Wypłata w bitomacie

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata w bitomacie

Postautor: Tomeczeq99 » sobota, 6 czerwca 2020, 14:12

Cześć mam problem z wypłatą btc w bitomacie. Wydrukowałem w bitomacie jednorazowy paragon z kodem qr do wypłaty pieniędzy. Zeskanowałem kod, podałem priorytwtowe fee, wsystko pięknie i przyjemnie, zaakceptowano wszystkoe bloki. W momencie wypłaty, czyli skanowania lpdy kreskowego z paragonu, wyświetlił się komunikat, że transakcja istnieje, ale pieniądze nie dotarły do pdbiorc

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata w bitomacie

Postautor: koparki » sobota, 6 czerwca 2020, 14:20

istnieją 2 sieci bitomatów w PL i każda ma tu na forum swój wątek i swoich oficjalnych przedstawicieli, proszę abyś zamieścił ten wpis w odpowiednim wątku, po czym niniejszy skasuję.
Zapytaj się na oficjalnej infolinii zanim zadasz tu tego typu zapytanie, @Tomeczeq99 .
---

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata w bitomacie

Postautor: miso20 » sobota, 6 czerwca 2020, 20:58

@Tomeczeq99 Sprawdź czy nie zjadło ci części kwoty na opłatę transakcyjną. Automat działa tak, że musi wpłynąć 1 btc na adres. A gdy ty wysyłasz 1 BTC to albo portfel pobiera od ciebie 1,01BTC albo wysyła 1BTC, ale odbiorca dostanie 0,99 BTC.

Jeżeli jest jak wyżej, to pewnie musisz dosłać parę groszy. Ale najlepiej zrób jak napisał @koparki

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości