze ilość tokenów.

Czy może dopiero po wrzuceniu tokena na giełdę będzie on dostępny i widoczny w portfelu?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1077
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MetaMask

Postautor: kemot80 » poniedziałek, 11 grudnia 2023, 21:44



Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MetaMask

Postautor: malesiak » piątek, 12 stycznia 2024, 21:01

Asus17 pisze: czwartek, 7 grudnia 2023, 11:36 Witam

Jestem nowicujesz w krypto.

Mianowicie mam utworzony portfel MetaMask. Zakupiłem tokeny w przedsprzedaży scapesmania. Jak mogę je dodać do portfela? Na liście tokenów nie ma dostępnego tego tokenu. Gdy podłącze portfel na stronce scapesmania to w profilu widze ilość tokenów.

Czy może dopiero po wrzuceniu tokena na giełdę będzie on dostępny i widoczny w portfelu?
Nie wiem czy dostałeś odpowiedź gdzieś indziej, ale odpowiem. Na ten moment - kupujesz tokeny, które nie są jeszcze wypuszczone.
Jedynie możesz je sprawdzić na ich stronie - po prawej u góry "podłącz portfel", łączysz się, klikasz w "moje konto" (ludzik) i tam pojawi się ilość Twoich tokenów.
Tak, jak skończy się przedsprzedaż i tokeny będą do kupienia oficjalnie/normalnie, to dopiero wtedy zostaną 'oddane' na portfele :)

Oby to nie był scam... :P

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

MetaMask

Postautor: blantosz » niedziela, 10 marca 2024, 15:33

Witam mam troche inny problem kupilem scapesmania w przed sprzedaży przez siec ethereum i placilem eth i nie moge teraz ich pobrac swoich tokenow na moj metamask moze ktos wie jak sobie z tym poradzic

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości