Zakupy btc ebay wie ktos jak ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakupy btc ebay wie ktos jak ?

Postautor: Majkos » czwartek, 23 stycznia 2020, 14:17

O i taka to adopcja kurka wodna. Chce cos kupic z ebay za bita nie za fiat a przelewy gielda do fiat do bank i z powrotem ebay za dlugo trwa . Moje pytanie jest takie- czy zna ktos sposob zeby w miare szybko ogarnac temat zakopow ebay via BTC. Jak np amazon i 3party.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Zakupy btc ebay wie ktos jak ?

Postautor: fervi » czwartek, 23 stycznia 2020, 17:51


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakupy btc ebay wie ktos jak ?

Postautor: Majkos » czwartek, 23 stycznia 2020, 18:11

No wlasnie na amazonie mam drozej niz na ebay. Pozatym chyba dodatkowo potraktuje to jako wyzwanie ;/. Ale dzieki za zainteresowanie a moze jeszcze ktos, cos, gdzies .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakupy btc ebay wie ktos jak ?

Postautor: Majkos » piątek, 24 stycznia 2020, 19:52

Na razie problem rozwiazalem tak : Zalozylem konto w crypto banku Bitwala. I dziala to tak ze przelewam tam btc wymieniam na fiat i puszczam przelew w euro jak w normalnym banku do sprzedajacego.

Jesli ktos bylby zainteresowany to jest promacja i za poleconego obydwoje przy zalozeniu portfela otrzymamy 30 eurosow .
Normalnie nie polecam zadnych refow ale tu moze warto.
Share this link with a friend and when they sign-up & create a wallet, you'll both receive 30€
Jesli ktos jest zainteresowany nizej link normalny i ref:

https://www.bitwala.com/

ref: https://app.bitwala.com/r/7QaCRNbj


aha bank jest niemiecki "Solaris" a proces weryfikacji video i dlugo sie czeka + rozlancza :(
Ale maja rozliczenia podatkowe chociaz jeszcze nie korzystalem z tej opcji pewnie podobnie do BB.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakupy btc ebay wie ktos jak ?

Postautor: grzes62 » sobota, 25 stycznia 2020, 15:58


Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Zakupy btc ebay wie ktos jak ?

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 26 stycznia 2020, 05:01

Majkos pisze: czwartek, 23 stycznia 2020, 14:17O i taka to adopcja kurka wodna. Chce cos kupic z ebay za bita nie za fiat a przelewy gielda do fiat do bank i z powrotem ebay za dlugo trwa . Moje pytanie jest takie- czy zna ktos sposob zeby w miare szybko ogarnac temat zakopow ebay via BTC. Jak np amazon i 3party.
Jeżeli interesuje Cię opcja ze względną anonimowością, możesz dodać ofertę na Local.Bitcoin.com, że chcesz coś kupić i zapłacić w BCH.

Po prostu dodajesz ofertę zakupu na serwisie, podajesz cenę w BCH, podajesz mu link do przedmiotu, ktoś kupuje to coś co chcesz na ebayu i wysyła na Twój adres domowy.

Trochę więcej roboty niż z Bitwala, ale za to anonimowość jest.

Bitwala i ich weryfikacja przez wideorozmowę z "hindusem" z call center... Do białej gorączki mnie doprowadza. A tak bardzo chciałem u nich mieć konto...
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakupy btc ebay wie ktos jak ?

Postautor: Majkos » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 16:05

Ciekawe rozwiazanie aly chyba nie dla mnie, Ja jestem zadowolony, mam konto w banku gdzie laduja wplywy fiat i z tego moge przelewac po bankowemu tam gdzie musze lub moge odrazu wymienic to na btc. Moge do tego jeszcze wpalcic btc i wymienic na fiat . Tak weryfikacja tragedia u mnie wypalila za drugim razem nawet z jakas mila pania, a pierwszy pan sie poprostu w polowie rozlaczyl. :/

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości