Ankieta: w którą stronę teraz?

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: w.ktora.strone.teraz » czwartek, 18 kwietnia 2019, 19:09

Zapraszam do dzielenia się propozycjami rozbudowania i/lub usprawnienia ankiety.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: Harmony » piątek, 19 kwietnia 2019, 04:02

@w.ktora.strone.teraz Jak wrzucasz ankietę, wrzuć ją w spojler "ukryj tekst dla gości", tak aby tylko zalogowani użytkownicy mogli brać w niej udział. Zmniejszy to prawdopodobieństwo sfałszowania wyników przez "obcych". No i ta opcja boczniak. Jakby nie patrzeć ruch w prawo to też ruch, a w lewo przecież nie pójdzie, są opcje tylko góra, dół, bądź prawo. Wzrost/spadek o 1-50$ na BTC to za przeproszeniem chuj, a nie wzrost/spadek, więc można przyjąć jakiś margines gdzie boczniak będzie się kwalifikował. Wiem, że ankieta ma badać nastroje, ale przeczuwanie konsolidacji również należy do nastrojów.

Także moje propozycje:
-ukryty tekst dla gości,
-opcja "w prawo" w ankiecie,
;)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: w.ktora.strone.teraz » piątek, 19 kwietnia 2019, 14:07

No i tak zrobię, może bez opcji spoilera, bo widzieć będą tylko zalogowani, więc jak ktoś nie chce brać w tym udziału to doda do wrogów i problem z głowy.

Tego boczniaka nie chciałem wstawiać, ale w sumie może to dać wskazówkę do scalpowania w danym obszarze.

Edit:
@Harmony
Dokładnie tak to zrozumiałem, czyli będę używał opcji "ukryj dla gości" , ale nie będę dodatkowo wrzucał spoilera
Ostatnio zmieniony piątek, 19 kwietnia 2019, 15:29 przez w.ktora.strone.teraz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: Harmony » piątek, 19 kwietnia 2019, 14:41

@w.ktora.strone.teraz Raczej mi nie chodzi, żeby nie widział, jak ktoś nie chce widzieć, tylko, żeby nie było możliwości, że wpadnie do nas np. banda wykopowa i sfałszuje nam wyniki, a tak to tylko zalogowani będą mogli głosować, a więc też zmniejszy się liczba amatorów i potencjalnych randomów biorących udział w głosowaniu.
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: Kluka » piątek, 19 kwietnia 2019, 15:44

Harmony pisze: piątek, 19 kwietnia 2019, 04:02-opcja "w prawo" w ankiecie,
w lewo raczej nie pojdzie ;)

Dodano po 58 sekundach:
I to jedyne co jest pewne ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: adam1226 » piątek, 19 kwietnia 2019, 19:14

@Harmony po co???
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: KryptoBanita » piątek, 19 kwietnia 2019, 19:18

W tle ankiety powinny wyświetlać się gołe koteczki :mrgreen: I jeszcze za każde kliknięcie powinno być 100 lat odpustu :mrgreen:
ALLELUJA :idea:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: ognos » sobota, 27 kwietnia 2019, 20:06

@w.ktora.strone.teraz tą ankiete która wrzuciłeś mija sie z celem, nikt w linka nie będzie klikał, albo będzie widoczna w poscie albo nikt w niej glosowac nie będzie (masz 10x mniej glosow niz wczesniej).

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ankieta: w którą stronę teraz?

Postautor: w.ktora.strone.teraz » sobota, 27 kwietnia 2019, 20:27

@ognos
możesz mieć rację, zobaczymy ile osób zagłosuje, jeśli faktycznie zdecydowanie mniej to przestanę wstawiać. Poprzednia strona nie chce współpracować, albo się wykrzacza i wgl nie działa, albo nie pokazuje wyników i cały czas jest 0 głosów, gdzie wiem, że chociażby ja zagłosowałem :D

Chyba, że uda mi się zrobić tak, żeby wyświetlało jak poprzednio na stronie, albo ktoś może mi podpowie czy i jak da się to zrobić? Bo z tej strony co do tej pory wstawiałem, to wystarczało wkleić link i się samo robiło, a tu nie :/

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości