UE weźmie krypto pod szczególny nadzór

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

UE weźmie krypto pod szczególny nadzór

Postautor: koparki » sobota, 6 marca 2021, 10:46

GNU pisze: sobota, 6 marca 2021, 07:58Jednak zanim reszta społeczeństwa to zrozumie moje obecne pół bitcoina będzie warte 5milionów obecnych dolarów
takie będziesz miał 5milionów dolarów, nie wykluczone,że nawet BILONÓW $, może nawet w jednym banknocie: https://www.gazetasenior.pl/wystawa-nbp ... na-swiecie
Kolejne niszczenie waluty będzie sfinalizowane denominacją(obcięciem licznych hiperinflacyjnych zer) i elektronicznym dolarem, raczej nie zobaczymy bilionowych amerykańskich banknotów w wersji papierowej, wszystko wskazuje na koniec epoki pieniądza papierowego oraz dodruku przez banki komercyjne.
---

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UE weźmie krypto pod szczególny nadzór

Postautor: RuckenFetard » sobota, 6 marca 2021, 10:49

GNU pisze: sobota, 6 marca 2021, 07:58 W najbliższych miesiącach rozstrzygnie się wszystko... albo wygra BITCOIN albo wygrają reguły starego świata. W każdym razie ja sprzedaje obecnie cały posiadany majątek i kupuję bitcoina. Uważam że za rok lub dwa papierowe pieniądze starych ludzi będą warte tyle co te znalezione na strychu po dziadkach. Młode pokolenie już teraz pokazuje że tylko BITCOIN a nie dolar, euro czy złotówka. Młodzi nie pozwalają się okradać inflacji. Zobaczymy na ile stary system będzie stawiał opór. Powiem tak. Jeszcze miesiąc temu śmiałem się z bitcoinowych milionerów. Teraz się nie śmieje, sam kupuję. Żałuję że zrozumiałem to tak późno. Miałbym już setki monet w portfelu. Jednak zanim reszta społeczeństwa to zrozumie moje obecne pół bitcoina będzie warte 5milionów obecnych dolarów. Nigdy nie jest za późno wchodzić w krypto. To też zrozumiałem.

Chciałbym Ci jakoś zobrazować jak bardzo jesteś w głeboko w lesie, ale niestety będziesz musiał dochodzić do tego latami, prawdopodobnie w bólu. Jest jeszcze szansa że trolujesz, oby....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

UE weźmie krypto pod szczególny nadzór

Postautor: maky » sobota, 6 marca 2021, 14:16

GNU pisze: sobota, 6 marca 2021, 10:45Myślę że dzisiejsza młodzież nie jest głupsza niż my.

Może 1%. Reszta to szara masa.
P.S. Optymista z ciebie. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

GNU
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 6 marca 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WARSZAWA

UE weźmie krypto pod szczególny nadzór

Postautor: GNU » sobota, 6 marca 2021, 18:59

maky pisze: sobota, 6 marca 2021, 14:16Może 1%. Reszta to szara masa.
P.S. Optymista z ciebie.
Szara masa (99%) spełnia bardzo pożyteczną rolę dla bystrych... wypracowują dochód którym bystrzy obracają.
Dobrze że są. Chociaż jeżeli myślą że szarą masę ominie blokczejnowa rewolucja to się mylą. Myśleli że komórki będą tylko dla biznesmenów, automobile dla arystokracji, inkunabuły dla mnichów.... szara masa zawsze się myli. Wystarczy posłuchać co mówią i mądry wie że będzie inaczej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UE weźmie krypto pod szczególny nadzór

Postautor: maky » niedziela, 7 marca 2021, 09:43

GNU pisze: sobota, 6 marca 2021, 18:59Myśleli że komórki będą tylko dla biznesmenów

W takim znaczeniu to pisałem. Szara masa nie skorzysta na powstaniu.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości