Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: gusniak » piątek, 23 sierpnia 2019, 16:57

Cześć, nie znalazłem w Internecie żadnych informacji dotyczących lokali, z tego co wiem, umieszczanych w całej Polsce pod marką Bitcoin Embassy. Kojarzycie może takie lokale w swoim mieście? Witryna sklepowa obklejona bitcoinami, a w środku bitcoinowy dywanik, bitomat i komputery, pulpity, na których można grać, jak na starych, dobrych automatach. Co by nie było, zakazanych zgodnie z ustawą hazardową. Tym razem jednak, trzeba mieć jakieś pojęcie o adresach bitcoinowych, aby móc grać. Wydaje mi się, że to dość szemrany biznes, co o tym myślicie? Podzielcie się jakimiś zdjęciami, źródłami, informacjami. Chciałbym spenetrować ten temat głębiej.

Jakiś czas temu pojawił się również artykuł na temat "celników złapanych w pułapce", dotyczyło to również takiego lokalu. Sławomir Mentzen z kolei świetnie podsumował sytuację :) Linki poniżej:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... czono-gaz/

Zdjęcia ów "Ambasady": https://coinatmradar.com/bitcoin_atm/59 ... n-embassy/

Weteran
Reputacja: 228
Reputacja postu: 
0

Re: Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: redlumek » niedziela, 25 sierpnia 2019, 20:12

Hazard gdzie się obstawia krypto walutami? Czyżby znaleźli obejście polskiego prawa?
Oby nie skończyło się tym że to wszystko wina kryptowalut i zaostrzeniem prawa.

Początkujący
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki: https://tippin.me/@fervi36341408
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Postautor: fervi » niedziela, 25 sierpnia 2019, 20:38

redlumek pisze: niedziela, 25 sierpnia 2019, 20:12Oby nie skończyło się tym że to wszystko wina kryptowalut i zaostrzeniem prawa.
Tak będzie prędzej czy później.

Weteran
Reputacja: 558
Reputacja postu: 
1

Postautor: redbog » niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:02

Jeśli dobrze się domyślam to za tym stoi dość znany człowiek z branży hazardowej. Kiedyś cbs go już położyło chwalili się tym w mediach chcieli przybic cos tam z hazardem ale nasz bohater dal rade się wywinąć. To dobry artysta kombinator od dawna to robi i jest w tym dobry.

Dodano po 3 minutach 15 sekundach:
Plusem jest to ze te bitomaty powstają i można tam kupić bitcoiny nie trzeba ich od razu na miejscu przegrać.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 365
Reputacja postu: 
3

Postautor: devega » niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:17

redbog pisze: niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:05Plusem jest to ze te bitomaty powstają i można tam kupić bitcoiny nie trzeba ich od razu na miejscu przegrać.
O ile się nie mylę są to bitomaty shitcoins.club, więc występują również poza pakietem z hazardem
BTW, z tego co widzę, mają obecnie znaczącą przewagę sprzedajacych vs kupujących - cena przy kupnie BTC jest poniżej ceny ceny rynkowej, przy sprzedaży otrzymujemy natomiast zdecydowanie mniej
cena bitbay - 39880
shitcoins.club bid - 37164 (prowizja 7%)
shitcoins.club ask - 39592 (prowizja minus 2%)

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Karuss » czwartek, 29 sierpnia 2019, 01:15

Prosze o wytlumaczenie, jestem nowy, po raz pierwszy skorzystalem z bankomatu shitcoins. Zakupilem BTC najpierw dla testu za 100PLN pozniej za 1000PLN. Pytanie odnosnie prowizji. W pierwszym przypadki pobrano mi 0.00002037BTC a w drugim 0.00002037BTC. O co chodzi i czemu tak duzo, i na dodatek przy pierwszej transakcji ktora byla mniejsza pobano wiecej. Jak to ma dzialac,DLACZEGO wyglada na to ze poprano mi kolo 170PLN za te dwie transakcje. DZIEKUJE

Wróć do „Bitcoin”