Ledger live nie widzi btc na app na laptopie

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger live nie widzi btc na app na laptopie

Postautor: Mazi » wtorek, 1 listopada 2022, 13:19

Witam. Mam problem z ledgerem bo jakiś czas temu kupiłem być i przelałem na wallet no i wszystko cacy na apce na tel wszystko jest, btc przyszedł. Temat zamknięty do czasu aż chciałem na lapku przez apke ledgera zobaczyć stan konta i ku mojemu zdziwieniu nie zobaczyłem żadnych środków. Próbowałem "recive" zrobić i nic to nie dało, tak samo na drugim lapku zainstalowałem apke ledger live podpiąłem ledgera i też nic( czytelem trochę o tym probpemie i podobno pomagało). A jak podpinam pod tel to wszystko niby ok historia transakcji i środki są widoczne. Co jest nie tak? Ktoś mial i rozwiązał taki problem? Dodam że to mój drugi portfel, z pierwszym nie miałem żadnych problemow i środki innych coinow są widoczne czy to na apce na lapku czy na tel.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger live nie widzi btc na app na laptopie

Postautor: Canis Lupus » środa, 2 listopada 2022, 07:23

@Mazi
przy dodawaniu konta btc masz do wyboru różne typy adresów, domyślnie przy dodawaniu ustawia Ci native segwit a pewnie btc masz na innym. Przy dodawaniu konta w ll wyświetl wszystkie typy adresów (show all address types) i zaznacz odpowiedni checkbox.

Obrazek
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger live nie widzi btc na app na laptopie

Postautor: Mazi » środa, 2 listopada 2022, 09:50

Właśnie że nie, mam dodany nawet taki i taki btc account o ktorym piszesz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger live nie widzi btc na app na laptopie

Postautor: Canis Lupus » środa, 2 listopada 2022, 10:10

ech, kliknij i zaznacz wszystkie chekboxy żeby dodać wszystkie typy adresów. Puste konta potem sobie usuniesz.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger live nie widzi btc na app na laptopie

Postautor: Mazi » środa, 2 listopada 2022, 10:39

ok rozwiazana zagadka.... ale namieszalem xd
tak jak pisalem na poczatku ze mam dwa ledgery no i poprostu popi***ilem ledgery i ciagle szukalem nie na tym ledgerze tego BTC. Odnalazł sie jak chcialem na ten drugi przelac i wygenerowac adress do przelania iapacze a to kurła tam sa te srodki btc co chcialem przelac z tamtego no i juz wszystko jasne.
Ale wielkie dzieki za pomoc bo juz troszke postresowalo mnie to na poczatku :D

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 stycznia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ledger live nie widzi btc na app na laptopie

Postautor: topspin » środa, 11 stycznia 2023, 11:53

Witam chciałem podłączyć się pod temat:
Po padnięciu kontrolera dysku twardego ssd i naprawie przez informatyka przystąpiłem do instalowania wszystkich apek itd. Jest nowy win 11.
Po zainstalowaniu Ledger live zacząłem dodawać konta (etherum polka atom itd.). Niestety nie mogę dodać konta btc. Na etapie 3 accounts (kręci się synchronizing ) i po dłuższej chwili się wysypuje (unexpected something went wrong). Nie mając konta btc nie mogę wyświetlić środków.
Proszę o opinię i pomoc.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości