Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: gusniak » piątek, 23 sierpnia 2019, 16:57

Cześć, nie znalazłem w Internecie żadnych informacji dotyczących lokali, z tego co wiem, umieszczanych w całej Polsce pod marką Bitcoin Embassy. Kojarzycie może takie lokale w swoim mieście? Witryna sklepowa obklejona bitcoinami, a w środku bitcoinowy dywanik, bitomat i komputery, pulpity, na których można grać, jak na starych, dobrych automatach. Co by nie było, zakazanych zgodnie z ustawą hazardową. Tym razem jednak, trzeba mieć jakieś pojęcie o adresach bitcoinowych, aby móc grać. Wydaje mi się, że to dość szemrany biznes, co o tym myślicie? Podzielcie się jakimiś zdjęciami, źródłami, informacjami. Chciałbym spenetrować ten temat głębiej.

Jakiś czas temu pojawił się również artykuł na temat "celników złapanych w pułapce", dotyczyło to również takiego lokalu. Sławomir Mentzen z kolei świetnie podsumował sytuację :) Linki poniżej:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... czono-gaz/



Zdjęcia ów "Ambasady": https://coinatmradar.com/bitcoin_atm/59 ... n-embassy/

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: redlumek » niedziela, 25 sierpnia 2019, 20:12

Hazard gdzie się obstawia krypto walutami? Czyżby znaleźli obejście polskiego prawa?
Oby nie skończyło się tym że to wszystko wina kryptowalut i zaostrzeniem prawa.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: fervi » niedziela, 25 sierpnia 2019, 20:38

redlumek pisze: niedziela, 25 sierpnia 2019, 20:12Oby nie skończyło się tym że to wszystko wina kryptowalut i zaostrzeniem prawa.
Tak będzie prędzej czy później.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: redbog » niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:05

Jeśli dobrze się domyślam to za tym stoi dość znany człowiek z branży hazardowej. Kiedyś cbs go już położyło chwalili się tym w mediach chcieli przybic cos tam z hazardem ale nasz bohater dal rade się wywinąć. To dobry artysta kombinator od dawna to robi i jest w tym dobry.

Dodano po 3 minutach 15 sekundach:
Plusem jest to ze te bitomaty powstają i można tam kupić bitcoiny nie trzeba ich od razu na miejscu przegrać.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: devega » niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:17

redbog pisze: niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:05Plusem jest to ze te bitomaty powstają i można tam kupić bitcoiny nie trzeba ich od razu na miejscu przegrać.
O ile się nie mylę są to bitomaty shitcoins.club, więc występują również poza pakietem z hazardem
BTW, z tego co widzę, mają obecnie znaczącą przewagę sprzedajacych vs kupujących - cena przy kupnie BTC jest poniżej ceny ceny rynkowej, przy sprzedaży otrzymujemy natomiast zdecydowanie mniej
cena bitbay - 39880
shitcoins.club bid - 37164 (prowizja 7%)
shitcoins.club ask - 39592 (prowizja minus 2%)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 9 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: Karuss » czwartek, 29 sierpnia 2019, 01:15

Prosze o wytlumaczenie, jestem nowy, po raz pierwszy skorzystalem z bankomatu shitcoins. Zakupilem BTC najpierw dla testu za 100PLN pozniej za 1000PLN. Pytanie odnosnie prowizji. W pierwszym przypadki pobrano mi 0.00002037BTC a w drugim 0.00002037BTC. O co chodzi i czemu tak duzo, i na dodatek przy pierwszej transakcji ktora byla mniejsza pobano wiecej. Jak to ma dzialac,DLACZEGO wyglada na to ze poprano mi kolo 170PLN za te dwie transakcje. DZIEKUJE

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: marcelek95pl » środa, 11 marca 2020, 21:13

Mnie bitcoin embassy oszukali na 5000 po próbie wypłaty z komputera na paragon kwota znikła, pani na infolinii stwierdziła że doszło do awarii

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: rav3n_pl » środa, 11 marca 2020, 21:42

@Karuss Nic ci nie pobrano, kurs miałeś na ekranie.
To o czym piszesz to opłata transakcyjna która jest niezależna od ilości BTC.

@marcelek95pl Strasznie wiarygodne, i co z ty zrobiłeś i jak się skończyło?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: marcelek95pl » czwartek, 12 marca 2020, 00:18

Mają czas do jutra do 7;10 bo powiedzieli ze maja 48 godzin.na.rozpatrzenie sprawy mam filmik jak wpada mi 5000 koło 23;00 jakoś 23;10 wpłaciłem na.paragon 5006zł i ta kwota znikła, na info o 7 kolejnego dnia stwierdzili że.maja.awarie

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Embassy | Szemrane hazardowo-bitcoinowe lokale w całej Polsce | "Celnicy w pułapce [...]"

Postautor: Hunsbn » niedziela, 3 stycznia 2021, 05:13

Witam podobnie jak kolega w poście, grałem na stawce 6.52 trawilem spadła mi złota gwiazdka 900 zł i policzyło to co wpadło i wyszło 2160zl i wyszedłem chciałem przelać z komputera na paragon kliknąłem windraw i wyskoczył czerwony pasek coś „Key private coś tam jeszcze nie zdążyłem przeczytać bo zniknęło poszedłem do wpłato/wypłatomatu zeskanowałam paragon do wypłaty i wyskoczyło brak środku na paragonie.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 8 gości