Ile można czekać na przelew

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 834
Rejestracja: 13 kwietnia 2011
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ile można czekać na przelew

Postautor: Frodo » środa, 1 sierpnia 2012, 20:37

Wycofałem pieniądze 12 lipca, dziś 1 sierpnia jeszcze nie mam na koncie.

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: lenny » środa, 1 sierpnia 2012, 20:47

To wspaniale. Mamy się śmiać czy płakać? Może jakieś szczegóły podasz?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10322
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Bitmar » środa, 1 sierpnia 2012, 21:33

Frodo pisze:Wycofałem pieniądze 12 lipca, dziś 1 sierpnia jeszcze nie mam na koncie.
wysyłają do każdego te same maile
"Thank you for your email

We have been experiencing delays with SEPA and PLN deposits and withdrawals recently due to the more stringent AML requirements placed on SEPA transactions as well as the change in how both European accounts will be handled. Prior to this, everything was done in Poland and now we will be moving the process to Japan. We apologize our users for the inconvenience caused. We are working on improving the connection between the Mt.Gox accounts in Europe and the system in Japan to help to speed deposits and withdrawals which requires a rewrite of codes that handle deposits and withdrawals. After this process is completed, both deposits and withdrawals for SEPA and PLN will be back soon. Thank you for your patience and kind understanding in this matter.

We are still working on the PLN withdrawals and we expect to resolve this issue by end of this week and once resolved we will let you know the status. Let us know if you have any other questions."

Myślicie , że jest jakiś problem z Szabatem i spółką Mtgox Poland ?? Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Wygadany
Posty: 501
Rejestracja: 14 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Archos » czwartek, 2 sierpnia 2012, 18:38

Wycofałem pieniądze 12 lipca, dziś 1 sierpnia jeszcze nie mam na koncie.
Ale na jakim koncie nie masz tych pieniędzy? na bankowym czy na koncie mtgox? Z tego co wiem nie da się wycofać zleconego przelewu tak by pieniądze wróciły na konto mtgox...
Myślicie , że jest jakiś problem z Szabatem i spółką Mtgox Poland ?? Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Jestem na tak. Pewnie znowu coś nabroili i kamuflują się niby AML zresztą jak zwykle. A chciałem wymienić pieniądze na BTC bo wcześniej też miałem problemy z oczekiwaniem na wypłatę ale teraz to już przesada...
1Nc8dMLfbA1fQZ9Q9Rxvp7tpD29EDruW3a

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Bult » czwartek, 2 sierpnia 2012, 19:03

Ja to samo, brak wyplaty od 17 a juz jest 2. Oj cosik sie to wszystko zaczyna sypac.
Zastanawiam sie tylko czy juz cos robic czy jeszcze nie.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: lenny » czwartek, 2 sierpnia 2012, 21:26

UPDATE (23 July, 2012): SEPA and PLN deposits that are awaiting AML verification have been reviewed. Some of the SEPA withdrawals were also processed today.

UPDATE (26 July, 2012): All SEPA withdrawals have been sent out. We are still working on the PLN withdrawals.
Czyli wszystkie europejskie waluty już działają oprócz PLN. Pan Szabat uciekł z kasą? :X

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 czerwca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: ArtiP » czwartek, 2 sierpnia 2012, 22:53

Po 3 tygodniach czekania napisałem maila, żeby anulowali przelew. Na drugi dzień kasa była z powrotem na koncie mt-gox.

Wygadany
Posty: 501
Rejestracja: 14 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Archos » piątek, 3 sierpnia 2012, 14:26

ArtiP pisze:Po 3 tygodniach czekania napisałem maila, żeby anulowali przelew. Na drugi dzień kasa była z powrotem na koncie mt-gox.
No zgadzam się z użytkownikiem myślałem,że nie zwracają bo raz zrobili problem o zwrot a teraz napisałem i pieniądze na moim koncie mtgox w raz z przeprosinami za długi czas oczekiwania. Także nie taki kantor zły, kasa zwrócona :) nawet się cieszę bo myślałem,że już przepadła a tu niespodzianka :D.
Chyba zależy też na kogo się trafi w supporcie. Tak więc piszcie maile do nich i czekajcie na swoje pieniądze :)
1Nc8dMLfbA1fQZ9Q9Rxvp7tpD29EDruW3a

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: keeper » piątek, 3 sierpnia 2012, 14:48

nie wiem z czego sie cieszycie, ze wam wasze pieniadze laskawie cofneli z przelewu?
tez czekam juz 2 tydzien na wyplate i ciagle sciemniaja ze przenosza obsluge przelewow...
ale co mi z tego ze mi cofna kase na ich konto jak ja ja chce poprostu wyplacic...
to jest kpina ze strony GOXa.. mam nadzieje ze bitcurex szybko zdobedzie uzytkownikow i rynek bedzie glebszy zeby sie dalo sprzedawac po cenach rynkowych...

Wygadany
Posty: 501
Rejestracja: 14 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Archos » piątek, 3 sierpnia 2012, 15:43

keeper pisze:nie wiem z czego sie cieszycie, ze wam wasze pieniadze laskawie cofneli z przelewu?
tez czekam juz 2 tydzien na wyplate i ciagle sciemniaja ze przenosza obsluge przelewow...
ale co mi z tego ze mi cofna kase na ich konto jak ja ja chce poprostu wyplacic...
to jest kpina ze strony GOXa.. mam nadzieje ze bitcurex szybko zdobedzie uzytkownikow i rynek bedzie glebszy zeby sie dalo sprzedawac po cenach rynkowych...
Tak cieszymy się,że cofnęli na konto mtgox bo przynajmniej można kupić BTC i sprzedać gdzie indziej na przykład tu na forum czy na bitcurex(sprzedałem,wypłaciłem w kilka godzin bez problemu).
A mtgoxowi zdarzało się już blokować pieniądze bez powodu lub ostro weryfikować konta także ciesz się jak Ci zwrócą bo zawsze to lepiej mieć niż później dowiedzieć się,że kasy nie ma..
1Nc8dMLfbA1fQZ9Q9Rxvp7tpD29EDruW3a

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10322
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Bitmar » piątek, 3 sierpnia 2012, 19:57

Najciekawsze jest to że problemy z PLN zaczęły się w podobnym terminie w mtgox i intersango. Moje przypuszczenie jest takie, że Polska policja siadła na konta powiązane z kantorami z związku z silk_road lub torowiskiem lub jeszcze chodzi o coś innego (związanego z czarnym rynkiem). Innego rozwiązania nie widzę ale mam nadzieję że chodzi o coś innego.

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Rafi » piątek, 3 sierpnia 2012, 20:22

Mtgox sobie jaja z was robi nie ma czegoś takiego jak cofnięcie przelewu. Po prostu nie wysłali przelewu i tyle a jak się ktoś upomni to oddają kasę na wasze subkonto. Coś ten kantor coraz gorzej działa nie wróży to nic dobrego.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10322
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Bitmar » piątek, 3 sierpnia 2012, 20:25

Rafi pisze:Mtgox sobie jaja z was robi nie ma czegoś takiego jak cofnięcie przelewu. Po prostu nie wysłali przelewu i tyle a jak się ktoś upomni to oddają kasę na wasze subkonto. Coś ten kantor coraz gorzej działa nie wróży to nic dobrego.
Cofniecie przelewu wewnętrznego. Czyli tych przelewów które są w kolejce do przelewów bankowych. Dlaczego miało by to być niemożliwe ?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: abramakabra » wtorek, 7 sierpnia 2012, 12:01

Dostałem dzisiaj maila, że moja wypłata z 12 lipca została wysłana i zmieniła status na processed.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 834
Rejestracja: 13 kwietnia 2011
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: Frodo » wtorek, 7 sierpnia 2012, 12:43

Wreszcie przyszło - po 26 dniach!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: prezes » wtorek, 7 sierpnia 2012, 13:56

A możesz napisać z jakiego banku dostałeś przelew? Czy to był polski bank i polska firma?
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: maky » wtorek, 7 sierpnia 2012, 16:31

Frodo pisze:Wreszcie przyszło - po 26 dniach!
U mnie dwie wypłaty.
06.13 -> 06.18 i
08.03 -> 08.07
czyli kilka dni roboczych. I oby tak było zawsze.

P.S. mBank
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Rozmowny
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: maxymili » piątek, 17 sierpnia 2012, 00:51

To jak chodzi mtgox czy lepiej korzystać z innej giełdy/kantoru? Od ponad roku ie używałem mtgoxa i nie bardzo się teraz orientuję, mam na wypłatę czekać miesiąc? Bez sensu. Jak inaczej sprzedać bitcoiny teraz w miarę rozsądnie i szybko? "bitcurek" w ogóle działa?

ups, sory widzę, że działa, patrzyłem na rynek euro ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 17 sierpnia 2012, 01:09 przez maxymili, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: prezes » piątek, 17 sierpnia 2012, 01:07

z mtgoxa przelewy w zl idą podobno już 2 dni
nie wiem jak "bitcurek" google pisze, że:"Podana fraza - bitcurek - nie została odnaleziona." :) więc ciężko wyczuć czy działa
ale bitcurex.com działa i ma coraz więcej klientów (nie wnikajmy czy zadowolonych czy nie :)
proponuję dla właścicieli na stronce wywiesić nicki z podpisem "tych klientów nie obsługujemy"
żarcik oczywiście ;)
krytyka konstruktywna jest potrzebna - mnie np. zasłania czat wykres, a jak był po lewej stronie nic nie zasłaniał :) z góry dziękuje za uwzględnienie mojej prośby i przepraszam że zawracam dupę z taka pierdołą i to jeszcze nie w tym temacie co trzeba ;)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Rozmowny
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ile można czekać na przelew

Postautor: maxymili » piątek, 17 sierpnia 2012, 01:11

Przeszedłem na rynek pln i od razu widzę całkiem sensowną ilość transakcji. Spoko, zarejestrowałem się już i cieszę z takiej giełdy :)

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości