Bitcoin inwestycja

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin inwestycja

Postautor: Kolega » piątek, 23 września 2022, 16:56

Witam serdecznie
Dawno nie interesowałem się bitcoinem a widać dużo się zmieniło.

Podpowiedzcie Panowie którzy dobrze się znają jak najtaniej kupować regularnie co miesiąc Bitcoina?

W sensie chciał bym na binance ( mam długo już tam konto zweryfikowane) wpłacać gotówkę oraz kupować bitcoina. Wiem że za taką wpłatę jest prowizja dlatego chodzi żeby to tak zrobić żeby najmniejsza była akurat więc może u kogoś jest mniejsza niż na binance?

Jakieś podpowiedzi jak, gdzie wpłacać kasę, żeby kupić bitcoina ale żeby z najmniejszą prowizja była wpłata gotówkowa na ten zakup.

Dzięki pozdrawiam

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin inwestycja

Postautor: ikswodnal » piątek, 23 września 2022, 17:06

Kolega pisze: piątek, 23 września 2022, 16:56Podpowiedzcie Panowie którzy dobrze się znają jak najtaniej kupować regularnie co miesiąc Bitcoina?
Korzystam z Ari 10 z zakupów cyklicznych - co miesiąc. Sprawdza się. Teraz czekam aż wprowadzą
możliwość przelewania zgromadzonych na koncie u nich BTC na mój wskazany adres "Paper Walleta"
Będę chciał przelewać na mój adres zgromadzone BTC co kwartał. Dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie.
Mój link polecający bitcan.pl/p/tgyr

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin inwestycja

Postautor: Kolega » sobota, 1 października 2022, 16:09

Bardzo proszę o informacje gdzie kupować za małe kwoty pln bitcoina?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 248
Rejestracja: 29 października 2022
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: crypto-anonym.eth
Napiwki: https://tipo.live/p/crypto-anonym

Bitcoin inwestycja

Postautor: Crypto Anonym » sobota, 29 października 2022, 13:51

Najszybciej za małe kwoty to zintegruj sobie ZEN z Binance, masz tam wpłatę Blikiem za 0.2% prowizji czyli malutko. Oczywiście możesz zrobić ZONDE i tam wpłacać przelewem ale ona ma dużo za wypłatę i ostatnio robi problemy jak robisz większe wpłaty. Wpłacasz na Binance kupujesz, jak uzbiera ci się np. z 2k PLN w BTC warto kupić Ledgera i przelewać na portfel n po 1k PLN czy tam ile sobie ustalisz tak, aby opłaty transakcyjne Cię nie zjadły (obecnie na Binance to 20 zł)

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości