Każdy posiadacz BTC sprzed 2017.07 posiada także taką samą ilość BCH i BSV, rozdaję za darmo pył do dzielenia

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Każdy posiadacz BTC sprzed 2017.07 posiada także taką samą ilość BCH i BSV, rozdaję za darmo pył do dzielenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 3 lipca 2019, 20:56

Przypominam, że jeżeli ktoś wciąż do tej pory posiada niepodzielone BTC sprzed 1 sierpnia 2017, to "przysługuje" mu z automatu taka sama ilość jednostek obydwu walut Bitcoin Cash BCH oraz Bitcoin "Satoshi Vision" SV.

Nawet jeżeli ktoś nie wierzy w żadną inną walutę oprócz BTC, to byłoby nierozsądną decyzją rezygnowanie z dodatkowego bogactwa, za które przecież można też kupić BTC (+6.5% dodatkowych BTC mniej więcej po aktualnych cenach, jeżeli sprzedać by BCH i BSV w zamian za to kupić BTC).

Informuję również, że posiadam pył do łatwego dzielenia walut BCH/BSV, który rozdaję za darmo - informacje w osobnym temacie.
Ostatnio zmieniony środa, 3 lipca 2019, 23:57 przez ShadowOfHarbringer, łącznie zmieniany 1 raz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 12 stycznia 2012
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Każdy posiadacz BTC sprzed 2017.07 posiada także taką samą ilość BCH i BSV, rozdaję za darmo pył do dzielenia

Postautor: Qba-da-Intrepid » środa, 3 lipca 2019, 23:16

Jestem ciekaw ile BCH pozostało nieruszonych, jako procent BTC, które zostaly przesłane gdzie indziej.

Temat w linku jest niewidoczny.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Każdy posiadacz BTC sprzed 2017.07 posiada także taką samą ilość BCH i BSV, rozdaję za darmo pył do dzielenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 3 lipca 2019, 23:34

Qba-da-Intrepid pisze: środa, 3 lipca 2019, 23:16Jestem ciekaw ile BCH pozostało nieruszonych, jako procent BTC, które zostaly przesłane gdzie indziej.
Można to sprawdzić łatwo na Blockchainach jakimś skryptem, ale chyba nikomu się nie chce tego robić, bo byłoby o tym głośno.

Qba-da-Intrepid pisze: środa, 3 lipca 2019, 23:16 Temat w linku jest niewidoczny.
Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 12 stycznia 2012
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Każdy posiadacz BTC sprzed 2017.07 posiada także taką samą ilość BCH i BSV, rozdaję za darmo pył do dzielenia

Postautor: Qba-da-Intrepid » czwartek, 4 lipca 2019, 04:54

Ok, już widzę, była wiadomość, że nie mam uprawnień, może admin zobaczył, że nie coś nie działa i naprawił.
edit: już widzę ocb

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości