inwestor z internetu pomaga innym w zarabianiu, czy to wiarygodne?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

inwestor z internetu pomaga innym w zarabianiu, czy to wiarygodne?

Postautor: Maciej1993rr » sobota, 13 maja 2023, 12:22

Witam chciałbym się rozeznać na temat osób które na mediach społecznościowych mianują się inwestorami którzy pomagają innym w zarobieniu na platformach BTC ETH itd. czy mógłby mi ktoś doradzić o co z tym chodzi , czy można takiej osobie po weryfikacji zaufać , jeśli platforma jest licencjonowana itd to czy jestem narażony na oszustwo ?? Bardzo dziękuję z góry za pomoc i odpowiedź , pozdrawiam Maciej

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Inwestowanie

Postautor: Kutalisk » sobota, 13 maja 2023, 12:46

@Maciej1993rr jest wielu oszustów. Jeśli masz wpłacać jakaś kasę, którą oni mają obracać to wałek na 100%. Jeśli jakieś płatne szkolenia - to zastanów się czy warto wydawać kilka tys. PLN wiedząc, że statystycznie większość zawodowców (a oni w większości nimi nie są) nie jest w stanie mieć zwrotów większych niż rynek. Chwalą się zyskami lecz straty są przemilczane.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestowanie

Postautor: Patrycja97x » wtorek, 6 czerwca 2023, 19:23

@Maciej1993rr Moim zdaniem, skoro sam nie masz do tego drygu to lepiej dać sobie spokój z krypto, bo powiedz mi kto skoro niby jest dobry w zarabianiu na rynku i inwestowaniu musi dorabiać sobie na jakiś szkoleniach, czy innych bzdetach? Jak dla mnie strata pieniędzy, nikt Ci raczej nie da złotego grala na rozgrywki i zarobek.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

inwestor z internetu pomaga innym w zarabianiu, czy to wiarygodne?

Postautor: domator » czwartek, 8 czerwca 2023, 06:44

scam, zawsze oszusci.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 176
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

inwestor z internetu pomaga innym w zarabianiu, czy to wiarygodne?

Postautor: nrth » czwartek, 8 czerwca 2023, 12:46

Tak jak pisze Pati, jeśli ktoś jest dobrym inwestorem to nie będzie się łasił na kilka stówek od ludzi tylko zarabia sobie w ciszy po prostu. Podobnie jest z zakładami bukmacherskim, w sieci aż roi się od tak zwanych płatnych typów. To już samo w sobie brzmi jak absurd. Jednak zawsze byli, są i będą ludzie którzy zapłacą za te brednie i golą frajerów.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości