Ziobro chwali się przejęciem pieniędzy Bitfinex?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ziobro chwali się przejęciem pieniędzy Bitfinex?

Postautor: the_prince » piątek, 13 września 2019, 13:13

Co gorsza wygląda to tak, jakby Bitfinex sam jako taki nie walczył o te pieniądze z polską prokuraturą, a robił to na własną rękę Crypto Capital.

Obrazek

Na wyciekniętym w tym roku czacie powyżej z końcówki 2018, ważna osoba w Bitfinex, wg. branżowych domysłów prawdopodobnie CFO Bitfinexa, Giancarlo Devasini, pyta, dość panicznie, o status sprawy przedstawiciela CC. Wyegzekwowanie oddania tej kasy, jeżeli w ogóle, może się ciągnąć latami, ale jeśli Bitfinex nawet bezpośrednio nie odpowiada za prawników i nie pilnuje sprawy osobiście, to szanse zdają się być jeszcze bardziej słabe.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ziobro chwali się przejęciem pieniędzy Bitfinex?

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 22 września 2019, 09:39

koparki pisze: piątek, 13 września 2019, 12:57USA bardzo chce uwalić Bitfinixa mimo ze to absolutnie nie jest ich jurysdykcja prawna.
Jesteś pewien, że chcą go uwalić?

Bitfinex już prawie 2 lata śmierdzi i jakoś dalej nikt go nie ruszył.

Zobacz jak skutecznie załatwili Kima Dotcoma, mimo że nie jest obywatelem ani nic nawet.

Gdyby chcieli finexa załatwić, już by go załatwili. Moim zdaniem tylko udają, że coś robią, a BitFinex jest im na rękę, bo podtrzymuje przejęte przez władzę/korporacje zombie bezużyteczne BTC przy życiu.

Tak długo jak kłamliwe i bezużyteczne BTC nie upadnie, masy ludzkie nigdy nie dotrą do prawdy. A kłamstwo jest rządzącym na rękę, bo utrzymuje obecny system fałszu, obłudy i dodruku kasy.

Urodziłem się chyba 200 lat za wcześnie, obecny prymitywny system zbudowany na kłamstwie mnie mierzi. Jak się nie powybijamy atomówkami, to może w końcu za parę pokoleń coś będzie lepiej.

Na razie lud jak był ciemny, tak jest ciemny. Genialny wynalazek internetu z całą dostępną ludzkości wiedzą nic tutaj nie zmienił. Smartfony są tak proste, że małpa może je obsługiwać - dosłownie (na YT jest video jak małpa obsługuje smartfona). Wszystko zamiast iść w stronę prawdy, logiki, mądrości i wiedzy, idzie w stronę masowego spierdolenia umysłowego.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Ziobro chwali się przejęciem pieniędzy Bitfinex?

Postautor: amneziahaze » niedziela, 22 września 2019, 11:58

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 22 września 2019, 09:39Urodziłem się chyba 200 lat za wcześnie, obecny prymitywny system zbudowany na kłamstwie mnie mierzi. Jak się nie powybijamy atomówkami, to może w końcu za parę pokoleń coś będzie lepiej.
Jednostki myślące nie w sposób kolektywny są kierowane z automatu na odstrzał, tudzież powoli kierowane w stronę samounicestwienia. Twoje nastawienie niczego nie zmieni, w Polsce jest o tyle gorzej, że ludzie są dosłownie hodowani, skoro nawet nie masz prawa decydować także o tym czy chcesz żyć w szambie czy nie. Na pocieszenie, poza EU płn warunki do życia nie są wcale lepsze. Także albo zjedzą Cię kolektywni debile, albo robaki i sępy - ten sam rodzaj padliny.

O politykach nie ma co się wypowiadać, bo sami są inicjatorami sposobu na życie w sposób usłużny temu co więcej zapłaci, a ich celem nadrzędnym jest okradać te sektory, które są w stanie się najmniej ochronić. Takie zoo. Ostatecznie złodziej okrada złodzieja w posłudze kolektywnemu debilowi - wszystkie te grupy są szkodliwe, a ten największy pasożyt jest dodatkowo dawno kupiony przez kapitalistów i bankierów.

Ten cyrk, puzzle, da się spokojnie dopasować i poukładać.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ziobro chwali się przejęciem pieniędzy Bitfinex?

Postautor: koparki » wtorek, 24 września 2019, 14:18

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 22 września 2019, 09:39Zobacz jak skutecznie załatwili Kima Dotcoma

Kim Dotcom był z jurysdykcji podległej USA natomiast Bitfinex to chińska (HongKong) jurysdykcja.
---

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ziobro chwali się przejęciem pieniędzy Bitfinex?

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 24 września 2019, 15:15

koparki pisze: wtorek, 24 września 2019, 14:18 Kim Dotcom był z jurysdykcji podległej USA natomiast Bitfinex to chińska (HongKong) jurysdykcja.
OK, nie wiedziałem że Finex to Hong Kong.

Twój argument jest prawidłowy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości